Перейти до публікації

Я не користуюся послугами Нової пошти!


Kurare

спочатку прочитайте тему, потім проголосуйте  

169 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я не жалуюсь, но случай был с одним отделением, и как назло с тем что у меня под подъездом, отправил товар в Днепр на один склад, а он пришёл на другой конец города. На просьбу исправить ошибку он положил мне кусок бумаги и пытался что-то объяснить- я его послал, не моя проблема, пусть сам и решает. В итоге, получатель всё же поехал на другой конец города и забрал товар, доставка 0 грн. Оператор этого отделения, увы, больше здесь не работает...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Користуюсь послугами в Долині та Болехові, все гуд, хоча ціни трохи вищі за Ін тайм. Останній раз до речі відправляв мафон на південь, сам упакував в пінопласт, звреху наклеїли "Обережно Хрупкое" чи щось таке - до відправникаа прийшов поцарапаний - попандос... При чому перепакували, слідів жодних - лише в середині. Отримувач на пошті сфотав на тел. і прислав ММС. Можна було вимагати експертизи - але то час і нерви...

До речі щодо першого посту Кураре про ціну і вагу вантажу - є таке поняття вага обєму вантажу = тобто може важити 1кг., а ти запакував тойже мафон у сто коробок і вийшов по обєму ящик 1м. на 1 м. - тут вийде вага 1000кг. від якої беруть плату - тобто важать вантаж і міряють яка вага перевадатиме - за таку і плати за відправку. Це вказано в їх Правилах..сам стикнувся - вага велосипеда 18 кг., а порахували і заплатив по обєму десь 68кг.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заказал два комплекта для спутникового ТВ , один пришел побитый-покоцаный , второго пришла половина , через месяц пришла вторая , так ещё и тарелка не моя , переклеили адресата, твари они этакие ) ничего не доказал , ну и хер с ними , один комплект забрал , от второго отказался-- пусть сами с магазином разбираются ) Но больше ихними услугами не воспользуюсь , вот так вот !

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

є таке поняття вага обєму вантажу = тобто може важити 1кг., а ти запакував тойже мафон у сто коробок і вийшов по обєму ящик 1м. на 1 м. - тут вийде вага 1000кг. від якої беруть плату - тобто важать вантаж і міряють яка вага перевадатиме - за таку і плати за відправку. Це вказано в їх Правилах..сам стикнувся - вага велосипеда 18 кг., а порахували і заплатив по обєму десь 68кг.

Але є також розрахункові таблиці на сайті, де можна вибрати тип вантажу, зокрема: шини, диски.

Шини погруповані попарно по розміру 13-14, 15-16 і т.д.

Тут нема де хитрувати з коробками, об"ємами.

Не реклама:

на сторінках відповідних служб ввів параметри відправки: 4 шини 13-го і 14-го радіусу з ІФ до Києва.

НП: Розрахункова вартість доставки 78 грн для обидвох радіусів.

Інтайм: Сума: 63 грн для 14-го і для 13-го радіусу - 55 грв!!!

Отож, у НП послуга на 24% для R14 і на 42% для R13 дорожча від такої ж послуги на Інтаймі!!!

На жаль інші оператори поштових служб не вказують тип вантажу, потрібно знати вагу і об"єм.

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зажрались они там на "Новой Почте"!

1случай: груз из Киева (БК) мне на Артёмовск отправили в субботу. Сказали в Понедельник можно забрать. Машина на представительство приходит в 17.00, представительство работает до 19.00. Получателей нет, грузов пришло не много, работники стоят на улице, курят, чай пьют. Но им впадлу грузы вносить в базу, говорят приходите завтра, или договаривайтесь на складе. А какого х... я приехав за 20 километров должен договариваться (кстати уже не в первый раз).

2случай: доставка авто аккумулятора за 200грн. Тут без комментариев, пришлось отказыватся от получения.

3 случай: Отправитель ошибся, сообщая мне номер ТТН в 1 цифре.Нет, что бы глянуть в базе по остальным реквизитам, как делают остальные перевозчики - нет, надо заполнять заявление , сообщать кучу инфы, в общем волокита и трата времени.

Не с "интаймом" не с "ночным экспрессом" таких проблем ни разу не было!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 10 місяців потому...

Випадково натрапив на цікаве відео:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Фігня якась. Нова пошта - не ангели, але щоб такі дикі крадіжки? Схоже, комусь конче треба замочити конкурента. З халатним відношенням, я думаю, всі стикалися, а от щоб речі пропадали, такого не пам"ятаю. ПРо героїн взагалі не зрозумів, вони ж якийсь шмурдяк послали, як можно стверджувати, що можна послати героїн?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На рахунок героїну це дійсно перебор вийщов у журналістів. З таким підходом можна зупинити фуру, яка везе борошно вагою 20-30 тон і стверджувати що припинили трафік супер веливої партії героїну.

Щодо пропажі речей не знаю, я особисто не стикався.

Взагалі на мою думку журналісти відпрацьовують гроші.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привітайте мене - я сьогодні сказав Новій Пошті "до побачення!" - незалежно від географічного розташування,

бо зажралися вони конкретно.

Вартість доставки 4 дисків R13 в зборі з шинами з Вишгорода до Хорола (відстань близько 250 км) вийшла 256 гривень.

Порахували що це 9 місць, і не хвилює нікого - ні при відправці, ні при прийомі. Не хочете - не приймайте.

За ці гроші мені дешевше було б сенсом поїхати туди і назад, забрати колеса, ще й на колу з гамбургером

в столичному Макдональдсі лишилось би.

В інших перевізників, незважаючи на те, що вони доставляють товар на день-два довше, послуги значно дешевші

(особливо коли перевозиш великогабаритні речі).

Бажаю успіхів "Новій Пошті" - і да прєбутєт с німі сіла - моєї ноги там більше не буде.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В інших перевізників, незважаючи на те, що вони доставляють товар на день-два довше, послуги значно дешевші

(особливо коли перевозиш великогабаритні речі).

Бажаю успіхів "Новій Пошті" - і да прєбутєт с німі сіла - моєї ноги там більше не буде.

Абсолютно вірно! Нова пошта дуже сильно зажерлася..

Але як не дивно, людей у них завжди дуже багато...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Але як не дивно, людей у них завжди дуже багато...

Людей в них багато не через якість і доступні ціни, а за покриття.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

[quote name='moll'

Людей в них багато не через якість і доступні ціни, а за покриття.

Тому Нова пошта і понтує. Ціни дійсно шкалять немилосердно, я переконався на власному прикладі. Недавно на форумі купив "корито" у багажник за 50грн., а за його доставку заплатив трохи більше 90грн. Піддон був скручений у рулон, тому я думаю він не займав так мега багато місця, про його вагу не говорю, вона взагалі смішна.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

НП не може "прожувати" те що віккусила.

Найбільша к-ть відділень по Україні. ( Я не можу зрозуміти який толк відділення на Юності ще й до 30 кг), Ну але це їх питання.

Грубо кажучи відділення, персонал, Це все гроші, оренда, ЗП, транспорт, бензин. От і деруть ціни, щоб все це покрити.

Благо удосконалюються Інтайм, САТ, так що десь за пів року будуть зміни. Або вони позакривають більшість відділень, або народ перейде на ін.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

НП поширюється по принципу мерчандайзингу, це значить що будь-яка юридична особа може відкрити відділення, запропонувавши своє приміщення і персонал, а НП надасть рекламні матеріали і клієнтів.

У ботаніці цей принцип називається вегетація - гілочка вкорінюється і виростає окремою рослиною, але не обов"язково такою ж плодовитою...

Тому цих відділень і є багато, як мух на г...., якість послуг при цьому не гарантується, про гарантійні/страхові зобов"язання - взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Недавно продал через форум прямоток. цена вопроса 250грн. Приехав на Новую почту узнал что его обязательно полетировать в деревянный ящик... Полная отправка вышла 162грн

Просто стала жалко получятеля... перешол через дорогу и отправил этот прямоток деливери за 17грн :energy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,7 тис.   2

НП поширюється по принципу мерчандайзингу

:D Если быть точным то по принципу

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. - это из другой области термин.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Мені знається успіх їх в тому що вони весь час удосконалюються та і удобно, надрукував дома собі бланки та йдеш у віділленя тільки даєш ті бланки та товар, а не рвеш горло кричачи фамілію отримувача особливо якщо його фамілія Орхонікуіджа чи щос таке)

Вот програму лояльності зробили, вмене вже рівень класік  :banan:  можу бали накопичені міняти на їх послуги  :pozdrav:

Ще би у них послуги були б цікавіші...

Змінено користувачем husain
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Услугами Новой Почты пользовался и пользуюсь ....и буду пользоваца , пока конечно --чтото не случится.. Услуги и сервис--приемлимы ,нариканий не вызывают ,((я еще метрах в пяти от двери-а мне уже товар несут ,и говорит парень ---Вам только расписаца в документах осталось ,,, и все.. :D  :D ))) ... А всякий конфуз может быть В ЛЮБОЙ компании... как бы она не называлась ...Сегодня Новая почта провенилась ,завтра  Интайм .. после завтра еще какая то ...Так что??? --все х подряд гадить ((ну это так,к слову))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ребят, а вы не пробовали ругаться за то,что они ставят объемный вес на фонарь???

Я так всегда делаю... :eyes:  всегда пересчитывают...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Новая Почта просто красавцы,вот на кого надо равняться и учиться в бизнесе. Много нюансов было у меня с ними то деньги не туда отправили, то фамилию не ту написали. но в общем КРАСАВЫ. Раньше пользовались в основном Деливери( от офиса 2 мин. ходьбы и тарифы Божеские), но как только они переехали на другое место началось. Стоишь минут по 20 ждёшь когда грузчик соизволит к тебе подойти и от руки коверкая фамилию (однажды написал мою фамилию с мягкого знака)заполняет декларацию. Везде работают люди, а людям свойственно ошибаться. Кто не работает, тот не ошибается.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

. Кто не работает, тот не ошибается.

Вот это правильно ...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Купил сегодня у нашего форумчанина  дверь на Ланос , спасибо ему отдал за 500 грн, так за доставку из Немирова в Чернигов заплатил 238 грн ! Вот что сказать после этого в адрес Новой почты????

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

подтверждаю!  новая почта ет самый дорогой перевозчик!!!  намного дешевле пользоватся деливери,или даже ин-тайм!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

смотрел цену по НП и Интайма. отправлял кулек с вещами около 5 кг. на НП запросили 75 грн, отправил интаймом за 24 грн. хотя НП около дома, а до Интайма шел 15-20 мин.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я хл на нп это хапуги , есть альтернатива ею и пользуюсь

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.