Перейти до публікації

ОПРОС! На какой АЗС вы заправляете автомобиль?


NovoKaine

Опрос  

1 633 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну да, только в пульс добавляют нашу украинскую "фирменную" присадку, которая якобы снижает расход и продлевает срок службы мотора, а на деле тот же 95й.

 

Ну так вы правильно написали "якобы снижает" - по факту когда КЛО и ОККО закупает заграницей один и тот же бензин на одном итом же НПЗ, то естественно последним приходится придумать какую-то легенду, почему такое же топливо у них на 1.5-2 грн дороже.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Ну так вы правильно написали "якобы снижает" - по факту когда КЛО и ОККО закупает заграницей один и тот же бензин на одном итом же НПЗ, то естественно последним приходится придумать какую-то легенду, почему такое же топливо у них на 1.5-2 грн дороже.

На самом деле, это все делается на нафтебазе и никто кроме того человека, который туда заливает присадку не знает, что туда заливают, и заливают ли вообще) могу сказать только одно- разница есть ощутимая только в дизеле пульс, по сравнению с обычным да евро. А бенз, он и в африке бенз. Если октан 95 то ехать будет, даже если этот 95 из 80 го сделанный. Пройдет время, отложатся все не сгоревшие остатки и потом мотор плавно будет начинать тупить...а дизель в этом плане более чувствительный, т,к после сгорания дп образуется сажа, так вот пульс подымает ее и выводит наружу, либо в сажевый фильтр( если машина современная)

Но вопрос на тему цены. Объясняю- вы доплачиваете эти 1-1,5грн за сервис(это раз), в зарплату операторам, пистолетчикам, и тд. Плюс вы доплачиваете за программу лояльности Фишка. Ну и тд. Не даром на окко до апреля работало в день по 3 заправщика, ночью по 2. Сейчас компания посчитала нужным сократить штат заправщиков и оставила по 2 человека( в основном)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сейчас альтернативы урнафтовским заправкам нет

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   24

Сейчас альтернативы урнафтовским заправкам нет

Я тоже так думал, пока не перешел на нормальную подзаборку. Расход тот же. Цена ниже.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Я сейчас юзаю 95 Формула Грин,по ощущениям он точно такой же как 95 Евро на ОККО,только зелёного цвета и цена кстати та же). Заправляюсь им бесплатно за накопленные на ихнем же дизеле баллы. Буду его лить пока будет такая возможность. А возможность такая я надеюсь,хоть и с перерывами,но будет :)  В перерывах будем лить 95 Енерджи на УкрНафте))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заправляюсь на укр.нафта

Аи95/95енерджи/92. Не гоночной болид, а тихонько ездить можно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...
5   0

Заправлялся ранее только на ТНК и ОККО 92 бензином. (так как партнерские АЗС). Больше нравился бензин на ТНК. Сейчас перешел на ANP и АВИАС. После первой заправки впечатления отличные. Думаю, там и буду заправлять.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Кому интересно,могу скинуть фото своих свечей- мля краснючие!!!!!! Сейчас заправляюсь то на Формуле (на него не грешу),то на Укрнафте. Выкатал полный бак 95 Энерджи и выкрутил свечи,как раз так совпало,делал машине ТО,проверял свечи,зазоры и т.д... Короче шок.

Я бы рад заправляться исключительно на Формуле,но не с руки,до ближайшей такой АЗС 60 км от меня.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Рядом находится заправка КЛО. Там и запраяляю. У них сейчас там акция, дают скидки на следующую заправку. Обычно 50- 75 коп./л.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тоже кло по дороге, но - чую пора валить. НО... вот статейка свежая для размышления.

 

Бензинова мафія: чому в Україні продають бодягу замість палива

 

Вартість нафтових ф’ючерсів на світовому ринку обрала зниження динаміки. Однак це аж ніяк не призводить навіть до умовної стабільності на паливному ринку України, не кажучи вже про зниження цін на бензин, пише 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

.

Причина банальна: роботу українських АЗС можна назвати цивілізованим ринком тільки з дуже великою натяжкою. Насправді тут крутяться мільярди тіньових гривень, не дозволяють понизити ціну палива, але гарантують надприбутки – як власникам мереж, так і їх “даху” у владі. У результаті страждають, звичайно ж, споживачі.

У Європі або США дешева нафта сьогодні – це більш доступний за ціною бензин завтра. В українських реаліях, однак, про подібне залишається тільки мріяти. Більш того, за деякими прогнозами, озвученими переважно трейдерами, на початку 2016 року бензин повинен всупереч всім тенденціям подорожчати. Причому в межах 20%.

Втім, більшість експертів таку можливість спростовує, заявляючи, що такі прогнози – не більше ніж спроби видати бажане за дійсне.

“Я не вірю в подібний сценарій, – коментує директор науково-технічного центру” Психея “Сергій Сапегін. – Якщо не трапиться чергового хвиля девальвації гривні, вартість палива на внутрішньому ринку залишиться без змін. Цьому є дві причини: зниження європейських котирувань і зменшення купівельної здатності вітчизняних автомобілістів “.

Інші аналітики схильні вважати, що бензин навіть подешевшає.

Так, наприклад, директор енергетичних програм Центру світової економіки і міжнародних відносин Валентин Землянський прогнозує деяке зниження вартості палива вже наприкінці січня. “Українські автомобілісти могли б раніше відчути зниження нафтових цін, проте ціни на заправках реагують на нафтовій тренд з лагом 1-1,5 місяця. Адже трейдери спочатку захочуть продати бензин, закуплений за більш високою вартістю, як би хто при цьому не волав до їх совісті – адже бізнес ніколи не буде працювати собі в збиток “, – підкреслив експерт.

Девальвація національної валюти, за словами Землянського, зіграла свою основну роль на ринку нафтопродуктів приблизно рік тому.

“Зараз же ми бачимо зниження ціни на паливо – приблизно на 30%. Але в доларовому еквіваленті! І вийти із зачарованого кола залежності паливних цін від курсу валюти ми не зможемо ще довго. У першу чергу, через те, що більшість нафтопродуктів, які продаються в Україні, – імпортні. Тобто, куплені, звичайно, за валюту “, – розповів він.

Директор консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн підтверджує: українського бензину на внутрішньому ринку не більше 15%. Відповідно, валютна складова перевищує 90% у структурі його ціни.

Ускладнюють життя трейдерам також проблеми з придбанням валюти в країні – вони купують долар за обхідними схемами і далеко не за офіційним курсом. У валюті імпортери нафтопродуктів платять податки: акцизний збір номінований в євро. А це означає, що якщо збільшується курс євровалюти, зростають і податкові платежі. Для держбюджету це, звичайно, плюс – і це ще один випадок, коли для уряду в черговий раз дуже вигідно здешевлення національної валюти, а от бізнесу – мінус. Втім бізнес свої витрати вміє чудово перекладати на плечі клієнтів.

“Ось і виходить, що при середньому падінні вартості нафти в два рази, ціни на бензин в гривні виросли теж у два рази”, – констатує Сергій Куюн.

Величезна проблема нашого паливного ринку – фактична відсутність власного виробництва. Протягом усіх останніх років українська влада розглядала варіанти будівництва власного сучасного нафтопереробного заводу – в піку НПЗ, побудованим ще в радянський час. У різний час з’являлися інвестори, готові вкладати гроші в цей проект, але результату країна не домоглася досі. У той же час – при абсолютному потуранні влади – у нас прекрасно існує і чудово почувається тіньової паливний ринок, на якому реалізується бодяга замість бензину. Це приносить нечувані прибутки тіньовим власникам і заважає чесної конкуренції на паливному ринку.

“У тіні перебуває приблизно 25% ринку бензину. Це трейдери, які не платять податки, – говорить Куюн. – А в структурі ціни палива ці податки становлять 35%. А тепер подивимося, як виглядає конкуренція на вітчизняному ринку: брендова заправка ставить ціну 22 грн за літр, “сірий” заправник, який торгує “бодягою”, – 18 грн. Перший гравець, наприклад, намагається знизити ціну до рівня закупівлі – 18 грн. Але собівартість розведеного бензину на “сірої” АЗС – не вище 10 грн. І про яку чесну конкуренцію, спрямовану на розвиток бізнесу, взагалі може йти мова, якщо у легалізованого та тіньового гравців настільки різні стартові умови – в маржі, рівні прибутку та умови роботи? “.

Активісти і галузеві експерти час від часу підозрюють трейдерів в змовах. Підозри і загрози штрафів періодично лунають з вуст керівників Антимонопольного комітету, проте жодна з таких загроз не мала кардинальних наслідків для гравців ринку. Розмитість звинувачень і подальша реакція дає можливість трактувати ймовірність картельних змов дуже широко.

“Особисто я не вірю в можливість змови, – зазначає Сергій Куюн. – І ось чому. У європейських країнах працює в середньому 4-6 операторів роздрібного паливного ринку, а в Німеччині – 7. В Україні ж тільки великих мережевих АЗС десять! Дрібних же не злічити. Як вони всі одночасно можуть домовитися між собою? “.

Однак директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко впевнений у протилежному: різні структури ділять ринок і диктують свої умови. “Сам механізм дуже закритий, і про нього мало хто знає. Але змова на ринку нафтопродуктів була, є і, швидше за все, буде і надалі”, – стверджує експерт.

Він упевнений, що якби трейдери в Україні конкурували по-чесному, то незважаючи на всі перешкоди у вигляді податків і дешевої валюти, бензин коштував би на 5-10% дешевше. “Звичайно, винен у цьому занадто беззубий Антимонопольний комітет. Але повна безконтрольність на цьому ринку, яку ми бачимо сьогодні, свідчить про слабкість державних інститутів в нашій країні”, – висловлює думку Омельченко.

За словами директора науково-технічного центру “Психея” Сергія Сапегіна, змовлятися українських нафтотрейдерів протягом останніх десятиліть старанно вчив український уряд.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

:write: Заправляюся на ОККО. Де-коли на Шелл. Бензин Євро-95. Преміуми не беру, так як жодного разу, коли їх пробував не відчув ні збільшеної тяги, ні економії. Пробував на різних машинах, на скутері, мотоциклі, бензогенераторі і навіть бензопилі. Ніякої різниці із звичайним 95-тим. А ось після заправок на УкрНафті кілька разів відчував гіршу якість 95-го бензину. Тому там не заправляюся, попри дешевшу ціну. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сейчас альтернативы урнафтовским заправкам нет

Ты работаешь на укрнафте? Хуже бензин только из канистр во всяких подворотнях.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

заправляюсь на ОККО, ни на дизельной машине с системой CR (обычный дт), ни на бензинках (обычный 95ый) никогда никаких проблем не возникало, ни с недоливом, ни с заводкой в мороз на дизеле, ни со свечами на бензинках.

газ заправляю где подешевле, слежу за расходом, если расход большой - перехожу на соседнюю газ. заправку с устраивающей ценой.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На яких АЗС заправлятися не варто

Більше 20% проб не відповідають нормативам, застосовуваним в Європі, пише 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

.

Продажі бензину на українських АЗС продовжують падіння, незважаючи на деяке зниження цін. Багато, хто з автомобілістів з метою заощадити, переходять на більш дешевий бензин марки А-92, у зв’язку з чим популярність його серед українських водіїв зростає. Тому експерти перевірили якість цього палива в акредитованій державної лабораторії.

Про це йдеться в повідомленні Інституту споживчих експертиз.

Так, експерти Інституту перевірили якість палива марки А-92. Всього біло відібрано 11 проб бензину на різних АЗС.

Зокрема, тестували пальне таких великих всеукраїнських мереж АЗС, як WOG, Parallel, AMIC, Shell, ТНК, Авіас, а також бензин середньо локальних мереж, таких як КЛО, UPG, ZOG, MC Oil Card, Sun Oil.

За результатами дослідження виявилося, що більше 20% проб не відповідають нормативам, застосовуваним в Європі.

Перш за все, експерти перевірили показник, що характеризує стійкість палива до детонації – передчасного згорання бензину в камері згоряння (октанове число).

Згідно отриманих показників октанового числа, всі відібрані зразки вклалися в норматив, а деякі зразки продемонстрували великий «запас». Лідерами стали WOG, Parallel і КЛО.

Найменші показники бензолу і ароматики, які шкідливі для авто, виявили в паливі, яке продається на АЗК WOG.

У зразків АМІК (0,72%) і UPG (0,79%) бензолу виявилося у два рази більше, але в рамках нормативу. Перевищення ароматичних вуглеводів зафіксували в зразках ZOG і Авіас.

В цілому експерти Інституту споживчих експертиз прийшли до висновку, що ризик заправитися НЕ кондиційним паливом поки зберігається, але лише у відносно невеликих регіональних мережах АЗС.

«Це стосується нових мереж, що розвиваються як Sun Oil і ZOG, і в основному мова йде про провінції. У столичному регіоні, подібних проблем не виявлено», – зазначили в Інституті.

 
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

месяц назад писали что 50% бодяги. Так что прогресс налицо :)

получается что на воге классный бенз а укрнафта бодяга?

хотя я это и так чувствую, на авиасовком бензе у меня машина на холостых глохнет :(

приходится лить окко или вог

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не знаю как ВОГ (там и до подорожания дерьмо лили ) но на ОККО нормального бенза давно нет,  тупо бренд и больше ничего... Уже пол года заправляюсь только на Укрнафте ( раньше как лох заправлялся на "качественной" ОККО ) - разницы вообще не чувствую,.

Спасибо ОККО за подсунутую  БУ-шную батарейку. 

Вышеупомянутые "исследования" кроме смеха, других эмоций у Меня не вызывает . А под каким брендом Paralell работает на бОльшей части страны? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:write: Коли кілька разів заправився на УкрНафті, то зразу різниці не почув. Але при ранковому холодному заводі двигун двигун 2-3 сек. потряхувало поки вприск не стабілізував суміш. Це мене насторожило. На ОККО, ВОГ, Шелл такого жодного разу не було. Спочатку я подумав випадковість. Проте, після чергової заправки на УкрНафті зранку знову таке повторилося. Може є двигуни, які УкрНафту переварюють без зауважень, але в мене на Джилі таке було.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Когда еще бензин был по 10 грн ВОГ продавал 95-ый низкого качества. 95ый Мустанг БЫЛ как 95ый обычный от ОККО и Мне он нравился (расход по трассе около 6 - 6,5 л/100км и двиг работал тихо). Но сейчас в Украине весь бензин низкого качества. Я не понимаю почему так, Но считается что в Украине потребитель это "потерпевший" и у него нет прав. У Меня лично два раза был конфликт на заправках(один раз мне 50 литров в ланос заправили, один раз батарейку БУ-шную напарили) и оба раза Моим оппонентам было похер что меня что то не устраивает - типа не хочешь не бери (нуашо - БРЭНДы). 

 

И еще: Глагол "не хватает" при разнице в 15% по-моему не уместен. Уже написал бы: жаба давит на 3 грн больше платить.

Змінено користувачем james
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Когда еще бензин был по 10 грн ВОГ продавал 95-ый низкого качества. 95ый Мустанг БЫЛ как 95ый обычный от ОККО и Мне он нравился (расход по трассе около 6 - 6,5 л/100км и двиг работал тихо). Но сейчас в Украине весь бензин низкого качества. Я не понимаю почему так, Но считается что в Украине потребитель это "потерпевший" и у него нет прав. У Меня лично два раза был конфликт на заправках(один раз мне 50 литров в ланос заправили, один раз батарейку БУ-шную напарили) и оба раза Моим оппонентам было похер что меня что то не устраивает - типа не хочешь не бери (нуашо - БРЭНДы). 

И еще: Глагол "не хватает" при разнице в 15% по-моему не уместен. Уже написал бы: жаба давит на 3 грн больше платить.

Откуда такая информация про плохой бензин, ты в лабораторию пробы сдавал на анализ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не знаю, где хороший, где плохой бенз и что там насчет жабы.

Но от ОККОвского бенза свечи у меня красные.

Катаю АВИАСовский бенз 95Энерджи никаких проблем ни с запуском, ни с ездой.

Плюс если еще и покупать талоны то на 50 коп. дешевле от стеллы.

Я просто не вижу причин переплачивать.

Тем более Ланосовский мотор, если все нормально настроенно, не такой уж и привередливый к бензинам.

Всем удачи на дорогах.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не знаю, где хороший, где плохой бенз и что там насчет жабы.

Но от ОККОвского бенза свечи у меня красные.

Катаю АВИАСовский бенз 95Энерджи никаких проблем ни с запуском, ни с ездой.

Плюс если еще и покупать талоны то на 50 коп. дешевле от стеллы.

Я просто не вижу причин переплачивать.

Тем более Ланосовский мотор, если все нормально настроенно, не такой уж и привередливый к бензинам.

Всем удачи на дорогах.

аналогичные наблюдения, добавлю: ОЧКО бензин средней паршивости (помню да, были времена, когда на ОЧКЕ бенз действительно был хороший, но это было давно и это была прикормка к сети, сейчас такого точно нет) года 2 так точно минимум, вроде и глобальных проблем с ним нет, но расход на том же авиасе меньше, это факт, а платишь больше не за хе****, свечи после укрнафты я выкладывал, тоже проблем нет, хотя время от времени попадаются не качественные партии и там, их дизель (товарищь на дизеле ездит, один из самых некачественных в Киеве)

ВОГ-ина вообще тихий ужас, мало того что качество уже  ооооочень давно ниже плинтуса, дак еще недоливами стрдают и очень явными (2 конкретных примера на 2 заправках, 1 пример, в бак 69л влезло 75л, при том что машина сама доехала на заправку и лампочка только загоралась, физически в бак влазит 74л. при абсолютно пустом состоянии, 2 пример у кума, дотолкали до заправки, уже ни капли не было, влили 5л что-бы доехать до той на которой он заправляется постоянно, проехал 25км и заглох, при том что расход не больше 10-11л в городе)

Сейчас последний раз для прогревов заливал  спиртовый на авиасе по 14грн. для чистки топливной и форсунок, скоро замена масла и фильтров и при заводке машины узнал знакомую реакцию, когда заводистя на холодную секунд до 5, и сразу вспомнил КЛО-шный "премиумный" бензин, реакция 1в1.

 

 

Так что господа, все в этой стране так или иначе разбавлено и хоть немного да накручено (у каждого своя степень жадности и совести), На данный момент нет понятия "бренд", очень много топлива так или иначе не чистый 92-95 бенз или дизель, все что-то химичат, вопрос в другом, что даже за насущное дерьмо можно просто меньше платить. А лохов любили и будут любить всегда и во все времена, коими в нашей стране являются потребители.

Так что не нужно громко кричать о "брендах".

А ситуация когда ОЧКОВОГОСОКАР принципиально имеют одинаковые цены, и никто ни на копейку не двинулся, меня лично выбешивает до крайности, тут даже АМКУ не нужно, что бы понять о сговоре нефтетрейдеров и рализаторов в этой стране.

Так что я лично, если заправлялся на укрнафте, и меня там все более менее устраивает (свечи, расход,), то какого я должен переплачивать за "бренды"

Змінено користувачем james
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не знаю, где хороший, где плохой бенз и что там насчет жабы.

Но от ОККОвского бенза свечи у меня красные.

Катаю АВИАСовский бенз 95Энерджи никаких проблем ни с запуском, ни с ездой.

Плюс если еще и покупать талоны то на 50 коп. дешевле от стеллы.

Я просто не вижу причин переплачивать.

Тем более Ланосовский мотор, если все нормально настроенно, не такой уж и привередливый к бензинам.

Всем удачи на дорогах.

А я давно говорил и доказывал про укрнафту, а мне не верили и фото свечей своих выкладывал, а мне все ОККО да ОККО.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, полностью аоддерживаю. И если бы рядом была АНП её бы и лил.

Но пока что приходится на Амике лить. 3 раза заливал. Доки проверял везде (румыния евро 5). Лью обычный 95 евро по цене 17.99. А в среду цена ещё на копеек 50 ниже (типо акция).

Машинке вроде подходит.

ЗЫ. Нехочу чтобы с меня лоха делали брендовые азс....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.