Перейти до публікації

Анти Фа-Фа одноклубнику!


Antonio

Рекомендовані повідомлення

Владельцу темного Ланоса **0215** с наклейкой:

Дядя(или тетя), отрегулируй фары - слепят синим даже днем. Ну и научись ездить безопасно.Хотя бы просто научись ездить.

Теперь объясню: этот перец пытался гонятся с нами на мосту, при этом слепил фарами так что глаза слезились, и вообще неадекватно реагировал на обклеенную "боевыми" наклейками машину. Наклейки не сняли после гонки, за рулем была сегодня жена.Я похмельный сидел справа :D Иначе "гонялки" имели бы другой финал

Оговорюсь - может в номере ошибся. Темный ланос, на темных же дисках, сзади белая наклейка, сегодня ехал по московскому в сторону троещины, примерно в обед.

__________________________________________

Отредактировал и перенес в Анти ФА-ФА. EmiteR.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Владельцу темного Ланоса **0215** с наклейкой:

Дядя(или тетя), отрегулируй фары - слепят синим даже днем. Ну и научись ездить безопасно.Хотя бы просто научись ездить.

Теперь объясню: этот перец пытался гонятся с нами на мосту, при этом слепил фарами так что глаза слезились, и вообще неадекватно реагировал на обклеенную "боевыми" наклейками машину. Наклейки не сняли после гонки, за рулем была сегодня жена.Я похмельный сидел справа :D Иначе "гонялки" имели бы другой финал

Оговорюсь - может в номере ошибся. Темный ланос, на темных же дисках, сзади белая наклейка, сегодня ехал по московскому в сторону троещины, примерно в обед.

__________________________________________

Отредактировал и перенес в Анти ФА-ФА. EmiteR.

Глупо делать какие-то замечания, в такой ситуации, понимаю если бы твоя жена ехала 40 в своем ряду не нарушая ППД, а насчет света ты первый кто что то говорит..... :crazy: (не переживай, твои наклейки меня не спровоцировали :D )+ ХОК имел точно другой финал "Хотя бы просто научись ездить" Я в ощем 30-й а ты 39))

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

так,что не надо преждевременно делать выводы про адекватность)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...
Старя песня о главном ! Если снимать наклейки за выезд на встречную полосу , можно всего клуба их лишить ! Можно даже с меня в таком случае начать ! 8)

Если ради скидок на СТО, то зачем наклейка?

Ви самі відповіли на своє запитання 8-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А анти фа-фа ВСЕМ машинам которые в субботу ехали по днепровской набережной в сторону моста патона ночью по встречке во время пробки(Южный мост был закрыт на выходных с 9 вечера и до 6 утра)! А я ехал в сторону Харька от моста Патона! А все по встречке уже начали в два ряда, а я по своей еду. А меня просто все задолбали - я в крайний левый(в своем направлении), дальний, сигнал и газу! А эти придурки мне еще и сигналят, а я еще больше газу. Из-за меня 2 аварии(те, которые я видел), а может и больше так как встречники резко начинали влазить в свой ряд. Влупились - нефиг ездить по встречке. Если там был кто-то из одноклубников,то я не попрошу прощения, а пошлю вас в ж...у за встречную полосу. Хотите, можете судить меня, но мне пох!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я тоже так когда-то шугал кортеж со спецсигналами. А то вобще оборзели. :D

Причём пробки небыло, а им просто никто левую полосу не уступал. Меня скребёт? :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ха... Лаки +1...

Сам страдаю подобной фигней...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

КОРОЧЕ...злые и безстрашные.......харе флудить

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

КОРОЧЕ...злые и безстрашные.......харе флудить

+100, нашли чем повыпендриваться. в лобовой таран идти.

Я делаю проще - надо придуркам - пусть прутся, я приму правее и спалю больше в тянучке топлива - но приеду домой к жене и детям целый. А не буду гордо хвастаться побитой машиной, или мордой из-за того кто какой-то кукурузник не вывернет.. :-|

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Как это не прискорбно, но я тут полностью поддерживажю Влада. Бездеяльность порождает безпредел!!! Ненавижу таких козло, которые по встречке прут и ещё маякуют, чтобы им уступали.Или лезут в обход тянучки по обочине а потом ещё хотят вклинится в общий ряд. Я таких уродов никогда не запускаю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У Вас Vlad-lucky є всі шанси стати стороною в адмінсправі по низці ДТП і на отримання претензій від інших учасників дорожнього руху в тому числі від тих в кого в’їхали їздуни по зустрічній.

Окремі статті правил дорожнього руху:

1.5. Дії або бездіяльність учасників дорожнього руху та інших осіб не повинні створювати небезпеку чи перешкоду для руху, загрожувати життю або здоров'ю громадян, завдавати матеріальних збитків.

11.5. На дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки).

13.4. Якщо зустрічний роз'їзд утруднений, водій, на смузі руху якого є перешкода чи габарити транспортного засобу, яким він керує, заважають зустрічному руху, повинен дати дорогу. На ділянках доріг, позначених знаками 1.6 "Крутий підйом" і 1.7 "Крутий спуск", за наявності перешкоди дати дорогу повинен водій транспортного засобу, що рухається на спуск.

19.2. Дальнє світло слід перемикати на ближнє не менш як за 250 м до зустрічного транспортного засобу, а також тоді, коли воно може засліпити інших водіїв, зокрема тих, що рухаються в попутному напрямку.

Відповідальність відповідно до КУпАП

Стаття 122. Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху

Порушення водіями транспортних засобів правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, ненадання переваги в русі маршрутним транспортним засобам, порушення правил обгону і зустрічного роз'їзду, безпечної дистанції або інтервалу, розташування транспортних засобів на проїзній частині, порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів, користування водієм під час руху транспортного засобу засобами зв'язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання), а так само порушення правил навчальної їзди, -

тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян, що підтверджені фактичними даними, а саме: поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, свідків, показань технічних приладів та засобів фото- і відеоспостереження та іншими документами, -

тягнуть за собою накладення штрафу від сорока до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Стаття 1224. Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди

Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, -

тягне за собою накладення штрафу від п'ятнадцяти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.

Стаття 124. Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна

Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, -

тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Це те що попалось під руку...

А як Вам ще така перспектива

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

?

Хоча якщо дома ніхто на Вас не чекає (бітьки, дружина, діти) можливо наслідки значення не мають...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сам иногда могу поджать встречника на узкой дороге, чтобы ему пришлось сдавать задом, чтобы нырнуть в свой ряд, но это на скорости 5кмч. Я согласен, что не нужно терпеть такое хамство, но ведь нужно и меру знать. Жизнь, здоровье или свобода имхо дороже...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сам иногда могу поджать встречника на узкой дороге, чтобы ему пришлось сдавать задом, чтобы нырнуть в свой ряд, но это на скорости 5кмч. Я согласен, что не нужно терпеть такое хамство, но ведь нужно и меру знать. Жизнь, здоровье или свобода имхо дороже...
Встречников пускай ГАИ наказывает. Хотя у самого был случай когда на встречу ехал жжып с мигалкой
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Встречников пускай ГАИ наказывает.

Правильно!

Дать направление и общими усилиями LANOS CLAN(а) устороить Vlad-lucky в ГАИ и пусщай там на основании ПДД и Закона воюет со встречниками.

ИМХО, нетерпимость и злость к нарушителям ПДД у него есть и желание наказать тоже есть,

-потянит и без проф одбора на инспектора "Петренка" :) (Шучю)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сам иногда могу поджать встречника на узкой дороге, чтобы ему пришлось сдавать задом, чтобы нырнуть в свой ряд, но это на скорости 5кмч. Я согласен, что не нужно терпеть такое хамство, но ведь нужно и меру знать. Жизнь, здоровье или свобода имхо дороже...

+1 Ведь действительно мона спровоцировать ДТП и пострадают люди которые не пределах вообще!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

....Хотите, можете судить меня, но мне пох!...

Очень жаль, что в клубе есть столь безответственные люди, которые в критический момент уподобляются тем, кого сами же и осуждают.

Если очень хотелось наказать "встечников" - нужно было отснять все на камеру и позвонить в ГАИ. Вот это был бы поступок достойный уважения.

Эт моё видение случившегося.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

- нужно было отснять все на камеру и позвонить в ГАИ..

А смысл???? Могу наперед сказать, куда тебя пошлют в ГАИ.... Это гиблый номер :dead:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

- нужно было отснять все на камеру и позвонить в ГАИ..

А смысл???? Могу наперед сказать, куда тебя пошлют в ГАИ.... Это гиблый номер :dead:

Разговор с ГАИ можно записать и потом слить все в новости. По крайней мере кто-то получит по шапке.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хлопці, це не та тема!

Зробіть собі нову тему та там спілкуйтеся про Влада чи про свої амбіції!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ветка называется "Анти Фа-Фа одноклубнику!". Может хватит флуда не по теме?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

ОГРОМНЫЙ рэспектище встречникам!!! Совет: если ездите по встречной,то занимайте ряда два, а то и три! Ну, чтоб внатуре по-пацанячему! Предлагаю в ветке "Поздравления" завести тему "поздравте меня, я ехал по встречке и все мне культурно уступали и останавливались пропуская" и каждый пусть пишет там как он лётал. Посмотрим на сколько с каждым днем будет увеличиваться тема "ДТП" и там же создать тему "Встречники...царство небесное!" ПОКАТИТ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всё, ничего не хочу слушать. Я свое мнение высказал и переубеждать не нужно. Этим вы только вызываете у меня антипатию)))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ОГРОМНЫЙ рэспектище встречникам!!! Совет: если ездите по встречной,то занимайте ряда два, а то и три! Ну, чтоб внатуре по-пацанячему! Предлагаю в ветке "Поздравления" завести тему "поздравте меня, я ехал по встречке и все мне культурно уступали и останавливались пропуская" и каждый пусть пишет там как он лётал. Посмотрим на сколько с каждым днем будет увеличиваться тема "ДТП" и там же создать тему "Встречники...царство небесное!" ПОКАТИТ?
Всё, ничего не хочу слушать. Я свое мнение высказал и переубеждать не нужно. Этим вы только вызываете у меня антипатию)))))

ИМХО, Vlad-lucky Вы написали полный БРЕД!

Не хочешь ничего слушать?

-Так нечего и не говори, тогда и не услышишь то что противоречит твоей субъективной точке зрения в текущей теме.

В данном споре правильней всего ответил Flin!!! :yes:

Хлопці, це не та тема!...!
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

фа-фа серебристому ланосу с клубной наклейкой, номера что-то вроде 32-65 ET, едущему сегодня утром по встречной полосе при выезде из Вышгорода.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,2 тис.   0
фа-фа серебристому ланосу с клубной наклейкой, номера что-то вроде 32-65 ET, едущему сегодня утром по встречной полосе при выезде из Вышгорода.

это фа-фа с приветом или как, или анти фа-фа?

бо это не в эту тему.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

МИЛАШКА

это фа-фа с приветом или как, или анти фа-фа?
едущему сегодня утром по встречной полосе при выезде из Вышгорода.

Думаю, что все-таки в тему. Видать помешал, на встречке-то.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.