Перейти до публікації

Хто де страхується?

samvexler
 Розповісти
Підписники 3

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Давайте львівяни ділитись досвідом: хто де страхується? =)

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

цивілка за 103грн. лично я против страховок и страховых компаний!

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей контент.

, ваще не по теме ответ получился))) Ни тебе со Львова, ни где страховал, ни опытом не поделился

/emoticons/default_bj.gif">

Я из Киева. Страхую и ГО и КАСКО. ГО в СК "Нова". Сейчас КАСКО в Укр. Страх. Группе (УСГ). Знакомых там не имею, но на сколько известно компания одна из самых стабильных. Был случай по КАСКО - выплата через неделю - это быстро на сегодняшний день и даже больше, чем рассчитывал :rolleyes:.

Цивілка в укр страховій групі, бо вона найближче

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ag.gif"> КАСКО нема.

• 2 роки потому...

Аска (сусідні двері до офісу

/emoticons/default_rolleyes.gif"> )

Дженералі гарант. Страхових випадків не мав тому не знаю як там на рахунок виплат.

• 10 місяців потому...

альфа  страхування вже 3 рік,  так, як страхових випадків не мав тому не знаю як там на рахунок виплат.

• 2 місяці потому...

PZU -цивилка 240 грн. На фирме все машины застрахованы, наблюдаю отношение и работу по страховому случаю 10-й год,впечатление положительное,поэтому и свою машину застраховал в PZU.

• 2 роки потому...

Страховий Брокер "Експерт" вул. Сахарова,42. Вони є посередниками і зацікавлені допомогти мені як клієнту а не заощадити гроші страхової. Вже 5 років беру в них "цивілку". Мав один страховий випадок з моєї вини - допомогли з оформленням європротоколу і підготували до спілкування зі страховиком (все вирішили до 3-х годин). Я задоволенний. Підбирають СК на моє прохання без франшизи і в яких немає проблем з виплатами (за 5 років змінив 3 СК) нагадують за тиждень що потрібно поновити поліс. Вартість поліса не відрізняється від вартості в офісі СК. Останній поліс обійшовся в 609 грн. в січні цього року.

Змінено користувачем Uspeshniy
  • 4 тижні потому...

ПЗУ Україна, якщо кому цікаво є калькулятор strahovka.lviv.ua/sample-page/avtostrahuvannya/ostsv-avtotsivilka/rozrahuvati-vartist-ostsv можна порахувати яка має бути ціна на автоцивілку.

Змінено користувачем Варта1
  • 1 місяць потому...

Брокбізнес!  

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="24" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ab.gif">

все на високому рівні, привітні працівники, завжди попереджають про закінчення страхівки, розкажуть ситуацію в страховій!)

Vexler  :beer:

На Сумщине страховался в Гарантии и во Львове недавно застраховался у них за 275 грн. 

• 6 місяців потому...

Оранта 300грн пропонували каско500 грн/рік(мама колеги начальник відділення)проблем не повинно бути

Каско 500 грн - не верю! Или на столько стремная программа, что проблем не будет действительно только у самых приближенных.

...да и то неверю))

А подивіться тут. Може щось корисне знайдете.http://polismart.com.ua/

AXA уже 3-й год.

Хотел нажать кнопку НИК и промазал на СПАСИБО

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ag.gif">

@SKAYT, я по Вашей ссылке зашел и жмакнул калькулятор КАСКО посчитать... ну крутится цветочек обработки запроса (мол считает) ...уже с 13:50...почти час :bI:

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Розповісти
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор