Перейти до публікації

Чорнобривці


LAVe

Рекомендовані повідомлення

один из сыновей, а у меня их двое (близнецы 8) ) страсть как полюбляет чорнобривці. причем не просто любит, он их кушает, точнее кушает часть стебелька, примыкающую к бутону. размер стебелька строго лимитирован - 3-5мм, не более. остальное выбрасывает.

ни у кого из детей подобные пристрастия не наблюдаются?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ни у кого из детей подобные пристрастия не наблюдаются?

Малая, пробег 4 года, полёт нормальный, подобных пристрастий не замечено. :D

О что малой вообще говорит, вкусно хоть? По-моему должно быть горько...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Малая, пробег 4 года, полёт нормальный, подобных пристрастий не замечено. :D
значит, сей деликатес не всем по душе :D
О что малой вообще говорит' date=' вкусно хоть? По-моему должно быть горько...[/quote']сами с супругой пробовали, нельзя сказать, что это верх блаженства. я бы даже сказал чуть-чуть кисленькое, а то и вовсе безвкусное. часть стебля, который ниже, на вкус точно такой же.

ПС: когда бы я еще цветы почавкал? :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

сами с супругой пробовали, нельзя сказать, что это верх блаженства. я бы даже сказал чуть-чуть кисленькое, а то и вовсе безвкусное. часть стебля, который ниже, на вкус точно такой же.

ПС: когда бы я еще цветы почавкал? :D

Эээ.. как бы так помягче намекнуть.... :roll: Ну, в общем, когда дойдёт дело до дегустации содержимого дырок в носу, думаю самому пробовать не стоит. :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:roll: Ну, в общем, когда дойдёт дело до дегустации содержимого дырок в носу, думаю самому пробовать не стоит. :D
не вкусно? :shock:
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А моя малая (1г и 10мес.) просто не может пройти по улице и не понюхать кустики чернобрывцев. :)

Ее не оттянешь. Они же пахучие.

А сам я, когда был еще в садике, с удовольствием поглощал листья дикого винограда. :shock: Это который обплетает заборы.

Потом как-то в школе попробовал и не понял, что мне в них нравилось. :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:D За моим малымвроде пока странносетй не замечала.

А вот я любила не листья дикого винограда, а те усики тонюсенькие, которые рядос листиками :x

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Elya 36_3_11

Мало того, что мне с Вами одно и то же растение нравилось, так еще мою доцю Элей зовут. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ух! Интересное имя Эльмира. :)

Моё чудо Элина Владиславовна. :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

не вкусно? :shock:

Ну, вспоминая своё сопливое детство, однозначно сказать не могу. :oops::D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 9 місяців потому...
201   0

Все ведь слышали о приправе ХМЕЛИ-СУНЕЛИ Так вот для сведенья СУНЕЛИ это в переводе с грузинского значит ЧОРНОБРИВЦІ :D или ШАФРАН

А ребетенок сам знает что кушать, врач только хороший может подтвердить, что у ребетенка что то с пищеварением, а цветочки ему помогаю переваривать пищу.

А как на счет ногитков (календулы) она полезна для печени

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

201   0

И рекомендую всем почитать в поисковике о пряных травах

ПОМОЖЕТ

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все ведь слышали о приправе ХМЕЛИ-СУНЕЛИ Так вот для сведенья СУНЕЛИ это в переводе с грузинского значит ЧОРНОБРИВЦІ :D или ШАФРАН

А ребетенок сам знает что кушать, врач только хороший может подтвердить, что у ребетенка что то с пищеварением, а цветочки ему помогаю переваривать пищу.

А как на счет ногитков (календулы) она полезна для печени

:shock:

звякнул жене, тоже шокирована :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

201   0

Открой поисковик Раздел лекарственные травы

Ивсе твое ГЫ-ГЫ

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

201   0

Дите плохое не кушает, дите живет от природы, а мы от таблетки.

Ребенок съевший то что нам не нравится получает больше пользы чем то что мы ему тычем. Обрати внимание ребенок не ест испореные продукты, а мы едим и страемся его накормить. Мы стараемся спасти продукт, а ребенок старается его выплюнуть.

Стерильные дети погибают, а выросшие на земле живут и становятся долгожителями.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

таки не шафран

Лікарські рослини

Чорнобривці

Бархатцы

Tagetes sp.

Синоніми: бархатці

Родина: Айстрові

Поширення

Батьківщина чорнобривців - Мексіка, де вони ростуть у природних умовах. На території України введені в культуру дуже давно. Відомі в Україні найбільше однорічні види - чорнобривці дрібні та позначені. Зустрічаються багаторічні форми. Чорнобривці вирощують спеціалізовані господарства та практично все населення України, в першу чергу як декоративну рослину.

Ботанічні характеристики

2.1. Коренева система - мичкувата.

Стебло пряме, гіллясте, в дрібних чорнобривців до 150 см висотою, а позначених — 60 см.

Листки - перистороздільні.

Квітки середнього розміру, золотисто-жовтого чи темно-червоного кольору.

Плід - темно-коричнева сім'янка.

Насіння дрібне, маса 1000 насінин - 0,6 - 0,8 г.

Активні речовини

Усі надземні частини містять ефірну олію, якої найбільше у фазі цвітіння (листки - 0,5-0,7 %, суцвіття - 0,1-0,2 %, стебла -0,05 %). Основний компонент -оци-мен, значно менше ліналоолу, цитропю, сабінену тощо.

Напрями використання

Ефірну олію застосовують у харчовій промисловості для приготування кондитерських виробів, у лікеро-горілчаному виробництві. Особливо широко використовують ефірну олію в парфумерній та косметичній промисловості. В медицині чорнобривці використовують при холангітах у зборах трав (корінь тирлича жовтого — 60 г, трава тирлича хрещатого — 60, трава чорнобривців прямостоячих - 20, коренів терена колючого - 20, трава подорожника великого - 20, трава хвоща польового — 20 г). Дві столові ложки збору заливають 500 мл окропу, кип'ятять 5 хв, п'ють по 100 мл 4 рази в день перед вживанням їжі. Як фітонцидний метод захисту рослин застосовують проти шкідливих комах, готуючи настої та обприскуючи. Настоєм також обробляють бульби гладіолусів від різних грибкових захворювань та насіння айстр і левкою -від чорної ніжки, опускаючи в розчин на 8-10 год. Репелентні й токсичні властивості чорнобривців використовують, висіваючи їх на грядках, де розвиваються нематоди та вовчок, а також обсіваючи овочеві грядки з метою відлякування та дезорієнтації ряду шкідливих комах, зокрема мух.

Біологічні особливості

Однорічна трав'яниста теплолюбива рослина, розмножується насінням. Має тривалий період вегетації та цвітіння аж до заморозків. Насіння дозріває восени.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

201   0

ГЫ ГЫ

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.