Перейти до публікації
Fuhrer

Негатив.....

1 652 повідомлення у цій темі

блять...з цими податками і нововеденнями... ЧП-шників давлять...гади...

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Подорожают на 20% только автомобили отечественного автопрома или все новые машины?

Вообще-то по идее только авто отечественного производства. Остальные продаются и так с учетом НДС. Но что-то подсказывает, что все авто поднимуться в цене и даже б/у.

Поділитися повідомленням

Талпайоп з Донецька...сцука в зеркала не дивитсья взагалі...маневрує без поворотів(знач підєраст)...сабака на злісне бі-бі не реагує... на світлофорі хоч розказав шо думаю про його маму... :roll:

Поділитися повідомленням

а як вам кавзанка...на початку Ільїна...другий тиждень присипати не можуть...

Поділитися повідомленням

По левой стороне как с Можайки поворачивать? Сегодня подрастаяло уже.

Поділитися повідомленням

я кожен день тама катаюся...в обласній дід лежав...єдине виправдання що рух там не інтенсивний...але ж...

Поділитися повідомленням

Ех... "фа-фа" тормозу на сріблястому ланосі 1,4...їду я собі за ним по Шевченка...і тут мальчєг надумав пропустити пішоходів...я не спорю... жест гуманний...але в зеркало дивитися треба... я ззаду їду...розповідаю як з викладачами спілкуюся...і тут він па тармазам...добре шо дистанцію тримаю...але суть не в цьому... дивлюся я на нього і ловлю чіста пацанський погляд з зеркала його...тільки він тронувся...різке гальмування посеред дороги...звісно я ж йому дальнім блим...мол мальчєг нема чого понтуватися...і тут він знову різко по гальмам...я ж побачивши мудака.....так легенько трогаюся...словом мені такі вренделя були до лампочки...і тут ми з подругою як розсмієся...він це побачив...і різко по газам...кароч не так налякав...як розмішив... :wink:

Поділитися повідомленням

Ех... "фа-фа" тормозу на сріблястому ланосі 1,4...їду я собі за ним по Шевченка...і тут мальчєг надумав пропустити пішоходів...я не спорю... жест гуманний...але в зеркало дивитися треба... я ззаду їду...розповідаю як з викладачами спілкуюся...і тут він па тармазам...добре шо дистанцію тримаю...але суть не в цьому... дивлюся я на нього і ловлю чіста пацанський погляд з зеркала його...тільки він тронувся...різке гальмування посеред дороги...звісно я ж йому дальнім блим...мол мальчєг нема чого понтуватися...і тут він знову різко по гальмам...я ж побачивши мудака.....так легенько трогаюся...словом мені такі вренделя були до лампочки...і тут ми з подругою як розсмієся...він це побачив...і різко по газам...кароч не так налякав...як розмішив... :wink:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Поділитися повідомленням

Не врубился.... :(

Поділитися повідомленням

розженеться...пригальмує різко...

Поділитися повідомленням

сьогодні сигналка біля ТСОУ відмовилась працювати...закрив на ключ...поряд стояла 99-та з 2-ма мужичками,які пристально дивилися на мене...я перестрахувався і сів в машину, після того як від"їхала машинка все стало на свої місця...хз :shock:

Поділитися повідомленням

сьогодні сигналка біля ТСОУ відмовилась працювати...закрив на ключ...поряд стояла 99-та з 2-ма мужичками,які пристально дивилися на мене...я перестрахувався і сів в машину, після того як від"їхала машинка все стало на свої місця...хз :shock:

Ну так кодграбер рулит, та и шериф простая сига очен распространенная. :(

Поділитися повідомленням

паяльнег у тибя атабрать нун :(

Поділитися повідомленням

Fuhrer - та же история была возле моего офиса. Полная стоянка дорогих машин - и ни у одной не работает сигналка ! И так минут с 20.

Похоже к нам понаехало бандюганов с кодграбберами... Пора ставить мультилок.

Поділитися повідомленням

Fuhrer - та же история была возле моего офиса. Полная стоянка дорогих машин - и ни у одной не работает сигналка ! И так минут с 20.

Похоже к нам понаехало бандюганов с кодграбберами... Пора ставить мультилок.

Если ставить мультилок то надо комплексно, и на капот, а то смылса ставить на Кпп блокиратор нету, если капот можна открыть, вторая передача легко включается и с блокировкой.

Поділитися повідомленням

на рульовий вал...а так КАСКО трохи заспокоює...але це омана,а не спокій...

Я в таких випадках намагаюся в інше місце машинку поставити...або в ній посидіти....якщо є можливість ((((....

Поділитися повідомленням

на рульовий вал...а так КАСКО трохи заспокоює...але це омана,а не спокій...

Я в таких випадках намагаюся в інше місце машинку поставити...або в ній посидіти....якщо є можливість ((((....

Я когда вечером с гаража возращаюсь то на одной улице по пути домой стоит микроавтобус фиат, так вот хазяин там собаку алабая закрывает ночевать.

Поділитися повідомленням

Ото запахи наверное в том автобусике....

Поділитися повідомленням

а собака на чорний часом? +фіат дукато часом не чисто вантажна версія, бо в мій брат також так робить...і нічого...песик привчиний...в бусік не ходе;)))

Поділитися повідомленням

а собака на чорний часом? +фіат дукато часом не чисто вантажна версія, бо в мій брат також так робить...і нічого...песик привчиний...в бусік не ходе;)))

Може й чорний,коли я йду вде темно, ну да походу фіат дукато уставший такий, біля 25 школи стоїть.

Поділитися повідомленням

Поправочка, бусик пежо J5.

Поділитися повідомленням

Сьогодні по трасі бачив картину, стоїть ваз 2101 без крил... :shock: вони на дорозі...стоїть сам...по ходу розвадився...

А по суті...погодка страх в обід була...особливо на дамбі...але були мудаки які летіли...((((

З.І. Хочу собі зимову гуму...

Поділитися повідомленням

Показывал чудеса дрифта вечером вчера на свеженьком льду :)

Хочу себе зимнюю резину :) Но смысла ее брать уже наверное нет :)

Поділитися повідомленням

Еееее... я таке на Хоменка біля військомату робив...але навмисно ;)))

Поділитися повідомленням

Но смысла ее брать уже наверное нет :)

І так кожен рік ;)))) Хоча ще лютий і березень...

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор