Перейти до публікації

АЗС Днепропетровска


Гість shtar

  

169 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Пришли смс-ки от вог и от окко с предложениями -1 грн. на литре до конца декабря.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

сегодня новость читал - налоговики наехали на вог, оказывается вог тоже бодяжничал и контрафактил.

хорошо что я у них только 92 лью, надеюсь хоть его не бодяжили

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

уже не знаю где и чем заправляться, от окковского 95 премиума у датчика дад крышу сносит и чек горит,

от 92 на авиасе движок тупит и дергается.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не ребя - есть или бенз или соляра - талонами по 10-20 литров или соляра наливом в Приднепровске.

Газ не дают никогда в скидку.

Макс СМС и у меня есть по Фишке  - там 1 грн. Могу дать, кому надо,  один из чипов своих на ОККО...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

уже не знаю где и чем заправляться, от окковского 95 премиума у датчика дад крышу сносит и чек горит,

 

 

 

Спробуйте 92 на окко...

Я тільки його і заливаю і переважно на одній заправці. Доречі, на різних заправках хоч і одного бренда але якість палива дуже часто різна...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

сегодня новость читал - налоговики наехали на вог, оказывается вог тоже бодяжничал и контрафактил.

хорошо что я у них только 92 лью, надеюсь хоть его не бодяжили

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

уже не знаю где и чем заправляться, от окковского 95 премиума у датчика дад крышу сносит и чек горит,

от 92 на авиасе движок тупит и дергается.

А я уже второй месяц на спирте авиасовском, только расход прёт, но если пересчитать на 92 то ещё в плюсе +100 остаётся за неделю от колёсных.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

было время брал бенз с бензовоза - а там доливали до уровня  ..... ну понятно

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.