Перейти до публікації

Приложения для Android


Ko$$

Рекомендовані повідомлення

А то он дает?

Кстати Игорь, вот добавил тебя в круги - по идее я должен тебя видеть в локаторе? Хотя никого кроме себя не вижу... <_<

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А то он дает?

Кстати Игорь, вот добавил тебя в круги - по идее я должен тебя видеть в локаторе? Хотя никого кроме себя не вижу... <_<

Будеш бачити, якщо я того забажаю.

Писав з смартфону. Можливі баги.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А...нужно поискать настройки внимательней. Вообще как по мне - гугл для андроид и вообще не очень юзабельный. Если я контакты в почте первый раз искал дня три-пять. <_<

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вообще как по мне - гугл для андроид и вообще не очень юзабельный.

Звичайно, у кожного свій смак, але кращий інтерфейс, ніж у gmail, на мій погляд, лише у mail.ua.

Зате як здорово всі контакти тримати в gmail! Все редагується на компі і майже миттєво інтегрується з телефоном.

До речі, наступного тижня очікується презентація нового сервісу Google Drive.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зате як здорово всі контакти тримати в gmail! Все редагується на компі і майже миттєво інтегрується з телефоном.

Игорь, только дня два назад подумал об этом.....украли у меня телефон например и удалили все контакты. Умный Андроид-Гугл их в течение пары минут удалит и в почте....прикольный бонус :blink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Игорь, только дня два назад подумал об этом.....украли у меня телефон например и удалили все контакты. Умный Андроид-Гугл их в течение пары минут удалит и в почте....прикольный бонус :blink:

Сергію! Невже ти думаєш, що в Гугл ідіоти? Гугл в плані захисту інформації попереду всієї планети. Все можна відновити декількома кліками! У мене взагалі стоїть розблокування екрану кодом. Тобто, якщо телефон загублю, то код розблокування підібрати майже не реально. Перепрошивка знищить всі паролі.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

До речі, у мене зараз саме такий апарат - Galaxy W.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я свой телефон теперь через комп отследить могу, либо заблокировать. А контакты сам гад в нет закинул, чтоб я их не потерял ap.gif

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сергію! Невже ти думаєш, що в Гугл ідіоти? Гугл в плані захисту інформації попереду всієї планети. Все можна відновити декількома кліками! У мене взагалі стоїть розблокування екрану кодом. Тобто, якщо телефон загублю, то код розблокування підібрати майже не реально. Перепрошивка знищить всі паролі.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

До речі, у мене зараз саме такий апарат - Galaxy W.

Как видновыть? Если сохранял их до этого в какой то формат? Я нихт не могу найти в аккаунте гугл - все так не удобно. Было такое ,что в телефоне изменял номер - он менялся и в гугле. Подскажи - как в андроиде этом защитить данные <_<

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Как видновыть? Если сохранял их до этого в какой то формат? Я нихт не могу найти в аккаунте гугл - все так не удобно. Было такое ,что в телефоне изменял номер - он менялся и в гугле. Подскажи - как в андроиде этом защитить данные <_<

Не буду брехати, я теж їхній інтерфейс не відразу відчув зручним. А зараз - як по маслу.

Коли заходиш в контакти у тебе вверху є кнопочка "додатково" з стрілочкою. Клікаєш на цю кнопочку. Випадає меню в якому є рядок "відновити контакти". Клікаєш на нього і чекаєш декілька секунд. Випадає вікно в якому тебе запитують на який період часу відкотитися. Можна відкотитись до 30 днів назад. Тобто твої контакти будуть такими, як були день, тиждень чи місяць назад.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ого!!!! Так это как в компе - очень удобно!! Спс, попробую завтра

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Дуже зручний додаток для керування смартфоном. У визначений час вмикає чи вимикає вай-фай, GPRS, вимикає або встановлює рівень звуку дзвінка, сповіщень, вмикає чи вимикає режим польоту і т. п.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,8 тис.   2

А кто знает прогу, которая позволяет расшарить папки с карты памяти в вай-фай сеть. и просматривать расшаренные на компе с виндой папки, если он в той же сети?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

* H I R U R G *, ось це спробуй

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

процесс пошел...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

процесс пошел...

Немає про що людям писати, то намагаються хоч щось за вуха притягнути. Щоб попастись на цей вірус потрібно:

1. Зняти в меню галочку "завантажувати лише з маркета"

2. Свідомо й при світлому розумі завантажити прогу з невідомого ресурсу

3. Знайти у файловій системі телефону ще один файл *.apk та інсталювати його.

Вірус капець який небезпечний :lol: (:D:lol:

Зате ось вам про айфончик:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Кроме того, как отмечают журналисты, накануне военные наглядно продемонстрировали, как легко без ведома владельца можно проникнуть в i-Phone. В ходе конференции приглашенный специалист сумел вычислить тех присутствующих, кто имеет подобные смартфоны, получил несанкционированный доступ к устройству, дал команду сделать фотографии, произвести аудиозапись, а затем отправить всю информацию по беспроводному Интернету инициатору подобной атаки. Все это было осуществлено без участия владельца и его осведомленности и том, что i-Phone управляется другим человеком.
Змінено користувачем rusan
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У мене взагалі стоїть розблокування екрану кодом. Тобто, якщо телефон загублю, то код розблокування підібрати майже не реально. Перепрошивка знищить всі паролі.

Спорный вопрос, если цель именно слить инфу с закрытого тела, грузимся в рекавери, заливаем кастомный CWM и вперед, ADB рулит, телефон к компу и через командную строку монтируется файловая система, и снимается на ББ база контактов, пароли...... fx.gif

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Спорный вопрос, если цель именно слить инфу с закрытого тела, грузимся в рекавери, заливаем кастомный CWM и вперед, ADB рулит, телефон к компу и через командную строку монтируется файловая система, и снимается на ББ база контактов, пароли......

А ти пробував так робити? Мій малий теж сказав спочатку те ж саме, а коли заради спортивного інтересу спробував зробити, то не все так просто. Паролі у відкритому вигляді не зберігаються. Базу контактів так можна зняти, а от з паролями не так просто.

Знаю, що дехто зберігає паролі у вигляді контактів. Ну та то його проблема. Є для цього спеціяльні проги.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А ти пробував так робити?

Я один из разработчиков ядра для i9001, и один из тестеров кастомной прошивки Цианоген 9 для того же телефона :), я собираю прошивки и знаю их внутренности :)

при желании пароли можно расшифровать, хоть это и занимает время.

Можно даже не на телефоне, на той же рекавери делается полный бэк ап системы и копируется целиком на комп. ну а дальше ....

Я просто к чему веду, не храните все ценное в одном месте, если у вас просто упрут телефон на перепродажу - никто в нем ковыряется не будет, а вот если там весь ваш бизнес и кому то из конкурентов станет любопытно - может быть вава.

Андроид не такая уж защищенная система, вернее она защищенная из коробки, пока любопытный пользователь не начинает рутировать прошивку, ставить ансекюрити ядро, которое через АДБ дает полный рут доступ к телефону, потом начинается бесплатные проги с варезников а потом strach.gifstrach.gif

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я один из разработчиков ядра для i9001, и один из тестеров кастомной прошивки Цианоген 9 для того же телефона :), я собираю прошивки и знаю их внутренности :)

Круто! Коли буде нормальна версія-аналог 4.0 від Цианогена для GIO, щоб камера працювала ы з мінімумом глюків? Може щось знаєш?

при желании пароли можно расшифровать, хоть это и занимает время.

Ключове слово "занимает время". За цей час можна спокійно замінити паролі на основних важливих аккаунтах.

Я просто к чему веду, не храните все ценное в одном месте, если у вас просто упрут телефон на перепродажу - никто в нем ковыряется не будет, а вот если там весь ваш бизнес и кому то из конкурентов станет любопытно - может быть вава.

Згоден, але не думаю, щоб хтось бухгалтерію зберігав на телефоні :lol: :rofl: :lol:

Андроид не такая уж защищенная система, вернее она защищенная из коробки, пока любопытный пользователь не начинает рутировать прошивку, ставить ансекюрити ядро, которое через АДБ дает полный рут доступ к телефону, потом начинается бесплатные проги с варезников

О, і я про те саме. Без свідомої згоди власника зламати дуже важко.

От тому на свій телефон я рут і не намагаюсь отримати. І проги ставлю лише з маркета, в тому числі платні.

Змінено користувачем rusan
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коли буде нормальна версія-аналог 4.0 від Цианогена для GIO

Qualcomm, та же проблема что и у нас, нет закрытой рабочей библоитеки для камеры, именно квалкомовской, на 4-м Адроиде HAL другой, он не понимает вызовов из старых библиотек камеры под 2.3, умельцы переписывают драйвер самостоятельно но пока мало что работает нормально.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Немає про що людям писати, то намагаються хоч щось за вуха притягнути.

Ну да,ну да...Телефоны на Андроиде покупают исключительно продвинутые пользователи.И не иначе...Купившие по ошибке-сами виноваты.Однозначно.

Зате ось вам про айфончик:

Агрессивная ,какая-то, Ваша ответная реакция...Я ведь только информацию хотел довести,не более (т.к. сам,с недавнего времени,являюсь владельцем планшета на Андроиде :rolleyes: ).

Змінено користувачем wincor
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну да,ну да...Телефоны на Андроиде покупают исключительно продвинутые пользователи.И не иначе...Купившие по ошибке-сами виноваты.Однозначно.

Почитайте уважно, про що писалося. Якраз "не продвинутый" користувач практично не має шансу потрапити в халепу. Завантажуй собі проги з маркету і проблем немає.

А "продвинутый", що отримав права суперкористувача, що завантажує файли з неперевірених джерел і т. п. - запросто.

Агрессивная ,какая-то, Ваша ответная реакция...Я ведь только информацию хотел довести,не более

Та яка агресія? Теж просто інформацією поділився :beer: :beer: :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,8 тис.   2
* H I R U R G *, ось це спробуй

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Спасибо за совет! но пока я искал "вылеченный" вай-фай-файл-трансфер выяснилось, что такая функция имеется в изначально бесплатном ЕС-проводнике, каковой у меня давно имеется. настроил доступ к расшаренной папке ББ в этой проге и буду юзать ее и дальше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Дуже зручний додаток для керування смартфоном. У визначений час вмикає чи вимикає вай-фай, GPRS, вимикає або встановлює рівень звуку дзвінка, сповіщень, вмикає чи вимикає режим польоту і т. п.

Спасибо! Жене и себе поставил. Вечером в девять вырубает звук, чтоб ребенка не будили звонки. :yes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.