Перейти до публікації

Повна відсутність активності у Тернополі


SashaKrolik

Рекомендовані повідомлення

Тернопіль загинається ніхто не пише і не дише.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

До речі! Вітаємо SashaKrolik з призначенням на посаду представника у Тернополі! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

СПС ( GlaS ) нема кому вітати всі на мерсах і макларенах в нас їздять пару ланосів тільки :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

СПС ( GlaS ) нема кому вітати всі на мерсах і макларенах в нас їздять пару ланосів тільки :rolleyes:

вітаю!!! :party:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую :boyan::sos: . Ще би ми збиралися нормально булоб супер :energy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 9 місяців потому...

мало сказати на колінах, Я би сказав в глибокому НАКАУТІ!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

п.с. шось тернопільський ланос клуб на морозі :ay-yay: :ay-yay: :ay-yay:

тут давним-давно нікого нема(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

тоді просто видалити Тернопільську гілку, толку знеї, шо є вона шо нема

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

тоді просто видалити Тернопільську гілку, толку знеї, шо є вона шо нема

Не говори дурниць! І це на та вітка для таких обговорень, не засмічуйте тему!

Змінено користувачем yurik85
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

тоді поясни смисл тої гілки якщо в ній нічого необговорюється і ніхто не читає і не пише?????????????

п.с. чоловік звернувся, з проханням про допомогу а в відповідь повний мороз, тоді для чого той клуб??? для галочки шо він є??? чи для чого??? нерозумію, поясни!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

тоді поясни смисл тої гілки якщо в ній нічого необговорюється і ніхто не читає і не пише?????????????

п.с. чоловік звернувся, з проханням про допомогу а в відповідь повний мороз, тоді для чого той клуб??? для галочки шо він є??? чи для чого??? нерозумію, поясни!!!!!!!!

1.Ну ти відписав,і шо, вийшов чоловік на зв"зок?

2.Не рівняй Тернопіль до інших міст які є в переліку (деякі в кілька разів більші).

3.Багато залежить від представника, в нашому випадку SahaKrolik.

4.Скільки питань-відповідей ти дав?

5.На скількох зустрічах ти був (на останніх 3-4х я тебе не бачив)

Приблизно така відповідь! Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

дав номер телефона, чоловік недзвонив, але суть невтому, якщо сидіти і думати що неподзвонить, то навіщо клуб

п.с. на рахунок зустрічей, Я зареєструвався на форумі 08.12.12р. і скільки зустрічей за цей період було????

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3.Багато залежить від представника, в нашому випадку SahaKrolik.

В грудні вже снігу намело, проїхати ніде неможливо... плщадок ніяких ніде і ніхто нерозчищав (перевіряв особисто). А в Тернополі все ж є люди яким це цікаво (я так думаю)!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

то чому кажеш, що я не приїжав???? куда їхати якщо небуло зустрічей???

п.с. сніг непроблема, так само можна сказати осінь-дощ, літо-жара, є наприклад заправки, варіанти знайдуться було б бажання.

небудемо засмічувати тему, якщо можна приїхати на зустріч, з великим бажанням приїду, і поспілкуємось!!!! а про клуби і їхню діяльність знаю, для чого вони!!! невіриш можеш спитати Брюнета

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Переніс сюди частину повідомлень.

а щодо тематики то скажу так... не все і не завжди залежить від регіонального представника. Якщо є бажання - то чому б вам самим не організувати зустріч? познайомитися, тут в гілці поспілкуватися? бо чекати поки хтось щось зробить - то й правда нічого не буде. Є дуже хороше правило - хочеш щось змінити? почни з себе...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Не хочу нічого поганого сказати про місто Тернопіль, але у нас така специфіка і саме клубно-автомобільна активність в Тернополі дуже слабенька. Це підтверджується і по інших форумах, учасниками яких я був чи є на сьогоднішній день. Чим це пояснити не знаю. Можливо багато народу "тусується" на Форумі Файного Міста? До речі 02.06.13 в Тернополі планується Драг, можна під це і зустріч замутити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Привіт народ, підкажіть де і в котрій годині проходить драг?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Привіт! Шо ж так глухо??? Сам собі пишу, як дурачок :crazy: .

Не хвилюйся - не сам собі, але мабуть виключно для мене :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Привіт всім! Недавно "зловив" яму, я би сказав навіть ямище, думав трісне диск але тьху-тьху, цілий. Одразу замітив, що в торпедо почало щось калатати і конкретно давити на мозги (особливо по шашці), розкрутив все що міг - де там, нічого не знайшов. Пів дня їздив з розкуроченою машиною прислухався шо воно і де тарабанить (звук  такий ніби щось зірвалось з одного кріплення і бовтається), під"їхав до знайомого, той побадав, каже шось в пічці, можливо шторки... коротше, злетів з кріплень радіатор пічки. Довелось знімати торпедо, але є й свої плюси: все подотягували, попротирали, замінили антифриз - тепер в салоні тишина ідельна. Ціна питання 500 грн!

Змінено користувачем yurik85
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.