Перейти до публікації

Якісний антикор


Ярік07

Рекомендовані повідомлення

Народ невже ніхто зі Львова не читає це форум. В попередній темі так і ніхто не підказав.

Надіюсь зараз скажете - ДЕ у Львові роблять ЯКІСНО(щоб зробили і авто не дуже позамацькували) антикор авто? Хочу Ланос обробити,а офіційне СТО того не хоче робити,мовляв так його не тре.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На офіційних СТО мережі укравто повинні робити і дуже якісно. Хоча у Львові може й не так :).

Я собі вже майже 4 роки тому робив у нас в Луцьку на Волиньавто. Думав задарма відвалив купу грошей, суму точно не назву бо не пам"ятаю, але дорожче ніж у "спеціалістів" в гаражах. За ті гроші були поставлені корзини в задні арки коліс і чимось позадували всі підкрилки. Цього літа робив сам обезшумку авто і побачив повний антикор :). Виявилось, що позадували скрізь в дверках всередині і в інших місцях де можна залізти під пластикові панелі. Поряд шумився товариш без такої обробки. Залазили в усі місця куди можна було засунути носа або руку і скрізь у мене був цей антикор. Тоді тільки я зрозумів, що гроші були потрачені недарма.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Народ невже ніхто зі Львова не читає це форум. В попередній темі так і ніхто не підказав.

Надіюсь зараз скажете - ДЕ у Львові роблять ЯКІСНО(щоб зробили і авто не дуже позамацькували) антикор авто? Хочу Ланос обробити,а офіційне СТО того не хоче робити,мовляв так його не тре.

Якщо тобі ще потрібно обробити авто могу підскаати. В мого батька є знайомий то він обробляв нам сенса (попереднє авто) то після 6 років авто було в ідеальному стані і натяків на корозію не було. зараз обробили ланос все ок тільки треба перетерпіти час коли він тече (мазут), тече на сонці в теплу погоду але все добре обробляє. Ціну точно не знаю але якщо що можу взнати. Обробляють не в самому Львові а за Львовом десь приблизно 20 км в напрямку Жовкви.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

але попередити хочу зразу хто хоче заказати: мазут літом в жару або просто коли машина на сонці текти буде сильно, тож запасайтесь старими шматами та терпінням)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.