Перейти до публікації

Зустріч 26.03.2011

Kurare
 Розповісти
Підписники 0

Рекомендовані повідомлення

Енержайзери, точно!

"Неунывающий позитивчик"

З.І. Клубний прапорець на столі побачили??? А я ще навіть грамоту показував одноклубнегам!

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей контент.

/emoticons/default_ae.gif">МТЕ мене, так сказать, відзначив!

отож... флажок видели.. грамота в кадр не попала - надо бы дорисовать... :hohotushka:

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

... там уже 3 фотки... дали буде...

де далі?

/emoticons/default_bm.gif">

де далі?

/emoticons/default_bm.gif">

осьо med_gallery_12285_428_98793.jpg

осьо ...

там уже 3 фотки

де три фотки (разных)

/emoticons/default_ap.gif">

де три фотки (разных)

/emoticons/default_ap.gif">

было три... уже две... был повтор на втором игроке :hohotushka:

Фіга собі, нафлудили, поки я писав. Нате вам звіт. Хай поки що тут повисить, а потім Юра перенесе в Літопис.

Отже, все було як завжди: першим приїхав ivf, потім першим приїхав я, потім знову приїхав ivf, але вже другим. Накрапував неслабенький дощик, і ми попрямували до піцерії. Дійти нам не вдалося: приїхав золотистий Сенс, знайомий нам з аватарки, і, поки ми прямували назад, його водій пильно розглядав наші наклейки. Тільки ми встигли познайомитись (це був jasonua) і знову рушити у бік піцерії, над’їхав Kurare. Взаємне рукопотискання супроводжувалося запитальними поглядами усіх: де ж Облачко? Хмаринок, насправді, в цей день більш ніж вистачало, але нам було треба тільки одну. Не встигли ми щось дурнувате пожартувати з цього приводу, як з’явився таємничий Ланос – ого, а Облачко, виявляється, грозове – синій колір був більш темний, ніж ми очікували. А за кермом була ВОНА – наша Oksa IF. Чимось вона зачепила незворушне серце нашого модератора: він підбіг до своєї машини, дістав парасолю, розкрив, підбіг до нас, дав нам парасолю, спробував побігти до Облачка, щоб привітати гостю, але ми встигли таки впхати йому назад ту парасолю, і він, опанувавши тремтіння, галантно прикрив нашу блондинку від дощу.

Облачко – справа, Oksa IF – під парасолькою.

По такій погоді розглядати машинки не хотілося, і ми, підтримуючи світську бесіду, попрямували до кафе нібито швидкого харчування. Спершу обговорили клубні питання: прапорець, який Юра інсталював на стіл, наклейки, з крильцями і без, ну і, звісно, меню.

Коли зі справами було, нарешті, покінчено, ми перешли до урочистої частини: Kurare показав свою грамоту, а ми схвально поцокали язиками та покивали головами. Ми би ще поплескали в долоні, але тут принесли наше їдло, і руки були одразу зайняті усякими піцами та безалкогольним пивом.

Неспішно текла бесіда, а ми придивлялися до нашої форумчанки. Ну, що вона окраса нашого товариства, думаю, і так усім ясно, тому я зупинюся на інших підмічених мною якостях: вона дуже добра: з болем дивилася на нещасні трупики креветок в піці, і відсувала убік, щоб ненароком не з’їсти. Дуже толерантна: не тільки не ображалась на традиційні жарти про наклейки з крильцями, і навіть усміхалась, але не хихотіла – мовляв, пожартували, і досить. Товариська, завжди готова підставити плече – і хлопці цим зухвало користувалися, позуючи для фоток. І взагалі надзвичайно позитивна. Але годі змушувати її червоніти, продовжимо нашу розповідь.

Десь години за дві ми добралися до розмови, як ви думаєте, про що? Правильно, про Ланоси. Хоча на інших зустрічах, як правило, ми з цього починаємо. В тому числі обговорили й миття, і, заодно прийняли офіційну резолюцію цієї зустрічі: Наступна буде у форматі спільного помиття машин на природі, з перервою на обід з шашликів та пива.

Офіціантки в кафе тим часом вигадували способи натякнути нам, що у них тут фастфуд: то вихоплювали тарілку у мене з-під носу, то забирали серветки, щоб ми не мали чим витиратися, але найкраща задумка таки досягла мети: сама кмітлива підійшла з ганчіркою і почала змітати недоїдки та кришки на нашого модератора. Юра грізно мовив: «може, ви б це робили, коли ми підемо?», на що працівниця радо погодилася, стала коло нього і всім своїм виглядом показувала: «Ну, що, чоловік сказав – чоловік зробив?»Тут, нарешті, до нас дійшло, що пора і честь знати, і ми попрямували до машин.

А там – зима.

Надворі було холодно і мокро, тому звичайного огляду машин не вийшло, тільки Kurare продемонстрував Oksі IF своє вміння відкривати капот знадвору. З кожним разом у нього все швидше виходить, раз – і готово, видно, має до таких речей хист, і чого в терапевти пішов, а не в гінекологію? Після такої демонстрації наша одноклубниця одразу захотіла придбати захист. Думаю, якби Kurare набридла медицина, він досяг би неабияких успіхів, продаючи обладнання для захисту, просто демонструючи, як легко, артистично і невимушено можна позбавляти громадян від зайвої власності.

На цьому я мушу перервати свій огляд, бо мав покинути шановне товариство передчасно, тому попрощався і поїхав. Але, сподіваюсь, що резолюція, яку ми сьогодні прийняли, не залишить нікого байдужим, і нова зустріч відбудеться, як тільки пригріє сонечко, і буде не більш, ніж одне Облачко.

Респект!

/emoticons/default_az.gif">

Ще декілька фоток з мого телефона!

Змінено користувачем jasonua

і я буду з зимовими шинами)

/emoticons/default_af.gif"> ще 2.5 години)

husain а де ви ділися? Ми бачили як ви заїзджали на стоянку, поки вийшли до вас, в авто нікого не було вже.

Ми сиділи в піцерії, думали ви знайдете нас а потім бачимо а ви взяли і поїхали...

привіт усім власникам ЛАНОСА...я новенький в клубі....коли Ви збираєтеся знову!!!???я хотів би попасти теж і що для цього потрібно...050 373 75 62 0975350471 Віталій

привіт усім власникам ЛАНОСА...я новенький в клубі....коли Ви збираєтеся знову!!!???я хотів би попасти теж і що для цього потрібно...050 373 75 62 0975350471 Віталій

Привіт Віталій. Ми раді тебе бачити у наших рядах. Про наступну зустріч буде написано на форумі - тобі просто потрібно слідкувати за форумом. А на рахунок що для цього потрібно - тільки твоє бажання.

Будуть якісь питання звертайся допоможем або на форумі або через особисте повідомлення.

Змінено користувачем ivf

і я буду з зимовими шинами)

/emoticons/default_af.gif"> ще 2.5 години)

husain а де ви ділися? Ми бачили як ви заїзджали на стоянку, поки вийшли до вас, в авто нікого не було вже.

Ми сиділи в піцерії, думали ви знайдете нас а потім бачимо а ви взяли і поїхали...

цікаво як вас знайти якщо ніколи не бачив) :unsure: теж думав, найду, но не найшов. Та нічо, думаю слідуйщий раз найду, фоти вже є :)

цікаво як вас знайти якщо ніколи не бачив)

/emoticons/default_unsure.png"> теж думав, найду, но не найшов. Та нічо, думаю слідуйщий раз найду

привіт husain, знаеш є таке - "кто ищет тот всегдА найдет". А ми тебе чекали. . . . жаль - тебе не було :ay-yay:

Пост №1

Для новачків: парковка з того боку, де розміщена піцерія. Збираємося на 15.00, трохи померзнемо і переходимо у піцерію. Наші машини традиційно паркуємо посередині парковки.

Змінено користувачем ivf

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Розповісти
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор