Перейти до публікації

Я не користуюся послугами Нової пошти!


Kurare

спочатку прочитайте тему, потім проголосуйте  

169 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

От зря ви так кажите, деякі покупці теж так думають а потім возмущаються чому ін-тайм 20 грн за достввку заплатив а новою поштою 16 мав би заплатити. 

 

З точністю можу сказати якщо маленькі легкі посилки там наприклад  300 грам і не обємні, то ціни десь такі та сьогоднішній день

1. НП - 16-17 грн

2. Ін-тайм 19-21 грн

3. Делівері 9-12 грн.

4. Укрпошта - як продавець скаже, так як там за доставку на перед.. я наприклад беру 8-10 грн..

 

Роздуми.. мінуса-плюса перевозчиків

 

Нова Пошти

+ в НП тепер программа лояльності на які можна теж зекономити якщо часто відправляєте. Десь кожна 12 відправка виходить вам бесплатно. 

+ швидка доставка в ближні регіони та великі міста.

+ не треба бігати і шукати грузчиків.

- у нові відділення які тільки відкрились, буває що доставка 4-6 днів. Або в деякі  маленькі містечка які на протележні частині України від вас доставка 4-6 днів.

- якщо робити ТТН накладну через інтернет на їх сайті і міряти обємну посилку, то виходить ціна одна а коли приносиш до них, то вони можуть сказати що обємна вага більша, посилаючись на свої пакети які наприклад вміщають 1.6 кг обємної ваги, хоча сам міряв виходить наприклад через сайт посилка 1.2 кг і т.д.

 

Ін-Тайм

+ Мабуть великі посилкі, але сам не пробував, тому незнаю. Я тільки легкі та малі посилкі відправляю.

- Сама вища ціна на легкі посилки від 19 грн  за доставку

- Шукати грузчиків, деколи можна і почути в свій адрес хамство з боку оператора жінки з великими очима.. "а чому ви не зважили і не зміряли посилку..." - Хоча моя посилка важить 100 грам, а розмір її мабуть виміряти треба спеціальним обладненням... (Штангель циркулем ?), після чого вона додумується що то важити не треба, а просто вона має ппокласти в їх пакет який коштує 10 грн, хоча на НП він бесплатний.. Даже якщо хзі своїм пакетом то упаковка всерівно 10 грн...

- У нашому  місті ін-тайм находиться в окраїні, і їде туда одна маршрутка 85, яка жене швидке Шумахера. 

 

 

Делівері

+ Ціна на малі посилкі, дивує від 9 грн якщо не помиляюсь. Це радує :)

+ Приємний персонал вроді...

- переїхали в таку глуш, куда їде одна маршрутка 67, яка появляється на зупинці раз в 40 хв, іто до 17.00, А машиною їхати туда, більше на ремонт машини потратите чим зїкономити на доставці.

- немає наложенного платежа

 

Укрпошта

+ Ціна наложенного платежа сама нижчаі

+/- Ціна.Це плюс і мінус. Укрпошта унікалька курєрська служба в якій працівникі самі вимірюють ціну доставки. Вони можуть вам такого понаписувати що доставка 12-15 грн якщо втюхають вам коробку свою..

- Великі черги

+/- Доставка посилок від 1-12 днів. Якщо відсилаєте на іншу частину України, наприклад в Крим, то  може бути очікувати посилку 12 днів. Зато наприклад по області доставляють дуже швидко, на слідущий день вже може бути в селі біля вашого міста...

- Треба купу не потрібних паперів заповнювати. Укрпшта єдина така унікальна служба в якій треба вручну все самому вписувати, + на посилці ще вписувати + посилка має бути гарною без дирок, без зайвих картинок..

 

 

АвтоЛюкс і Нічний Екпрес та інші курєрські служби я нажаль не можу конкретно прокоментувати тому що вони находять ще в більшій **** чим інші їх конкуренти, А ціни вроді ті самі як Нова Пошта, тільки на дорогу потратите набагато більше.. Бо де їх віділленя росташовані, люди не живуть...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А куди зараз Делівері перенесли?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А куди зараз Делівері перенесли?

Торгова 1. ...

 

Це не далеко від Інфекційної лікарні.. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ін-Тайм

- У нашому  місті ін-тайм находиться в окраїні, і їде туда одна маршрутка 85, яка жене швидке Шумахера. 

а вул. Шопена (р-н вул. Василіянок)  це тепер - окраїна???

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На Шопена машиною тяжко підїхати.. Габаритні і тяжкі вантажі не зручно відправляти..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а вул. Шопена (р-н вул. Василіянок)  це тепер - окраїна???

Точно у них аж 2 відділення. Сорі знімаю цей мінус). 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Нова пошта, м. Коломия, вул. Гетьманська, відділення №2, дуже добре, постійно користуюся. Аби не наврочити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Не знаю как в IФ... а в Зп это лучшее что есть для меня лично... на 2-ом месте Ин-Тайм...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

По цінах на шини та диски Інтайм в два рази дешевший за Нову пошту..Зажирається вона трошки...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

По цінах на шини та диски Інтайм в два рази дешевший за Нову пошту..Зажирається вона трошки...

дякую за інфу, якраз збираюся пару коліс прикупити

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

дякую за інфу, якраз збираюся пару коліс прикупити

Я когда колёса покупал (в том году) пересылка колёс и денег обратно(наложка) во Львов обошлась 110 грн. (если не ошибаюсь) это Интайм, за НВ. и подумать страшно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Мы, легковые  лодочные прицепы длиной 540 см, шириной 186 см, вес 200 кг, из Херсона в Харьков, Донецк, Киев, Винницу и другие(до 700 км) возим по цене 388 гривен(1.75гривны  за 1 кг веса), снимаем только заднею панель, иногда и колеса и то они помогают снимать и т.д. - обслуживание на высоте, ребята молодцы.  так вот перевозчик САТ  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, одно у них плохо, так это мало отделений, также если нужно есть наложка 1% и страховка груза 0.5 %- для  Херсона рекомендую, как в других городах не знаю, но покупатели в основном оставались довольные.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Все, конечно, хорошо в НП... и сервис, и отделений много по городу (удобно и быстро забрать посылку можно). Но есть одно НО - стоимость услуг самая высокая. Покупал диски с резиной недавно, так вот НП рассчитали за доставку 250грн, а Интаймом получилось 160. Вот и вся разница.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

диски и резина - это пол беды!я на той неделе отправлял ОДИН ветровик :D  мне насчитали 37-40гр! :wacko:  спрашуется за что????сам ветровик дешевле доставки в два раза :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

диски и резина - это пол беды!я на той неделе отправлял ОДИН ветровик :D  мне насчитали 37-40гр! :wacko:  спрашуется за что????сам ветровик дешевле доставки в два раза :lol:

ну как же за что? 

- упаковка (картон+ стрейч пленка)

-оформление

- % от оценочной стоимости

-тарифная зона 

все просто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тут Деливери рулит.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мне с Кривого Рога в Днепр прислали бардачок на тарпеду цена 51 грн. вес 10 кг. )))))))))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мне с Кривого Рога в Днепр прислали бардачок на тарпеду цена 51 грн. вес 10 кг. )))))))))))

Красавцы... хорошо умеют считать)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

мне усилитель заднего бампера, который весит 6,2 кг, упаковали в деревяшки, вес сразу 15 кг(( + упаковка 50 грн+ ко всему еще при проверке по интернету написали, что Котрольна вага уже 16,7 кг и цена уже не 110 грн, а 130 грн за 6,2 кг железа... Вес перевесил у себя на отделении при получке - 15,4 кг. Написал претензию. Вывод - буду стараться как можно реже пользоваться услугами НП

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

В очередной раз убедился в дороговизне НП.

Жена заказала коляску из Кузнецовска (16 кг), они (НП) упаковали её в деревянный каркас и обозначили вес в 102 кг и того к оплате 411 грн. :wacko: (коляску за 2000грн отдавали), а ещё 60 грн. за обратную доставку денег.

Ребята (НП) да пошли вы на х..... с такими тарифами.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заказывал зимнее одеяло.Одеяло 230гр,доставка 92ГР!!!На мой вопрос,чё так дорого,вес 1кг,а они взяли за объём 17КГ!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Купил значит самокат маленький для ребенка 2 лет на базаре и нужно было отправить его в село (как подарок). Другого перевозчика в поселке нет к сожалению.

Пришел на Новую почту... И тут начинается самое интересное: Стоимость нового самоката - 150 грн. Стоимость доставки Новой почтой - 170 грн. Я им говорю: - Вы че... совсем тут зажрались? Что за цены?

Они мне: Нужно обшивать деревянным каркасом. (при том что он весь в паралоне замотан). Я им: - а серебряным каркасом не хотите обшить? Он же весь запакованый в паралон. Он таким образом с Китая приехал. За 170 грн. я заправлю машину и сам довезу в багажнике (от меня 50 км. до поселка)

Вообщем послал я их и решил что летом все равно буду ехать и передам подарок собственноручно. Но зажравшуюся новую почту кормить не буду.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мы на село стали передавать рейсовым автобусом.

Дал водителю 20гр,положил сам мешок в багажник,а там  родные выехали и встретили.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

 

Они мне: Нужно обшивать деревянным каркасом. 

Это да. То деревянный каркас. То без коробки нельзя. Парят свои доп услуги и ничего ш не сделаеш.

Мойку с нержавейки отправлял клиенту так они мол обрешётку делать нужно. Я говорю в стрейч паканём и ничего с ней не станется а они упёрлись мол нельзя так. В итоге отправил интаймом дешевле и без вопросов)

С НП работаю только по мелким предметам. Всё остальное Интайм и Деливери.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.