Перейти до публікації

Клубные встречи


FT

Рекомендовані повідомлення

Сегодня, 17.02 на очередной региональной встрече подарили Стайлеру от имени клюба компрессор,

2114_b.jpg, на перспективу :wink: , для подкачки 15 дюймовых шин :lol: .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отчет - компрессор проверил - тарахтит, качало качает :) питалово от прикуривателя прикуривает :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну так, а представляешь как бы Ты обрадовался если Мы те ручной или ножной подарили. :lol:

n30.jpgn50.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

з легким натяком..хоч я і спарцмен....але такого мені не потрібно...так на майбутнє...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кстати, а где вы в воскресенье сидели??? Я после того как проходил мимо, взял машинко из гаража и подрулил к вам но кроме трёх одиноко стоящих ланосов никого не видел :( было это в пол второго(примерно).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

для цього існує адміністрація клубу + мобільний зв"язок ;)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кстати, а где вы в воскресенье сидели??? Я после того как проходил мимо, взял машинко из гаража и подрулил к вам но кроме трёх одиноко стоящих ланосов никого не видел :( было это в пол второго(примерно).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ctrl+c -> ctrl+v :lol:

Особисто я "втік" так як "сімейні" проблеми :wink: а хлопці а Плазмі на 2-му поверсі ;)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

zalko 4to ja ne bil. Eshe 10 dnej i ja na rodine!

Привет!!! Слушай а действительно фотни клаву тех компов, инереснож жуть как там пишут:D.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

инереснож жуть как там пишут:D.

сцуко... ти хоть і кирилицею пишеш-теж ніфіка не поняно... букви мля і пробіли пропускаєш там де це потрібно ;)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

инереснож жуть как там пишут:D.

сцуко... ти хоть і кирилицею пишеш-теж ніфіка не поняно... букви мля і пробіли пропускаєш там де це потрібно ;)))

Флуд будет удален. :lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

инереснож жуть как там пишут:D.

сцуко... ти хоть і кирилицею пишеш-теж ніфіка не поняно... букви мля і пробіли пропускаєш там де це потрібно ;)))

Ti v nature kak-to po proshe pishi, oppozicija slabaja, ato kakojnibud' korejskij virus tebe prezentuu!

Pishu kak mogu!

ㅋㅌㅊ퓨ㅜㅡㅣㅏㅓㅗㅎㄹㅇㄴㅁㅂㅈㄷㄱ쇼ㅕㅑㅐㅔ

Vot vam ieroglifi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ее...Тарас...то ти мені чи Тарасу...а я думаю в моєму пості все зрозуміло ;))))це рас

2.мова йде не про трансліт а про ієрогліфи...

3.пост щодо Тараса...то ваще-то шо ти ієрогіфами напишеш...шо Т. кирилецею...

4.хм...і вибач за скромність...причому тут аппазіційа :roll: а то ніасіліл ;)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мля, напутал значит и был возле милана на тачке в пол третьего :cry: :x , блин непомню во сколько ну точно что не больше чем через пол часа как проходил мимо, и на стоянке стояло три ланоса оливковый, серебристый и голубой. вот так.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мля, напутал значит и был возле милана на тачке в пол третьего :cry: :x , блин непомню во сколько ну точно что не больше чем через пол часа как проходил мимо, и на стоянке стояло три ланоса оливковый, серебристый и голубой. вот так.

Нужно было дернуть ручку любой машины, кто то б вышел или вылетел, в зависимости от силы приложенной к машине :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Совет - дергай за ручки голубого сенса - он реагирует :)

Мой не реагирует на такие мелочи :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Совет - дергай за ручки голубого сенса - он реагирует :)

Мой не реагирует на такие мелочи :)

Ну так модная ж сигнализация у меня 8)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.