Перейти до публікації

ТойХтоПройшовКрізьВогонь


rusan

Рекомендовані повідомлення

Сюжет фільму базується на реальних подіях та розповідає про життя Героя Радянського Союзу, талановитого льотчика та виходця із с. Чернечий Яр (Диканщина) Івана Даценка. Після деяких життєвих перипетій, пов'язаних з німецьким полоном та радянськими таборами, хлопець опинився у Канаді, де став вождем індіанського племені.

48e494d-fc-afisha.jpg

Режисер Михайло Іллєнко. Бюджет близько 16 млн. грн.

Сам ще не дивився, бо у нас в кінотеатрах він буде йти лише з 2-го лютого. Багато хто радить, кажуть, що фільм реально цікавий.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

То же смотрел анонс. С удовольствием посмотрю. Но в кинотеатр не пойду. Подожду когда на мегашаре появится нормальная копия. Ведь у нас еще искусство принадлежит народу! :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

постараюсь вирватися в кінотеатр. в першу чергу - бо українське кіно. вважаю треба показати касові збори для фільму. і пілтримати вітчизняне. навіть нехай на ньому і не автори зароблять більше всіх...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

забув про цю тему. тому відписуюсь аж зараз.

В неділю був в кіно, дивився цей фільм. був вражений. хоча я й очікував класне кіно, зняте нашими і по нашому. іле результат вразив. реально класний сценарій, класно знять, чудово грають актори. життєвий сюжет и навіть приколи вписані так, що тільки потім розумієш, що придумано ))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Смотрел фильм на прошлой неделе. По-моему не самый выдающийся фильм, однако то, что он украинского производства вызывает чувство гордости. Сценарий достаточно интересный и снят на основе реальных событий.

Хочу также отметить, что ленту смотрел в Октябре (Жовтне) и после просмотра посетил пресс-конференцию с участием продюсера Владимира Филлипова и главной героини (Ольга Гришина). Приятно было после фильма пообщаться с теми людьми, которые имеют к нему непосредственное отношение (первый раз встречаюсь с таким форматом - просмотр+конференция). Многие сошлись на том, что появление этого фильма можно сравнить с "Оранжевой революцией", когда никто не ожидал, что тогда в 2004 г. это явление будет иметь влияние на страну, так и то, что украинский кинематограф будет востребован украинским зрителем.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мы многие фильмы теперь воспринимаем через призму новейшего американского кино, высокотехнологичного, со спецэфектами.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Смотрел фильм на прошлой неделе. По-моему не самый выдающийся фильм, однако то, что он украинского производства вызывает чувство гордости. Сценарий достаточно интересный и снят на основе реальных событий.

Я теж дивився цей фільм. Пару тижнів назад. Так, фільм не видатний. Голівуд теж знімає мало видатних фільмів. Але Голівуд знімає й не так багато добротних фільмів. І російський кінематограф також. А цей фільм, не зважаючи на деякі ляпи й недоліки, є добротним фільмом.

Якби наш український кінематограф хоча б раз на два роки народжував подібний продукт, то нам було б чим пишатися.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Что-то даже страшновато смотреть глядя на фамилию режиссера...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Что-то даже страшновато смотреть глядя на фамилию режиссера...

Сплутав Михайла та Юрія?

Не бійся, все там ОК.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ага, саме так, ще й здивувався, бо творець "Мазепи" помер нещодавно... Будемо дивитись...

Змінено користувачем Andrey-4
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я жду этот фильм с нетерпением еще и потому что отзывы о нем противоречивые

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я жду этот фильм с нетерпением

а что его ждать? больше месяца как в кинотеатрах.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

В фильме "убивает" компьютерная графика самолетов и всего остального, просто обидно за страну. Ожидал большего.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В фильме "убивает" компьютерная графика самолетов и всего остального, просто обидно за страну. Ожидал большего.

Изначально (имеется в виду до кризиса) бюджет фильма составлял 15 млн. гривен (3 млн. долларов). Из них 2 млн. USD планировалось потратить на съемки, а 1 млн. USD на комп. графику (заказывали разработку в Чехии). После кризиса 3 млн. долларов превратилось в 2 млн. долларов и на графику денег не осталось. Пришлось этот продукт заказывать в Украине - "що маємо - те маємо".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Судя по отзывам в кино идти не стоит... Ладно подождем, когда в приличном качестве в нете можно будет глянуть....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шанис, вероятность хорошего качества в интернете очень низкая.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Посмотрел.Досмотрел до конца,потому что патриот...И понял,что очень Родину люблю...Смотрел первую попавшуюся в инете 700-ку с трекера(с тикающим таймером,т.е.перекопировку со студийной пленки,а не "экранку").Качество лучше наврядли будет,т.к.снято ,походу,на носитель(пленку?),на который снимают телевизионные фильмы.Короче - экономия по полной...Титры в конце воспринял вообще как извинение-" мол,история классная,но,вот у нас получилось такое...".

Имхо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

wincor, нічого подібного! Очевидно проблема з конкретною копією в конкретному кінотеатрі. Коли я дивився, то якість була відмінною. А взагалі фільм знято на сучасну кіноплівку. Так що тут тут надлишкової економії не було. Для тих, хто не знає, поясню, що телесеріали на кіноплівку не знімають!

В інтернеті в нормальній якості він з'явиться не скоро, тому що автори фільму доклали певних зусиль для боротьби з піратством.

Навіть творці фільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» не мають змоги переглянути його поза кінотеатром або без спеціальної техніки (записи залишилися лише на плівках), тому що власноруч ламали всі диски з копіями відео, щоб вони не потрапили в Інтернет, бо це загрожує суттєвим зменшенням касових зборів.

Взято звідси:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так в кинотеатрах и так все на пленках. А насчет ломали диски.....помнится когда то копии Масяни хакеры украли прямо с сервера съемочной группы еще за долго до выхода Мульта в прокат :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так що тут тут надлишкової економії не було
Мой друг там вторым режиссером. Для такого небольшого бюджета вполне достойный фильм. Индейцами был украинский цыганский табор
:D

ЗЫ. Скачал семпл

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

- качество норм. Качаю сам фильм 8-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Цитата

Индейцами был украинский цыганский табор

Ну, дядьку, це не аргумент. В кіно та телебаченні таких моментів море. То особливості технології. Наприклад, "Десять негритят" знімали в Криму біля "Гнізда ластівки".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну, дядьку, це не аргумент. В кіно та телебаченні таких моментів море. То особливості технології. Наприклад, "Десять негритят" знімали в Криму біля "Гнізда ластівки".

Согласен. Спорить не собирался. Просто интересный коммент :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Согласен. Спорить не собирался. Просто интересный коммент :rolleyes:

Та я теж, просто я колись працював на телебаченні, тому трішки знаю технології. Наприклад, в рекламі пива, ніколи не показують справжню пивну піну.

Та то таке. Що до фільму, то за ті гроші, що були у знімальної групи, знято дуже достойно. Головне, фільм позитивний і патріотичний але без оскомини. Нам саме таке кіно архіпотрібне! Тим більше, що сюжетів більше ніж достатньо!

Що до твого посилання, то спробую скачати і глянути. Не виключено, що той варіант відрізняється від того, що йде в кінотеатрах. Бо вони на якийсь фестиваль виставляли недомонтований фільм.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

НУ я тоже уже качаю. Вечером гляну.

Шо там качать? Я вже скачав. Зараз гляну.

Глянув. Хіба можливо дивитись в такій якості? Жах!

Змінено користувачем rusan
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.