Перейти до публікації

Ремонт сколу лобового скла


_SG_

Рекомендовані повідомлення

Хто засверлював скол лобового скла і де (в Луцьку)? Підкажіть куди краще звернутись і які розцінки, зловив на вихідних камінчик, скол поки невеликий до 1 см, не хочеться його пускати далі. Від знайомих чув про 2 точки ремонту, біля переїзду на Дубнівській і знову ж біля переїзду на Яровиці, де краще роблять?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Навіть без засверлення заклеять на дубенській перед переїздом. У мене було 18см тріснуло від самого краю, ВСІ відмовлялись клеїти, тільки на Заводській (з дубенської перед переїздом направо) поклеїли. Рік поїздив і тріщина не рухалась і була невидимою (не темніла), а потім через страхову повністю лобовуху поміняв.

Однозначно тільки на Дубенську їдь. На моє питання про гарантію хлопці пообіцяли лобовуху за свій рахунок поміняти. :)

...На Яровиці велика лажа, у них клею нема нормального і ніколи не було

Змінено користувачем petronik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Здається бачив я оголошення про ремонт автоскла на стовбі, біля вїзду на АС, по Конякіна, говорилось про гарантію. Номер телефону там є, тільки я не записав. А про Заводську можу добавити, що мав великий конфлікт з власником сервісу із-за його непорядності. Тому радив би все-таки утриматись від візиту до нього, якщо буде інший варіант.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Порадьте. Близько двох місяців назад на трасі зловив маленького камінчика на лобовуху. Від удару утворився скол, близько 1 сантиметра, скло має щербинку знадвору, коли проводжу нігтем то відчувається нерівність саме в місці удару камінчика, зсередини воно суцільне у місці удару. Скол майже у верхньому правому кутку. Чи варто з ним щось робити?

Змінено користувачем Fantastich
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можу сказати за своє скло. Маю тріщинку довжиною трошки більше сантиметра, з зовнішньої сторони, від удару камінчиком. З середини тріщини нема. Їзджу з нею вже чотири роки, далі тріщина не йде. Думаю і в тебе, якщо зсередини скло ціле - тріщина не повинна йти далі. Але це лише моя думка, не бачучи скла впевнено гарантувати не можу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

..... мав великий конфлікт з власником сервісу .....

Власники зазвичай збирають гроші, а роботи не здійснюють, отже, топікстартер, може вільно їхати на заводську. Тільки там можуть поклеїти проблемне скло, переконався на власному досвіді. Там обслуговують таксі, може тому п.кело їх недолюблює, може якраз проблема була в ремонті, а не в поклейці?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

kelo, та я вже якось і перстав на неї звертати увагу, зразу було трохи непособі. Думаю коли прийде зима з першими морозами, то стане ясно треба щось робити чи можна так лишити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заїхав сьогодні на Дубнівську і на Яровицю, на Дубнівській вийшов майстер років 12-14 :shock: , зразу трохи зніяковів і я і водій Шкоди яку він робив, але вроді зроби все добре, глянув мій скол, сказав є волога всередині треба 2 дні на сонці посушити, на Яровиці робили скло в такого непоганого Мерса, вроді теж майстер знає що робити, взяв телефон, і там і там такса 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заїхав сьогодні на Дубнівську і на Яровицю, на Дубнівській вийшов майстер років 12-14 :shock:

Це тому, що власник сервісу наймає людей які працюватимуть задешево, а досвідчений, толковий майстер звісно за копійки робити не буде.

Так, petronik проблема була пов"язана з ремонтом гарантійного таксометра, в гарантії мені відмовили під приводом...(довга історія). Це було кілька років тому, і таксометр також встановлював не власник а роботяги, але вирішує про гарантію саме власник. Я непогано знаю його гіршу сторону особистості. Саме тоді, в 2008 я був випадковим свідком як повернувсь незадоволений неякісною роботою водій якому поклеїли скло, я особисто знав його і поцікавився: що халтура? Той відповів: так!

Ну це звичайно до кожного клієнта відноситись не може, бо досі до нього ніхто не їздив би. Просто якщо є вибір моя особиста порада: зробити цей вибір не на користь Заводської. Головне щоб видали квитанцію про виконану роботу, яка підтверджувала б гарантійний термін.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А сколько стекло стоит что за ремонт готовы отдать 100 грн., и оно от этого новее не станет...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Привезли лобове скло з Польщі = 80дол.

Установка + матеріал герметик 150 грн.

Сколи клеїти відразу бо з часом , а особливо зимою іде тріщина далі і вартість ремонту (невідомо чи якісного) наближатиметься по ціні з вартістю нового скла.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 9 місяців потому...

Ремонт тріщин та сколів лобового скла автомобілів. ГАРАНТІЯ на виконану роботу. Звертатись за телефоном 0661812386. Луцьк

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...

Ремонт тріщин та сколів лобового скла автомобілів. ГАРАНТІЯ на виконану роботу. Звертатись за телефоном 0661812386. Луцьк

Ремонт автоскла, полірування фар в Луцьку. 

Ремонт тріщин та сколів лобового скла автомобілів. Найкращі фотополімери, сучасні технології, якість та гарантія.

Полірування пластикових фар з покриттям захисним лаком. Відновлення блиску та прозорості, збільшення світлосили, довговічний лак Delta Kits.

 

0661812386, 0964934109   

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Навіть без засверлення заклеять на дубенській перед переїздом. У мене було 18см тріснуло від самого краю, ВСІ відмовлялись клеїти, тільки на Заводській (з дубенської перед переїздом направо) поклеїли. Рік поїздив і тріщина не рухалась і була невидимою (не темніла), а потім через страхову повністю лобовуху поміняв.

Однозначно тільки на Дубенську їдь. На моє питання про гарантію хлопці пообіцяли лобовуху за свій рахунок поміняти. :)

...На Яровиці велика лажа, у них клею нема нормального і ніколи не було

На Дубнівській колись добре робили, потім якись школяр безуспішно намагався ремонтувати скло, а зараз здається взвгалі не ремонтують.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ремонт того не вартий! Була проблема тріснуло трохи за ремонт просили 150 грн (але ж скло від цього не робиться новим, воно як було заматоване так і лишаеться),  вирішив міняти, але не відразу, взимку тріщина розлізлась, поїздив ще півроку, а далі на заміну, на Ланос воно не надто дорого коштує. В Києві скло + робота коштувала мені 600 грн, було це 08.06.2013. Досі проблем ніяких. Відчуття тільки позитивні, краще видно вночі та в погану погоду. Та і кажуть люди що ремонт це не на довго.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 7 місяців потому...

Ремонт того не вартий! Була проблема тріснуло трохи за ремонт просили 150 грн (але ж скло від цього не робиться новим, воно як було заматоване так і лишаеться),  вирішив міняти, але не відразу, взимку тріщина розлізлась, поїздив ще півроку, а далі на заміну, на Ланос воно не надто дорого коштує. В Києві скло + робота коштувала мені 600 грн, було це 08.06.2013. Досі проблем ніяких. Відчуття тільки позитивні, краще видно вночі та в погану погоду. Та і кажуть люди що ремонт це не на довго.

Ремонт автоскла це ремонт тріщин і сколів, а якщо скло скло ''заматоване'' то його потрібно полірувати, це зовсім різні речі. Люди які кажуть що ремонт це не на довго ніколи його не ремонтували, або звертались до недобросовісних майстрів які використовують неякісні фотополімери і не дотримуються технології ремонту.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 роки потому...
В 16.03.2014 в 12:47, Alexey K сказав:

Ремонт того не вартий! Була проблема тріснуло трохи за ремонт просили 150 грн (але ж скло від цього не робиться новим, воно як було заматоване так і лишаеться),  вирішив міняти, але не відразу, взимку тріщина розлізлась, поїздив ще півроку, а далі на заміну, на Ланос воно не надто дорого коштує. В Києві скло + робота коштувала мені 600 грн, було це 08.06.2013. Досі проблем ніяких. Відчуття тільки позитивні, краще видно вночі та в погану погоду. Та і кажуть люди що ремонт це не на довго.

Все зависит от сервиса, например у меня был горький опыт встретить камень в лобовуку, денег не было на замену решил протянуть пару месяцев. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.