Перейти до публікації

ЗАЗ ФОРЗА


Димчик

Рекомендовані повідомлення

4,6 тис.   3

в ней только 50% Китай, остальные 50% эт відчизняний виробник....а как говориться своё не..... :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4,6 тис.   3

всё таки пока мой выбор пал на ЗАЗ Forza хэтчбек....не такая она уже и плохая....да, 50/50 но какая цена такая и машина....думаю если куплю то не особо пожалею....

Змінено користувачем Kandidat
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

всё таки пока мой выбор пал на ЗАЗ Forza хэтчбек....не такая она уже и плохая....да, 50/50 но какая цена такая и машина....думаю если куплю то не особо пожалею....

Хетч доречі буде в салоні кращим для високих пасажирів, в ліфтбеку ззаду сидіти незручно через те, що голова впитається в стелю (зріст 185 см), а в хетчі якось інакше стелю зробили і ніби нормально. А взагалі форза не для високих людей, в мене швагро має форзу, одного разу до нього в машину сів мужичок 2 метри зросту на пасажирську сідуху то ніяк він не міг свою голову примостити, а в ланосі нормально.

Я б після ланоса на форзу б не дивився, може варто дочекатися нової джилі МК, в якої приборка на нормальному місці а не посередині і двигун економічніший ніж у форзи, або подивись на деу джентра в базі. Мій швагро про покупку форзи не жалкує але як бачить лачетті то облизується.

Змінено користувачем Voffka
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

альтернатива форце на мой взгляд - это гентра (в плане престижности), ланос 1.4 АТ (в плане экономичности) или немного б/у киа/хюндай.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4,6 тис.   3

подумав поразмыслив наверное не буду брать Форзу...уж лучше что-то другое

Змінено користувачем Kandidat
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

подумав поразмыслив наверное не буду брать Форзу...уж лучше что-то другое

Це правильно! Щось не пішла у нас форза, вже 2 чи 3 роки її у нас продають а машин на дорогах дуже мало, народ всерівно ланоси купляє а не форзи. Запчастини на них дорожче ніж на лачетті, смисл тоді брати форзу...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Це правильно! Щось не пішла у нас форза, вже 2 чи 3 роки її у нас продають а машин на дорогах дуже мало, народ всерівно ланоси купляє а не форзи. Запчастини на них дорожче ніж на лачетті, смисл тоді брати форзу...

Та потому что в ланосе хоть удобно сидеть, а в форзе ну как для меня 1.85 вообще не удобная ни посадка ни сидушка, кресло откинув назад далеко до руля, если близко то повернув голову влево смотришь на крышу а не в окно, топорная она как то.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мне нравится Форза 5-ти дверный хетч, но внутри - убожище. Такая класная была идея и так руки вывернуло на ЗАЗе  в сторону ...опы когда дошли до салона. Лучше бы впихнули ВИДовский салон и было бы нормуль.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мне нравится Форза 5-ти дверный хетч, но внутри - убожище. Такая класная была идея и так руки вывернуло на ЗАЗе  в сторону ...опы когда дошли до салона. Лучше бы впихнули ВИДовский салон и было бы нормуль.

А на ЗаЗе разве проектировали этот салон? Я не знаю как хетч, но седан Форза это А13 и его у нас только делают (или уделывают :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58

А на ЗаЗе разве проектировали этот салон? Я не знаю как хетч, но седан Форза это А13 и его у нас только делают (или уделывают :D

Не знаю где что проектировали. Но на А13 торпеда несколько другая и отличная от Форзы.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

а чё никто не говорит что форза оч похожа на тойоту ярис седан 12 года?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не знаю где что проектировали. Но на А13 торпеда несколько другая и отличная от Форзы.

Торпедо друге, але зовсім не краще. У Форзи вдалий екстер"єр і напрочуд невдалий інтер"єр! А коли їздиш щодня і на ЦЕ дивишся, то зовсім відпадає бажання давати за все це більше 80 тис. Ще раз переконуюсь, що серед дешевих машин, в Ланоса один з найкращих салонів! І таким залишається вже 15 років. Якщо хочуть спасти Форзу, необхідно терміново провести фейсліфтінг салону. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У Форзи вдалий екстер"єр і напрочуд невдалий інтер"єр! А коли їздиш щодня і на ЦЕ дивишся, то зовсім відпадає бажання давати за все це більше 80 тис. Ще раз переконуюсь, що серед дешевих машин, в Ланоса один з найкращих салонів! І таким залишається вже 15 років. Якщо хочуть спасти Форзу, необхідно терміново провести фейсліфтінг салону. 

 

+мульйон!

когда выбирали машину жене, мимоходом глянули Форзу...спереди на твёрдую 4 (всё исходя из стоимости авто)... с боку натянутая 4...с зади на троечку...но когда заглянули внутрь - как по команде закрыли двери и удалились прочь...даже присесть небыло желания....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58

Торпедо друге, але зовсім не краще. ...

А кто говорил, что лучше? :) Мне больше на А13, наоборот, нравится.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 народ всерівно ланоси купляє а не форзи. 

Ні дружє, народ можє все рівно купувати щось іньше, ніж Ланоси та тим більш Форзи)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

 

для меня 1.85 вообще не удобная ни посадка ни сидушка, кресло откинув назад далеко до руля, если близко то повернув голову влево смотришь на крышу а не в окно, топорная она как то.

во-во. сел, минут 20 крутился, но так и не нашел никакого удобного, извиняюсь - даже не удобного, а положения в котором что-нибудь не раздражает

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.