Ярік07

Якісний антикор

В теме 4 сообщения

Народ невже ніхто зі Львова не читає це форум. В попередній темі так і ніхто не підказав.

Надіюсь зараз скажете - ДЕ у Львові роблять ЯКІСНО(щоб зробили і авто не дуже позамацькували) антикор авто? Хочу Ланос обробити,а офіційне СТО того не хоче робити,мовляв так його не тре.

Поделиться сообщением

На офіційних СТО мережі укравто повинні робити і дуже якісно. Хоча у Львові може й не так :).

Я собі вже майже 4 роки тому робив у нас в Луцьку на Волиньавто. Думав задарма відвалив купу грошей, суму точно не назву бо не пам"ятаю, але дорожче ніж у "спеціалістів" в гаражах. За ті гроші були поставлені корзини в задні арки коліс і чимось позадували всі підкрилки. Цього літа робив сам обезшумку авто і побачив повний антикор :). Виявилось, що позадували скрізь в дверках всередині і в інших місцях де можна залізти під пластикові панелі. Поряд шумився товариш без такої обробки. Залазили в усі місця куди можна було засунути носа або руку і скрізь у мене був цей антикор. Тоді тільки я зрозумів, що гроші були потрачені недарма.

Поделиться сообщением

Народ невже ніхто зі Львова не читає це форум. В попередній темі так і ніхто не підказав.

Надіюсь зараз скажете - ДЕ у Львові роблять ЯКІСНО(щоб зробили і авто не дуже позамацькували) антикор авто? Хочу Ланос обробити,а офіційне СТО того не хоче робити,мовляв так його не тре.

Якщо тобі ще потрібно обробити авто могу підскаати. В мого батька є знайомий то він обробляв нам сенса (попереднє авто) то після 6 років авто було в ідеальному стані і натяків на корозію не було. зараз обробили ланос все ок тільки треба перетерпіти час коли він тече (мазут), тече на сонці в теплу погоду але все добре обробляє. Ціну точно не знаю але якщо що можу взнати. Обробляють не в самому Львові а за Львовом десь приблизно 20 км в напрямку Жовкви.

Поделиться сообщением

але попередити хочу зразу хто хоче заказати: мазут літом в жару або просто коли машина на сонці текти буде сильно, тож запасайтесь старими шматами та терпінням)

Поделиться сообщением

Убедительная просьба, все изображения и файлы загружать только на наш ресурс!

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • james
    james Адміністратор
  • rebus
    rebus Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор