Перейти до публікації

Перепись Ровенского авто-населения.


TIMIKUS

Рекомендовані повідомлення

Начну с себя:

TIMIKUS, он-же Игорь. Катаюсь на серебристом Ланос СЕ. На заднем стекле имеется клубная наклейка

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Tiger, он же Василий, он же временный модератор ветки Ровно.

Учусь ездить на Сенсе 1.3. На заднем стекле уже год покоиться Устрашающая буква "У". :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

sansanich, он же Саня, езжу на славуте (клубная наклейка tavria.org.ua тоже присутствует :) ). Подумываю про сенс или ланос 1.4

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Привет землякам !!! Саша Ровенский я. Приятно услышать братьев по разуму и городу, Ланос 1,6 SX синий у меня, ВК 4924 АН. Трубите, мигайте поговорим.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт! Я Роман. Сам з Березного. Катаюсь на Сенсі 1,3 Si ось вже місяць. Наклейки правда немаю, але форум читаю постійно. :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну вот! А говорили народу нет :D

Коль народ всетаки присутствует, то мож как-то встретимся? погудим? Двигателями всмысле :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижні потому...

Даю і свій маяк: Віталій - білий Lаnоs 1,5 SE на початковому етапі тюнінгу+білий Nіssan Mikra GTR в завершальному тюнінзі. Шукаемо однодумців та взагалі "світлі голови" та "золоті руки" серед земляків кому цікаво щодо проекту "2,0 турбо в Lanos" див. сусідню гілку.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Даю і свій маяк: Віталій - білий Lаnоs 1,5 SE на початковому етапі тюнінгу+білий Nіssan Mikra GTR в завершальному тюнінзі. Шукаемо однодумців та взагалі "світлі голови" та "золоті руки" серед земляків кому цікаво щодо проекту "2,0 турбо в Lanos" див. сусідню гілку.

Мне интересно, но только финансы не позволяют этого сделать :(

А покрутить гайки всегда рад :D Если-что маякуй - гараж с интрументом имеется :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Даю і свій маяк: Віталій - білий Lаnоs 1,5 SE на початковому етапі тюнінгу+білий Nіssan Mikra GTR в завершальному тюнінзі. Шукаемо однодумців та взагалі "світлі голови" та "золоті руки" серед земляків кому цікаво щодо проекту "2,0 турбо в Lanos" див. сусідню гілку.

Мне интересно, но только финансы не позволяют этого сделать :(

А покрутить гайки всегда рад :D Если-что маякуй - гараж с интрументом имеется :D

Тоді гуд за пивом -помозгуємо і познайомимся

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Я zybkoff, так як не було прописано що необхідна реєстрація лише автомобілів ДЕУ, то я приєднуюсь до перепису!

У мене авто AUDI 100 Avant! :twisted:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт, землякам! Азм есмь Віктор, два авто Октава та Ауді-80. Надіюсь завтра зустрінемось та познайомимось..... :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так, а кто это на вишневой Сене по городу катается с наклейкой "lanos.com.ua" и не признается ? :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так, а кто это на вишневой Сене по городу катается с наклейкой "lanos.com.ua" и не признается ? :wink:

Ага і темно-синій Ланос з "бормановськими" бамперами мовчить - мабуть патризан :stvol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Для лучьшей узнаваемости. Приклеил буковки

96184090.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Час немнога паругаю

задума - 5, испалнения - 2 (факир бил пян, наверно после Стадио-Паба, фокус не удался)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а народу - то маловато буде..... може на весну повилазить народ.....

піду про молдінги почитаю....

До речі де в Рівному крім базару їх купити можна? і ціна яка?

букви - прикол зачотний, але може з боку прикольніше було б?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всем привет!

Меня зовут Андрей. Сейчас езжу на бежевой "копейке" с наклейкой

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

ну и иногда на белом форд эскорте без опознавательных знаков :)

Думаю о покупке Ланоса 1.4. Думаю уже вплотную поэтому зарегистрировался на этом форуме - буду искать советов и т. д. :)

Виталик, мы с тобой не раз встречались у Саньки - так что твой белый Ланос в начальной стадии тюнинга видел и щупал :)

Владельца вишневого Ланоса лично незнаю, но в этом Ланосе я ездил однажды :) Меня подвозил как я понял тесть владельца - коллега с моей бывшей работы.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Добро пожаловать в нашу дружную компанию!

Видел я твой Жигуленок, теперь буду фафакать :D

На счет 1.4 яб сильно подумал... а не лучше базу 1.5? Там уже и ГУР есть

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всем привет!

Виталик, мы с тобой не раз встречались у Саньки - так что твой белый Ланос в начальной стадии тюнинга видел и щупал :)

.

УУУУУУУУУУУУУУУ шалун щупавВВВВВВВВВ (ти случайна не сексуальний маняк!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.