Перейти до публікації

Я не користуюся послугами Нової пошти!


Kurare

спочатку прочитайте тему, потім проголосуйте  

169 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні була остання крапля у чаші мого терпіння! >:-]

Мені ніколи не подобався рівень сервісу на Івано-франківській "новій пошті". Постійно якось в них все через *опу все робиться. :blink:

Але, хвала Всевишньому, я там дуже рідко бував, не частіше раз на квартал.

Ще з тих часів все почалося, коли їхній офіс знаходився на вул.Микитинецькій. Отож розкажу все по-порядку:

п.1. Вперше ту вулицю шукав на карті міста, та не знайшов номера будинку, вказаному на сайті. Поскакавши на ямах від заправки ОККО і вглиб по Микинецькій, ніяк не міг знайти потрібного номера. І проїзджаючи вже у зворотньому напрямку, побачив на перпендикулярній вул.Танкістів багато машин біля офісного будинку і вирішив підїхати, розпитати, всерівно на пустинній Микитинецькій (промислова зона) нІкого було розпитати.

І яким був же мій подив, коли відїхавши більше 50 метрів убік по Танковій, побачив невеличку вивіску "нової пошти". Фактично офіс знаходився зовсім за іншою адресою. І доїзд на вул.Танкістів з другого боку був би значно простіший. Ніяких вказівок на сайті про це не було. Але нічого, думаю, буває...

п.2. Близько півтора року тому офіс перенісся на нову адресу - вул Г.Мазепи, 175-Б. Ну я втішився, на Мазепи їхати простіше!

І поїхав дворами шукати Нову пошту. 175-й будинок

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

у глибині двору, але ні 175-А ні 175-Б не було. Ніхто з місцевих не знав ніпрояку "нову пошту". Я пів-години кружляв машиною дворами, далі зателефонував другові :sos: , той шукав на їхньому сайті та в гугломепсі, телефонував я і в офіс, дівка на телефоні все повторяла - заїзджаєте у двір і направо, там є платфома... :blink:

От тільки вона ніяк не вкурювала що я будинок на вул. Мазепи там же ж і шукаю, на вул. Мазепи! :shock:

Нарешті якийсь таксіст мені пояснив що та клята пошта знаходиться на складах на Довженка. І як виявилося потім офіс-склад на вул.Г Мазепи 175-Б фактично знаходиться за адресою !!! Тупо! :shock:

між об"єктами - 1,5 км!!! Я в шоці... Питаю в офісі - а чому не вказуєте своє справжнє місце розташування? Я дівка мені каже - Так всі ж знають! :blink:

Ну я також вже знаю, що у них все через *опу робиться.

п.3. Про постійні черги я мовчу... "Дєло то житєйскоє!"(с)

Якось зайнявши чергу, я підійшов до складовщика і спитав чи конверт з грошима у нього отримується, той ствердно кивнув головою і з діловим виглядом тупив щось далі.

Дійшла моя черга через хвилин 20-30, пішов з номерком по стелажах, другий круг, третій. Далі питає - А що в конверті має бути?

-Гроші, - кажу, я ж вас питав!

-Аааа, так це не до нас, це туда, в наліво і в прохід...

- >:-] >:-] >:-] 3,14...

Відтоді я вже знаю де отримувати конверти.

п.4. Сьогодні я відправляв 4 своїх б/в шини, занедорого проданих мною через форум, у Крим. Я отримав гроші наперед і на прохання покупця відправляю шини "новою поштою", за свій рахунок. Покупець сам ще й мотивував, що "новою поштою" буде найвигідніше мені і зручно йому.

Вирішив я перевірити це на сайті, благо перевізники тепер викладають тарифи.

І, о чудо, на сайті "нової пошти" є , де можна ввести не тільки параметри вантажу (вага, розміри, об"єм), але й і тип вантажу. Якраз те що мені потрібно, думаю я, буду точно знати вартість відправки і все таке...

Пів-години танців з бубном нічого не дали. На всі мої варіанти відправки відповідь була одна і та ж: Орієнтовна вартість доставки 0грн., дата доставки Неопределена >:-]

Ну, думаю, хрєн з ним, мушу відправити по-любому, обіцяв же ж, і гроші отримав.

Привіз я сьогодні гуму, здаю на приойм, а на колеса відразу ліплять наклейки: 4 шт., заг.вага 64,5 кг! :shock: Я ж стільки не підніму, а я їх приніс. А фактична вага 4-х коліс - 28 кг!

Питаю - а чому вага ТАКА вказана - прийомщик мені на те: -А у нас програма така! :blink:

Ну програма, так програма, йду до каси. Програму ми не в змозі змінити як і систему совка в цілому...

По дорозі ще зустрічаю одноклубника, перекидуємося кількома словами, приходжу до каси. Мені мило усміхається дівчинка, реєструє все дуже швидко, (черг сьогодні взагалі не було, ну, думаю, навчилися вже працювати) і виставляє мені рахунок на оплату: 97 грв. :shock:

От і дешевий перевізник, тваю .... >:-]

Все через *опу!

Наразі це все що спало мені на думку. Були щей інші моменти, але вже всіх деталей не пригадаю, тільки загальне враження - неприємний осад.

Більше я не хочу користуватися послугами "нової пошти"!

Я вже десь бачив такий підпис у форумі з лінком на тему, але не придав значення і навіть не читав тієї теми. А от тепер сам зроблю так само. І поставлю у свій підпис. Може хтось з керівництва "нової пошти" це прочитає і щось зміниться на краще.

П.С. Але трохи погугливши прочитав ще більші жахи:

П.П.С. А тим часом на улюбленому мною Ін-Таймі ця ж відправка коштувала б мені 48 грв...

(не реклама, для порівняння та для інфи одноклубникам)

Змінено користувачем Kurare
: П.С.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Когда-то я был свидетелем как человек получал 2 бампера с лег.авто , новой почтой, он слегка был в шоке т.к. расчет шел как ему сказали из объема груза и сумма была немаленькая.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Новая почта за конверты 13 грн берет, а САТ 7 грн. Считайте сами. Но зато сеть у них хорошая.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Аки дети малые... Любая компания завоёвывая рынок - практически демпингует тарифами (вспомните разницу тарифов Автолюкса и Новой почты лет пять назад). Теперь Новая Почта своей сетью может потягаться с Автолюксом - вот и тарифы соответственно подросли.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Новая почта - га...нюки! Мне резину доставляли частями, причем с Хуста отправка была но приехало только 3 колеса в Киев и 1 колесо в Днепропетровск! Ни извинений, нихрена!:-!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я пользуюсь услугами "НП" уже 2 года, нареканий пока не было. В начале года получал 4 диска (в коробках), Киев-Запорожье, заплатил что-то около 45-47 грн. Доставка норм, всегда была по графику... Единственное, что напрягает - это очереди, бывало 1-1,5 часа торчать приходилось.

Может просто персонал набрали несоответствующий в некоторых отделениях... :verysad:

З.ы. Юбилейное сообщение :yahoo:

Змінено користувачем cheshirskij
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я також шукав їхній офіс на мазепи (всю проїхав від сільпо до фізкультурного), поки таксист не роздуплив. Сервіс там також не ахті, поганенький можна сказати сервіс. На Нічному експресі, Гюнселі, інтаймі однозначно кращий. За ціни - то взагалі ахтунг, напевно найвищі з усіх, якими користувався.

НЕ РЕКЛАМА, але гарна програма - відправка колісних дисків - є на Інтаймі, і плата від розміру диска (в дюймах) невелика.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А мне на НПочту тоже "везет".

Летом покупал у одноклубника блок управления печкой, попросил хорошо его упаковать, он упаковал в коробку нПочты , внутри там мягкая хрень была шоб не поломалось ничего.

В общем получаю накладную - к оплате - 68 грн :shock: , а вес указан в накладной 25 кг... :crazy: , в реальности масса брутто - 810 грамм.

Заставил пересчитать их все , и оплатил меньше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Когда-то я был свидетелем как человек получал 2 бампера с лег.авто , новой почтой, он слегка был в шоке т.к. расчет шел как ему сказали из объема груза и сумма была немаленькая.

А я вот как раз был не свидетелем, а получателем бампера на сеню. Наш одноклубник его выслал с Одессы наложеным платежом(цена бампера 350грн.) мне в Симферополь, на следующий день бампер пришел, оперативно, но доставка мне бампера и отправка денег за него обратно вышло 137грн. :shock: + ещё и на бампере обнаружились по бокам синхронные царапины, которые вряд ли были до отправки.

Но к счастью это единственный случай, вчера например получал посылку из Киева сверток размером 40*10*10 вышло 15грн.

П.С. И пользуясь случаем хотел спросить: Каким перевозчиком дешевле пересылать объемные посылки? Мне через неделю нужно будет заднее сидение отправлять, может кто подскажет каким перевозчиком лучше воспользоваться, чтоб дешевле вышло? А то Н.П. я думаю не выгодно будет, у перевозчиков ведь по разному считается, вес, объем и т.д.

Змінено користувачем Bogacan4ik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я пользуюсь услугами "НП" уже 2 года, нареканий пока не было. В начале года получал 4 диска (в коробках), Киев-Запорожье, заплатил что-то около 45-47 грн. Доставка норм, всегда была по графику... Единственное, что напрягает - это очереди, бывало 1-1,5 часа торчать приходилось.

Может просто персонал набрали несоответствующий в некоторых отделениях... :verysad:

У різних містах під брендом "НП" працюють приватні пдприємства/підприємці. Франчайзінг, по-моєму, це називається. От у кожного свої порядки, незважаючи на корпоративні стандарти. От тому і тема створена у регіональній гілці і потання в голосувалці про івано-Франківську "НП"

В інших містах може бути все абсолютно інакше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ох, Юра, від кого-кого, а від тебе такої наївності не чекав. Мені коли щось передають перевізником, я туди дзвоню, а бо в гуглі шукаю, де точно будинок, и ноу проблем. До речі, на виправдання НП скажу, що з Довженка ВЕЛИЧЕЗНИЙ щит з стрілкою висить (і на Хриплинській теж висів, просто Ланосами по ній тільки екстремали їздять). Тому особисто я свої колеса забрав без проблем, без черг, та ще й до машини підвезли возиком, щоб я сам не тягав. Але негативу про них теж чув багато.

А мене от ІнТайм дістав своїми чергами та запізненнями вантажу, та і відслідкувати декларацію в мене не вийшло: писало, що груз у Фаркнківську, а я ще п"ять днів по нього бігав. І офіс там незручний, коли багато людей, то напхається, як шпротів в банку, а решта назовні стоять, чисто жек :). Але ціни хороші, так.

Гюнсел теж нічого, все отримував вчасно. До речі, їх теж по адресі шукати не просто, вони на території швейної фабрики (в"їзд з Довгої).

З тими, що біля "Кооператора", як там їх, теж проблем не було.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ох, Юра, від кого-кого, а від тебе такої наївності не чекав. Мені коли щось передають перевізником, я туди дзвоню, а бо в гуглі шукаю, де точно будинок, и ноу проблем. До речі, на виправдання НП скажу, що з Довженка ВЕЛИЧЕЗНИЙ щит з стрілкою висить (і на Хриплинській теж висів, просто Ланосами по ній тільки екстремали їздять).

- В гуглі шукав,

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,

-на сайті звичайно що був, тільки недавно там дописали що в"їзд з вул Довженко, але дивлячись на карту - логічно можна припустити що НП знаходиться НАВПРОТИ заправки Укрнафта (чи як її там).

-до офісу дзвонив, дівчата пояснюють максимально просто: по вуличці і направо, там склад, платформа..., а про те що треба це все шукати на протилежній стороні вулиці - ні слова!

Величезний щит на початку діяльності НМ на Мазепи там не висів (якщо не помиляюся). але якщо навіть і був, то рекламні щити ніколи мені не були дороговказами.

Я колеса ти забирав а не відправляв, і за доставку не оплачував - в цьому якраз і суть.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

рекламні щити ніколи мені не були дороговказами.

Тепер, напевно, вже будуть :) А взагалі, у нас в місті багато дивних адрес. Наприклад, містична вулиця Молодіжна, будинки якої можна знайти де завгодно між Каскадом і Хоткевича, або Федьковича, яка має чотири кінці, а не два, як усі нормальні :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Со Скадовска в Донецк пересылали фаркоп, когда приехал сказали оплатить около 80 грн. (реально 24 грн.) По квитанции вес 30 кг. начал спорить, как так может быть ведь реальный вес 9 кг с копейками. Входе часового спора выяснилось, что при отправке посчитали по объему, а не по весу да еще и в добавок (забыл сказать )отправили в другой конец города :angry:

А товарищу с Горловки в Донецк (50 -60 км )рем.комплект на редуктор 3 дня везли

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,1 тис.   0

Со Скадовска в Донецк пересылали фаркоп, когда приехал сказали оплатить около 80 грн. (реально 24 грн.) По квитанции вес 30 кг. начал спорить, как так может быть ведь реальный вес 9 кг с копейками. Входе часового спора выяснилось, что при отправке посчитали по объему, а не по весу да еще и в добавок (забыл сказать )отправили в другой конец города :angry:

А товарищу с Горловки в Донецк (50 -60 км )рем.комплект на редуктор 3 дня везли

По объему считают легкие большие грузы. У них вполне доступно описаны правила подсчета.

Пользуюсь НП 2 года, в месяц 5-15 отправок-получений и все ок.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тоже часто получаю отправляю НП, проблем не было. Цена не самая дешевая, зато офис выдачи в 100 метрах от работы, а это ой как удобно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

меня тоже очереди просто убивают,есче бесит,что часто одну посылку с несколькими местами присылают на разных машинах и в разные дни

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Новою поштою користуюсь 1,5 р. проблем не було. На рахунок офіса на Хриплинській - я згідний дорога не АХТИ але я найшов їх без допомоги за 5 хв. Пізніше побачив офіс на вул. Василіянок, 36 (до 30 кг) . Навіть сьогодні відправляв докіменти на Київ. Єдина проблема у них (на мою думку) часто зависає комп. і накладні оформляють вручну.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Услугами НП пользуюсь уже около 2х лет, серьезных нареканий до сих пор нет. С графиком всегда тютелька в тютельку, иногда бывают большие очереди, но это скорее исключение, чем закономерность. Тарифы далеко не самые маленькие, особенно если наложенным платежом. Зато по городу очень много филиалов.

Была проблема с перевозчиком : отправлял Автолюксом в Никополь товар (жвачку), товар был в ящиках, ящики я лично упаковывал в мешки Автолюкса и при мне их пломбировали. До заказчика не доехал ящик товара, по сумме это около 2000 грн. Товар страховал..Ничего так и не добились..Пломбы были вскрыты и обнаружилось это при получении, но сотрудники просто развели руками типа ничего не знают..

Змінено користувачем S.T.A.N
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Один раз стояв у великій черзі в "новій пошті" це в суботу.. думав наоборот люди всі по кабакам забились... Але не так то було, десь хвилин 40 в черзі простояв.

Щодо цін, дійсно кусаються, обємні вантажі не вигідно ними перевозити. Краще або укрпоштою або залізницею. Набагато дешевше буде. Даш 20 грн на пиво провіднику і він з радістю твої колеса прийме). Навіть вроді 10 грн.

Нюанс в новій пошті, будьте пильними якщо Ви загубите номер по якому получати вонтаж. То без нього вам не дадуть, навіть якщо ви предявите всі свої паспорти, права, свідоцтво про народження) Тому посилают відновляти номер десь туда біля каси за стінку. Тамже сидять якісь баби, які говорять-говорять-говорять-говорять-говорять-говорять... Але не з клієнтами а між собою. Тому особисто мені приходилось переривати їхню "цікаву бесіду" і попитати як востановити номер... Вони дали мені анкету де треба заповняти купа данів яких звісно вмене немає, я звідки знаю "коли, звідти, хто" мені груз вислав ? Хоча би знав що таке буде то би звісно запитав відправника.. Куроче після 10 хв. заповнення анкети. Даю одній ***, вона щось там шукає, шукає і одночасно спілкується зі своїми колегами (як це їй вдається ? :blink: ). З того всього через 10-15 хв вона сказала що неможе найти. Дала іншій.. інша шукала швидше за пару хвилин сказала що людей з моєї фамілії дуже багато получає вантаж... Хоча я знаю що в місті однофамільців моїх не так уж і багато, десь 3-4 сімї. Невже всі вони теж чикали вантажу ?, це теж для мене залишиться нерозгаданою таємницею...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Как можно работать Новой почте если у них на все отделения города один многоканальный телефон ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

по работе одного филиала предприятие не судят !!!!!!!!!!!!! а при получении груза чтоб избежать очередей просто приходим не час пик ... если у вас возникли вопросы по мере возможности могу на них ответить !!! желательно в личке ...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

по работе одного филиала предприятие не судят !!!!!!!!!!!!! а при получении груза чтоб избежать очередей просто приходим не час пик ... если у вас возникли вопросы по мере возможности могу на них ответить !!! желательно в личке ...

да какие вотросы, у меня сделка сорвалась и за просрочки в доставке на 4 дня, кто мне отдаст 1500 грн ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Користуюсь НП більше 3-х років, особливих нарікань не було, так дрібниці, але останнім часом просто "вбиває" обслуговування на складі № 2, що на Василіянок. Сидить там дівчинка, вічно спляча і пара пацанів, які більше в конурі сидять ніж обслуговують. Вічно зависаючий компютер у них, дуже мляве обслуговування... одне роздратування...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   32

допускаю, что есть как + так и - . моя история)). на ланос ин. ua на прошлой недели купил ветровики 4шт. он мне отправил по НП, я ему скинул на карточку деньги. вроде все нормально. хоть и пришли ветровики еще и в чт или в птн (точно не помню) но пошел забирать их в пн. назвал код, заплатил за пересылку, получил светок с 4мя ветровиками. и шото меня со склада не отпускало. вроде хотел уходить ну думаю дай открою посмотрю на складе при работнике склада (а то за складом или дома уже ниче не докажешь). попросил одного чувачка пусть разрежит пленку чеб посмотреть. он разрезает и там ...) и там один ветровик передний треснут (я покупал 4шт из-за того , что два передних человек не продавал), еслибы треснул задний то плюнул бы и пошел так как вешать задние не собирался. ну я сразу к тем что выдают посылки , подешел в окошко чеб взять накладную на посылку (я ее тогда не взял. товар дали - дали. вот и все.). соствили акт на повреждение и заяву от меня на поврежденный товар (как точно называются эти бланки я не помню, лежат в машине если че могу глянуть кому интересно, но у них уже есть заготовки/пустые бланки. типа пишешь Ф.И.О., НОМЕР ДЕКЛАРАЦИИ ну и дальше по тексту). оставил им контакты. чуть не забыл, спрашивали забираю ли я это все или нет - я оставил. сказали что в тичение 2х недель перезвонят ихние юристы. сегодня позвонил мужской голос сказал, что завтра я могу подойти на тот склад забрать сумму компенсации 200 грн (та которая была записаная в декларации). вот завтра пойду получу денюжку 200 рэ))).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.