Перейти до публікації

Турник и брусья! Штанга.


Ukrainian-Boy

Рекомендовані повідомлення

:strong: Тобі набридли слабкі м'язи, пивний живіт, який приховує кубики пресу, ти хочеш працювати над собою і отримати добрий результат... ТОБІ СЮДИ!!! Тут тобі допоможуть сформувати прекрасний торс і навчать як правильно виконувати складні і ефектні елементи на перекладині.

На цих знаряддях, ви дійсно зможете накачати м'язи і бути підтягнутою і здоровою людиною, найкращий спосіб вилікувати хвору спину, позбутися сколіозу!!! :strong:
:) Ласкаво просимо! :)

Ще з дитинства полюбив займатись на турніку, в 5 класі вже міг підтягнутися 15 разів, зробити 5 підйомів з переворотом! З того часу почав шукати нові елементи і вправи, склав свою систему вправ які допомогли мені досягти неймовірних результатів!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в школе еще в классе 11 мог подтянутся 5подходов по 25 раз как за нечего делать, а сейчас наверное и трех раз не осилю....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в школе еще в классе 11 мог подтянутся 5подходов по 25 раз как за нечего делать, а сейчас наверное и трех раз не осилю....

:blink: Уф, а що ж трапилось, що так закинув???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

у мене така ж ситуація як і в

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

-)

Було б цікаво від тебе почути як саме ти займаєшся на турнику, які вправи використовуєш, в якій послідовності та ін.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

И каких собственно результатов достигли!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

у мене така ж ситуація як і в

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

-)

Було б цікаво від тебе почути як саме ти займаєшся на турнику, які вправи використовуєш, в якій послідовності та ін.

Не проблема!

Бажано займатися через день!

Починаю з турніка, простим хватом, руки на ширені плечей, 3-4 підходи десь по 15-20 разів! Потім міняю на хват з низу і періодично міняю на вузький хват 4 підходи по 10 - 15 разів, під час підтягування роблю зупинки на декілька секунд, щоб підборіддя було на проти перекладини! Після цього переходжу на широкий хват з верху 3-4 підходи по 10 разів! Але все це періодично міняю! В один день зосереджую увагу на поданих підтягуваннях, в інший на інші! Залежно яку групу мязів потрібно підкачати більше! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

И каких собственно результатов достигли!!!

Які саме результати тобі надати скільки разів можна підтягнутися чи що ти мав на увазі???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ukrainian-Boy, да так получилось, дальше универ, учеба, работа, гульки девки, а теперь семейная спокойная жизнь.... да и как то некогда...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

у мене така ж ситуація як і в

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

-)

Було б цікаво від тебе почути як саме ти займаєшся на турнику, які вправи використовуєш, в якій послідовності та ін.

До речі забув написати, ще через день, поміж вправами роблю вихід силою 2-3 підходи по 5-7 разів!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ukrainian-Boy, да так получилось, дальше универ, учеба, работа, гульки девки, а теперь семейная спокойная жизнь.... да и как то некогда...

Четаю твоє повідомлення, і розумію що мене те саме чекає, через декілька років! Коли зявиться сім'я, буде вже не до того! :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

да так получилось, дальше универ, учеба, работа, гульки девки, а теперь семейная спокойная жизнь.... да и как то некогда...

полный аналог.... разве что дома есть две гантели разборные по 20 кг, то иногда бегу их в руки потягать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а я пошел радикально :)

привез сегодня на работу гантели, палку-сгибалку и экспандер пружинный и для кистей :) - на работе точно время есть заниматься.

а дома уже ж по утрам пробежка, турник, брусья, пресс...

вот как я распланировал :) - осталось приступить ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а я пошел радикально :)

привез сегодня на работу гантели, палку-сгибалку и экспандер пружинный и для кистей :) - на работе точно время есть заниматься.

а дома уже ж по утрам пробежка, турник, брусья, пресс...

вот как я распланировал :) - осталось приступить ;)

Цікаво, що це за робота, що є можливість позайматись??? :blink:

Але красава :yes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

не, я на работе немогу однозначно, не та одежда, не та обстановка, и что потом пол дня сидеть вспотевшим и вонять, тоже не вариант.....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

И каких собственно результатов достигли!!!

Які саме результати тобі надати скільки разів можна підтягнутися чи що ти мав на увазі???

Ну в своём самом первом сообщении вы написали что достигли феноменальных результатов,благодаря своей системе,ну вот собственно за эти результаты и спрашивал!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не проблема!

Бажано займатися через день!

Починаю з турніка, простим хватом, руки на ширені плечей, 3-4 підходи десь по 15-20 разів! Потім міняю на хват з низу і періодично міняю на вузький хват 4 підходи по 10 - 15 разів, під час підтягування роблю зупинки на декілька секунд, щоб підборіддя було на проти перекладини! Після цього переходжу на широкий хват з верху 3-4 підходи по 10 разів! Але все це періодично міняю! В один день зосереджую увагу на поданих підтягуваннях, в інший на інші! Залежно яку групу мязів потрібно підкачати більше! :rolleyes:

красава, нагадуеш мого командира роти. той без жодних відхилень, прямий як стріла робив по 30-40 разів.

ощь знайщов, мабудь буду діяти згідно таблиці

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Цікаво, що це за робота, що є можливість позайматись??? :blink:

Але красава :yes:

працюю менеджером, сидяча робота.

благо є неподалік офісу школа, там в обід ми і займаємося, в основному щоб розм'ятися.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну в своём самом первом сообщении вы написали что достигли феноменальных результатов,благодаря своей системе,ну вот собственно за эти результаты и спрашивал!

Накачав м'язи, такого результату навіть тренажерний зал не міг надати!

А якщо брати з приводу вправ то: Підтягнутися можу більше за 30... вихід силою за десяток разів, крім того різні перевороти на перекладені, та інші дворові елементи назви не памятаю! :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ощь знайщов, мабудь буду діяти згідно таблиці

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Хочиш, дам пораду, забий на цю таблицю :hitr-tong: , і створи свою :) ! Тоді досягниш того, чого захочеш! :strong:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Даааа,турник творит чудеса :ay-yay: У меня тоже работа сидячая,шоб вобще не ссохнуться,хожу в тренажерку пару раз в неделю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Цікаво, що це за робота, що є можливість позайматись??? :blink:

Робота то сидяча і дуже швидко й напружено думаюча, то ганяюча по всьому Києву, то листаюча форум і хардвеєрні сайти :)

Ще стоїть окремий ігровий комп поряд (2.4 ГГц 4-ядерник, 4ГБ озу + 8800ГТ), але на роботі гратися не в кайф - не та атмосфера + монітор 19-й - некомільфо після домашнього :). Так планував з початку березня почати бігати\стрибати\займатись вдома по ранках ;) - але поки що весь спорт обмежується носінням собаки на руках та навчання її ходити заново (я - в позі ЗЮ ) - захворіла сильно, але вже маю надію що за пару тижнів прийде до норми...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Даааа,турник творит чудеса :ay-yay: У меня тоже работа сидячая,шоб вобще не ссохнуться,хожу в тренажерку пару раз в неделю.

везет! я мечтаю похудать до вменяемого веса :) (раскабанел до 75 кг при росте 172 см :) ) - сплошные ж мышцы :crazy: ну и чуток сальца :lol: ......

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Робота то сидяча і дуже швидко й напружено думаюча, то ганяюча по всьому Києву, то листаюча форум і хардвеєрні сайти :)

Ще стоїть окремий ігровий комп поряд (2.4 ГГц 4-ядерник, 4ГБ озу + 8800ГТ), але на роботі гратися не в кайф - не та атмосфера + монітор 19-й - некомільфо після домашнього :). Так планував з початку березня почати бігати\стрибати\займатись вдома по ранках ;) - але поки що весь спорт обмежується носінням собаки на руках та навчання її ходити заново (я - в позі ЗЮ ) - захворіла сильно, але вже маю надію що за пару тижнів прийде до норми...

Ти з іграми завязуй, підступна річ, як наркотик, я років 4 назад, приклам не мало зусиль щоб позбутися залежності, не побоюся цього слова! :)

Я теж вже маю бажання виходити займатися на вулицю, але ж погода, ЖАХ підступна!

Собачку жалко :verysad: давай, "дерзай" я думаю по твоїм розмовам їй пощастило з власником!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хочиш, дам пораду, забий на цю таблицю :hitr-tong: , і створи свою :) ! Тоді досягниш того, чого захочеш! :strong:

ти маєш на увазі інші цифри?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.