Перейти до публікації

Виїздні зустрічі у Хмельницькому


maerts

Рекомендовані повідомлення

Дима, посмотри пожалуйста когда я писал про пиццерию, а когда ты про 9 человек!!!

As you wish:

22 Июль 2010 - 11:40

...Тобто мінімум 9 чол. є.

23 Июль 2010 - 21:24

Для початку, нам потрібно чітко вирішити де ми будемо відпочивати(ліс чи піцерія)
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Для maerts!!!

Та что ж такое, а? Если нас так мало будет, то может просто в пиццерию на пиво с водкой сходим? Зачем организовывать мероприятие в лесу? Как вы считаете? Я в любом случее я с вами!

Вот этот пост! Я не понимаю твоей резкости, может это что-то личное, так ты скажи!!!

Змінено користувачем dred_khmel
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот этот пост! Я не понимаю твоей резкости, может это что-то личное, так ты скажи!!!

Той пост я бачив, ясна річ, але мав на увазі інший, той, який показав :)

Я не рєзкий. Я ж до того писав, що я певний, що розвіяв ваші песимістичні сумніви щодо малої кількості учасників, тому підстав для змін в форматі заходу не повинно було вже бути.

Але піцерією вже не обійдеться. М'ясо готується. Учасники сподіваюсь також.

Дєвачкі, ну хватить сваритись :shecry:

Кстаті, а хто дєвачек бере? :)

Змінено користувачем maerts
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот это я понимаю... так и должно быть, объяснились и все ОК!!! Значить лес!!! Я уже готовлюсь....

Слушайте товарищи, а что с собой берем? Покрывало, нож, соль???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене є комплект шампурів і похідний мангал (не повноцінний звісно, але все ж краще ніж на цеглинах :joking: ). Але одного буде мало. В кого є ще - беріть. Ну це у випадку якщо будемо взагалі в дикому місці. Були розмови що можна буде впасти в якомусь облаштованому місці, але завжди треба робити поправку на те, що там може бути зайнято.

Ну і само собою скромний набір для виживання :crazy: . Посуд думаю закупимо на місці.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

друзі, давайте фотки!. Хто не був, нехай нам позаздрять!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ви хочете фоток? Іх єсть у мєня :shetong: (тільки зразу перепрошую за якість :verysad: )

Старшим по кухні був обраний (хача за язик його ніхто не тягнув) Коля (Nik24), який паралельно з безпосереднім приготуванням шашлику почав торувати нелегкий шлях до гумової жінки (©Nik24)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Весь народ тим часом робив вигляд що він щось робить:

Коли вже практично все було готово, народ задумався: "А з чого б це почати?". Навіть прибігав Тарас, приносив свого квасу. Квас оцінили на 5 балів. Тарасу привіт!

Поки всі сиділи і чекали момента, коли вже запустять зелену ракету, Коля доводив що на вищезгаданих шлях він став цілком обдумано і сходити з нього бажання не має :ay-yay:

Костюха, на цьому місці особливо тобі привіт і хай тебе не задавить огидне зелене створіння :crazy:

Понеслась :energy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Костюха, на цьому місці особливо тобі привіт і хай тебе не задавить огидне зелене створіння

Понеслась

ААААААААААААААААААААААААААА Вже лопаю!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ви хочете фоток? Іх єсть у мєня :shetong: (тільки зразу перепрошую за якість :verysad: )

Старшим по кухні був обраний (хоча за язик його ніхто не тягнув) Коля (Nik24), який паралельно з безпосереднім приготуванням шашлику почав торувати нелегкий шлях до гумової жінки (©Nik24)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Ну от взяв і всім усе розповів, а там же не видно що те пиво було безалкогольне... :ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

друзі, давайте фотки!. Хто не був, нехай нам позаздрять!

Андрюшка, добрая душа.

Тут і без фоток жаба дихати не дає.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну от взяв і всім усе розповів, а там же не видно що те пиво було безалкогольне...

То ти шиєшся? Виходить що я тебе здав як склотару :oops: ?

Ну пробач, я більше не буду :stupid: Я ж це не зі зла

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

коли будемо оприділятися з наступною виїздною зустріччю?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

м"ясо однозначно маринувати доручемо Дімкі, в нього це дуже суперово получилося! Як згадаю який був шашличок, слюнки течуть :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А в мене в останній момент плани змінились,прийшлось до родичів в Житомир їхати... :(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, жаль, ти багато втратив 
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мабуть зустріч на природі нікому не сподобалася, раз всі мовчать про наступну?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

м"ясо однозначно маринувати доручемо Дімкі...

Не приймається доручення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, а чого? 
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.