Перейти до публікації

Чудеса китайского автопрома


Ko$$

Рекомендовані повідомлення

19 часов назад, sens2012 сказал:

Я обирав. Мав вибір такий:

1. Вживана за 8000 дол. - Рено Логан 1.4, 75 к.с./110 Нм  5-ти річна, пробіг 100 тис., кондиціонер, 1 подушка, мінімум фаршу

2. Нова Geely GC6 1.5, 102 к.с./136 Нм VVTI, кондиціонер, 2 подушки, максимум фаршу, гарантія 5 років (100 тис.км.) - 8000$ 

По Логану: серед переглянутих як мінімум одна деталь фарбована + сколи + потертості. В ідеалі - на 1000 дол. дорожче. З двигуном 1.6 в добрій комплектації 5-річний Логан тягнув на 10 000 дол. Зразу після покупки заміна ГРМ, мастил, рідин, роботи по ходовій, ще по дрібницях, адже 100 тис. - це вже пробіг і не факт, що машина їздила в тепличних умовах. Через 5 років продаж - 10 річний Логан 4-5 тис. дол. 

По Джилі: сів і поїхав. За більш як 3 роки жорсткої експлуатації і зберігання без гаража злетіла тяга трапеції склоочисника.... І все. Жодних поломок, жодної ржавчини. Комфортна, динамічна, надійна машина. Нова. Відповідно, не затертий салон, блискучий лак, свіжі шини, відома історія і пробіг. Через 5 років продаж - 5 річна GC6 продасться за 4-5 тис. дол. 

В першому випадку їздиш на вживаній машині і докладаєш в ремонти і регламентні заміни. На продажі тратиш 4-3 тис. дол.

В другому випадку їздиш на новій машині і не тратиш ні коштів, ні часу. На продажі тратиш тих же 4-3 тис. дол. 

Просто треба бути в темі і розуміти, що купуєш. Китайці є різні. Ті, що сильно ржавіють навіть відносно новими - це продукція російського кавказького  заводу Дервейс з повним циклом зварювання і пофарбування. Вони свідомо економлять і дешевше продають. 

Купувати китайця можна лише китайської збірки (не Кременчуг).

 

Все вище написане було справедливе для 2014-2015 років. Сьогодні бляхи обвалили ринок б/у і маючи 7-8 тис. дол. можна взяти гарну вживану іномарку. Але, щоб взяти щось свіже, треба продати своє вживане. А тут облом. Сьогодні вигідно продати не реально. Ситуація добра лише для тих, хто купує першу машину (або виїздив стару до злому). 

Логани навіть зараз можна знайти за 8000 у.о. з дизельним двигуном та пробігом до 100 тис.км.

При цьому там буде необхідний мінімум у вигляді кондиціонеру та склопідйомників як мінімум. І це буде логан-2, тобто не старше п'яти років.

Та й взагалі це незрівнянні речі. Логан - нормальне авто, а кЄтай - завжди буде кЄтаєм. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну не знаю, деякі люди просто не хочуть брати Б.У.

Мені ще рано говорити, моя Джилі тільки 61 тисячу набігала, але поки стан ЛКП і салону набагато свіжіший та кращий, ніж на бувшому Сенсі за такий самий пробіг (правда Сенс був у мене першою машиною і я дійсно фігню всяку творив з ним + до 60 тисяч катав втричі довше, ніж на Китаянці). Наступна машина буде однозначно новою з салона знову. Ми не настільки багаті, щоб ризикувати, купляючи "кота в мішку". 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 я навпаки, після Ланосу з салону не купував нових авто. 

Так, нова автівка - це приємно. Але після того я жодного разу ще не пожалкував про б/в авто.

Але це все стоюється смаків, про які, як всі знають, не сперечаються.
А якщо взяти факти, то виходить все не на користь кЄтайців.

Поки що.

Я кажу про сукупність критеріїв, за якими оцінюю авто.

1. Надійність

2. Витрати на експлуатацію.

3. Зручність у використанні.

Все це (особисто для мене) формує своє враження від використання автомобілем.

Якщо я їду у авто, де все необхідне для мене є (кондиціонер, електропакет, підсилювач керма) та отримую задоволення від цього, то це добре.

Якщо я так їжджу кожен день, влітку та взимку, всюди, де хочу, а не обираю маршрут, щоб не чути клацання пластику чи ходової, коли хочу, а не тільки коли сухо, тепло та сонячно, бо по мокрому та у ніч запотівають вікна, не видно ані чотра у світлі штатних фар, не труть склоочисники...., то мене це влаштовує.
Якщо при цьому мені ЗРУЧНО, то мене це влаштовує.

Якщо при цьому я не переймаюся тим, чи нормально світять позаду вказівники поворотів, гальм, протитуманки... Не переймаюся тим, що поїхав у Львів з Запоріжжя та не взяв з собою жодного ключа у дорогу... Не переймаюся тим, що у разі нештатної ситуації щось може відмовити у авто (пасок безпеки, гальмівний шланг, система АБС...), то мене це влаштовує.

Якщо я на СТО заїжджаю лише на ТО та планові роботи за 100 тис., то мене це влаштовує.

А якщо я за це все ще й заплатив дешевше ніж воно все коштувало з салону у двічі, то СУПЕР! 

А все інше - скоріше понти та особистого задоволення. 

Наприклад я зараз їжджу з кліматом, шкіряним салоном, датчиками світла, дощу та круізом.

Мені це все подобається, брехати не буду. Але рівно до тих пір, поки я можу тим всим понтуватися. Тому що круіз - зло. Двозонний клімат - таке собі... Невелика різниця між кліматом та кондиціонером. Датчиком світла я взагалі не користуюся, тому що на трасі я й без того вмикаю ближній, в місті також завжди раніше вмикаю світло, щоб було видно мене. Датчик дощу нормальна штука, але теж не дуже необхідна річ. 

Шкіряний салон приємний лише запахом, в усьому іншому маєш лише мокру сраку. 

Що мені сподобалося, так це безключовий доступ у авто та датчики тиску у колесах. Досить зручно. Не очікував.

Тобто що ми маємо? А те, що це все  - ДРУГОРЯДНЕ. 

А ще, бувають такі унікальні люди, які купують автівку, тому що вона КРАСИВА :shock::wacko: Нє, я розумію, коли мова йдеться про авто з цінником 50+ тис. у.о., там всі інші крітерії мають бути самі по собі вже враховані.

Але купувати авто по ціні Ланосу та зважати на його зовнішній вигляд - це не про мене точно. :D 

Ми ж обговорюємо ДЕШЕВІ авто. А якщо мова про ДЕШЕВІ, то й критерії мають бути прагматичними.

Ось що я думаю про кЄтайАвто...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

все що ви перерахували в Джилі є :). Ну то ж дійсно, порівнювати комфорт і опціі що пропонує  GC6 з Ланосом просто смішно. Про надійність поки не можу нічого сказати - наразі ж лише 61тисяча, прохожу ТО кожні 15 тисяч. Крім фільтрів і масла міняв лише двірники. Задоволений машинкою, розход менше ніж в Ланосі (у мене в середньому 7.2-7.6 газу на сотню). Іржі немає ніде, салон ніде не потертий і не вигорілий. Дуже задоволений автівкою і поки не виникає жодних думок про зміну машини. Цілком можливо, що наступна теж буде Джилі, але обов'язково нова

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 7 місяців потому...

вторая машина - Эмгранд. за свои деньги - она просто замечательная! ржавеет только, зараза ((:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 8 місяців потому...
10.05.2019 в 14:10, atra_2019 сказал:

вторая машина - Эмгранд. за свои деньги - она просто замечательная! ржавеет только, зараза ((:

Эмгранд Kandydata так и ездит без проблем и ржавчины.......ни рыжиков......ни поломок.....ни проблем

машина та 2013 года

Змінено користувачем Kandy
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Наразі можна купити седан преміум сегменту дво або трирічний за ціною до 20 тис. американських грошей.

Пробіг буде 50-70 тис.км 

І так, воно буде трохи бите перед цим. Але все одно я б ніколи не поставив би у один ряд наприклад Ніссан Максіма 2016 р.в. та будь-який з кЕтайців із салону. :mda:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Алесандро,позвольте вам напомнить,шо максима жрёт бензину не в себя,у меня сосед когда продал прыгал от радости,расход с лёгкостью до двадцадки доходил.
Но то усё херня,основная бИда китая,то ,шо они лицензию от тойки сделали на свой лад. А вабще каждому своё.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

26.01.2020 в 08:35, arkur сказал:

Алесандро,позвольте вам напомнить,шо максима жрёт бензину не в себя,у меня сосед когда продал прыгал от радости,расход с лёгкостью до двадцадки доходил.
Но то усё херня,основная бИда китая,то ,шо они лицензию от тойки сделали на свой лад. А вабще каждому своё.

Жодного разу не чув про таку витрату палива на Максимі! Мотори 3.0 спокійно вживають 10 літрів, а якщо більш-меньш активно, то 12-14 літрів по місту. І це я кажу про старі мотори.

Можливо дволітрові так жеруть пальне, але не 3.0 та не 3.5 точно. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Этоя Шура ещё поскромничал,он вабще утверждал,шо и до 25 доходило. Объём не помню,врать не буду.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На свій час Джилі МК, GC, Емгранд були вигідною пропозицією. Хто купив, не жалкує. Машини їздять, не ламаються, дешеві в утриманні. Хто належно доглядає, в того не ржавіють. На моєму GC6 за 6 років з моменту випуску вздулася фарба лише під декор. планкою багажника - розміром в монету, знизу, не помітно. Вже більше року, вздуття не прогресує. Більше іржі ніде немає. Машина стоїть в основному під відкритим небом. В вологому регіоні. Взимку їздить по сильно посипаних дорогах. Метал не оцинкований. В ДТП не була, подряпин нема, лак зберіг початковий блиск. Фари не пожовтіли, задні ліхтарі не вицвіли. Пластик салону - як в день покупки. Акумулятор ще рідний. Нормально працює. Бюджетні китайські шини суттєвий мінус цієї класної машини. Пластмасові, не стираються... Доведеться викидати не зношеними... Якби була можливість, сьогодні взяв би знову китайця. З тих кращих. Наприклад, якийсь кросовер Haval. 

Китайське авто - це оправданий ризик! Пощастить - їздиш на комфортному авто за невеликі гроші. Не пощастить - їздиш на комфортному авто за невеликі гроші, але з ньюансами.... Не більше. Нічого серйозного з ними не стається. Китайці освоїли перевірені конструкції японських аналогів. Головне - не купувати машини, виготовлені не в Китаї. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Эмгранд да недорого содержать .... единственное в чём неудобство, что не в каждом ларьке запчасти купишь ..... и не каждое сто сможет неисправность найти

 

Отправлено с моего Redmi Note 6 Pro через Tapatalk

 

 

С "народными" авто проще в этом плане ..... с Джили как зашла тогда, так и исчезла уже с нашего рынка Смотрел цены на бу эмгранды.....стоят как таже Авео

 

Отправлено с моего Redmi Note 6 Pro через Tapatalk

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

13 годин тому, sens2012 сказав:

Якби була можливість, сьогодні взяв би знову китайця. З тих кращих. Наприклад, якийсь кросовер Haval. 

сейчас китайцы вообще хорошо вперед шагнули - тигго 5/7/8 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

22 години тому, docstat сказав:

сейчас китайцы вообще хорошо вперед шагнули - тигго 5/7/8 

У нас співробітник взяв Тігго 7 в чорному кольорі. Виглядає - бомба! Ось такий

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да не фуфуфу это-же Китай и он поржавеет ))))

Отправлено с моего Redmi Note 6 Pro через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5 хвилин тому, VarrDara сказав:

Да не фуфуфу это-же Китай и он поржавеет ))))

Отправлено с моего Redmi Note 6 Pro через Tapatalk
 

Коли я вперше побачив вживу в автосалоні свою Geely GC6 і комплектацію: кондиц., гідропідсил, усі склопідіймачі, електро регул. дзеркал, обігрів дзеркал, сидінь, музика з МР3, лінзована оптика, центр. замок і штатна сигналізація, викидний ключ, підсвітка замка запал., двигун з регулятором фаз ГРМ, задні дискові гальма..... і все це за 8 000 $, то подумав - та нехай вона сто раз поржавіє... Беру. 

Як виявилося, не поржавіла.  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 как там крышка багажника себя чувствует, молдинг не отпал ещё?

ЗЫ. Я один заметил, что Кандидат перелогинился?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21,9 тис.   585

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 а що робити якщо заблокували пожиттєво? ) Форум трошки оживляє...

І Міша був знову зявився і його забанили знову пожиттєво...

не розумію, що собі думає адміністрація сайту...Скоро самі залишуться на форумі...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А я и не знал что Кандидата забанили пожизненно ))))

Отправлено с моего Redmi Note 6 Pro через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 ,я уже промолчал,если тут уже так,то я представляю,шо там по низам и скрытым полостям.

Но то всё херня,как гниють мазды,вито,туареги и прочие випы,то нехай оно таки сгниёть за 8к,чем за 20

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

То-то и оно
Вон эмгранду 7 лет уже .... и родное всё до сих пор, и ржавчины не видно нигде ...... может в закромах и есть где-то там.... неотрицаю

А не.....втулки стабилизатора менялись.....поскрипывали в дождь на ямках))))

Отправлено с моего Redmi Note 6 Pro через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, sens2012 сказав:

У нас співробітник взяв Тігго 7 в чорному кольорі. Виглядає - бомба! Ось такий

китайцы уже делают вменяемые авто. Это не первые Амулеты/Тигго - которые от тряски по дороге - деформировались.

 

Прихований текст

 

 

за его цену - нормальный вариант, за такие деньги будет или логан какой то, или шкода голая. голый спортедж - но там будет только удовольствие когда купил авто, а потом понимание приходит - что "плюшки" в авто нужны. И на барабане ездить - удовольствие слабое.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Плюшки эт вещь классная ))))

Отправлено с моего Redmi Note 6 Pro через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, VarrDara сказав:

Плюшки эт вещь классная ))))

это да - это не цепь выбирать ((:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 часа назад, docstat сказал:

это да - это не цепь выбирать ((:

а я и не знал про плюшки, и как оно и что оно ((:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.