Перейти до вмісту
  • Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
pandora

ФАК - устраняем стук в рулевой колонке!

258 повідомлень у цій темі

заезжал на СТО по ремонту рейки. Сказали, что этот хруст не из-за рейки, а точно в рулевой колонке. А рулевыми колонками они не занимаются.

Рейка за 150к ушатаная и предложили отреставрировать за 3000грн по времени 1 рабочий день.

Змінено користувачем Likhenko

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И шо находятся люди которые отваливают такие деньжища? В Киеве прям рай для ремонтников.

Поділитися повідомленням

@Dueller63 по ходу да, так как у них в работе 2 машины было (не Ланосы) 

думаю заказывать подшипник (пост на 10странице внизу) подскажите, правильный ли я выбрал.

а вообще приходится платить, когда самому делать не вариант (по многим причинам, начиная от инструмента и заканчивая руками и их прямотой :) )

Поділитися повідомленням

Я думаю что дело не в подшипнике.(хотя это чисто мое мнение ни на чем не основанное,).Определить причину-это уже полдела.А так менять смысла нет.Попробуй продиагностироваться где-то в частных мастерских,там душевнее ставятся к клиенту,и дешевле....

Поділитися повідомленням

В 04.05.2017 в 15:28, Likhenko сказал:

предложили отреставрировать за 3000грн

Ипать-колотить!!!! Мне за такие (чуть больше), комплект б/у ГУР отдают. Просто в облом заниматься заменой. А отреставрировать, при наличии хоть какой "клепки" в мозгу и хоть не кривых рук, ну..... максимум 100-200 грн.

Поділитися повідомленням

Що стосується рейки. Буз ГУР. Собі відреставрував. Що робив. Розібрав. Заніс вал-рейку до токаря-шліфовщика. Прошліфував на круглошліфі вал-рейку. Була досить суттєва еліпсність (схоже на брак виробництва, точніше не досить точне виготовлення). Виточив з фторопласту ремонтну втулку точно під прошліфований вал. Тишина повна, ніяких закусувань...

Поділитися повідомленням

В 07.05.2017 в 21:37, martinger сказал:

Тишина повна

а что по деньгам получилось? Правда у меня рейка с ГУР. но мне по ходу дешевле будет в Каменец приехать и там сделать чем у местных в Киеве делать за 3к

Змінено користувачем Likhenko

Поділитися повідомленням

@Likhenko Знімав, ставив, розбирав все сам. На базарі купив фторопластовий кругляк. Причому взяв 20-25см. з умовою повернення того, що залишиться, продавець сам запропонував такий варіант, так відходів не було (є що зажати в патрон токарного). Вал-рейку заніс на завод і дав зовнішній розмір і довжину втулки. За шліфовку вала і виточку втулки заплатив 200грн. За використаний фторопласт 80грн (20грн./см. * 4см). Отже, обійшлось мені 280грн. Все це було два роки тому. На сьогодні, звісно, ціни піднялись. Позавчора заїжджав до ходовщиків поміняти сайлентблоки ричагів. В одного з них ланос. В розмовах скаржився на рейку, що тарабанить. Я йому розповів про свій випадок. Він пошарпав за тяги і здивовано сказав, що в його ланоса знова так все добре не було... А я вже 10 тис. після цього ремонту наїздив.

Змінено користувачем martinger

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор