Перейти до публікації

Задние воздуховоды на Ланос


Busurman

Рекомендовані повідомлення

Сообщите кто знает, есть ли такое в Днепре! Если нет каким способом достать и сколько стоит, можно в личку! По каталогу проверяли на СТО на Калиновой там такие номера не отбивает, или база старая или номера не правильные!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

Что то тема затихла, я бы за 60грн тоже себе взял воздуховоды, надо попробовать спросить на своей станции Укравто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на УкрАвто спроси.

только помни, что другую крышку печки они тебе не предложат

Та мне и ненадо кришку, мне бы сами отводы, а в крышке я сделал бы дырки как на фотках показано ранее.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Собі брав на УкрАвто місяця 2 тому.

Прийшов, кажу "таке дєло нада", і коди йому даю. Він мені каже:

- Нє, такого в нас ніколи не було

- Не хвилює, мені нада.

- Воно в Ланосах йде?

- Ну не з Мерса ж я їх взав.

- Нє, в тих Ланосах шо в нас в салонах продаються.

- Ну в цих не йде.

- Ну то шо питаєш?

- А мені ж треба.

- Тож кажу в нас не буває, як на машини на заводі не ставлять.

- А в Києві народ брав в УкрАвто.

- Та ти шо.

- Я тобі кажу. Сам подивись. Бази ж маєш.

- Ну давай!

Через хвилину:

- О! Є!

- Шо є?

- Те шо треба.

- Багато?

- Ну цього 1, цього 1, цього 1, а цього 3

Виявилось що повітроводів і одного перехідника в них було по одній штуці, а другого перехідника - 3 штуки. Кришка навіть по каталогу не пробивалась. Абідна, да! Ну та добре і на тому. Сами с усами. Шось придумаю. Кажу:

- Ну і як це все взяти?

- А ви будете брати?

- А як ти думаєш чого я тут тобі голову морочу?

- Ну я зараз зроблю заявку і десь в наступну п'ятницю (а діло було в суботу) ми будемо знати чи нам його відвантажили, бо те шо по одній позиції насправді може і не бути.

- А ти запиши шо то я замовляю, бо прийде товар а його якийсь Вася забере.

- Та нє, таке ніхто і питати не буде.

- Ну добре, в п'ятницю я до вас подзвоню, спитаю.

На тому і розійшлись. Ніяких передоплат, нічого більше. Ну до п'ятниці я звісно не дотерпів, звоню в четвер:

- Так і так. Я у вас повітроводи замовляв.

- На Ланос.

- Ага.

- Так вони в нас вже 2 дні лежать. Ви коли за ними приїдете, бо ми хочемо на склад здавати?

- Я тобі здам. Через годину буду. Сиди чекай.

Приїхав, забрав. Обійшлось десь 78 грн весь комплект.

Так досі і не поставив. То обесшумка, то ксенон. Все часу не знайду. Шось так раптово похолодало, шо пора чухатись як би то його поскоріше поставити. Буду шось робити з кришкою - викладу фотки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В одній із ссилок я читав що на СЕНС під пасажирським сидінням повітрохід не стане, тому що мішає ЕБУ.

І не докінця зрозуміло як проводити, треба знімати ковролін, чи він просто піде під пластмасою ручніка, бо я не розібрався по фоткам як воно буде на справді.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В одній із ссилок я читав що на СЕНС під пасажирським сидінням повітрохід не стане, тому що мішає ЕБУ.

І не докінця зрозуміло як проводити, треба знімати ковролін, чи він просто піде під пластмасою ручніка, бо я не розібрався по фоткам як воно буде на справді.

Поставлю собі - відпишусь

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В одній із ссилок я читав що на СЕНС під пасажирським сидінням повітрохід не стане, тому що мішає ЕБУ.

І не докінця зрозуміло як проводити, треба знімати ковролін, чи він просто піде під пластмасою ручніка, бо я не розібрався по фоткам як воно буде на справді.

Поставлю собі - відпишусь

Жду.

Де брав скільки коштуэ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Поставлю собі - відпишусь
Жду.

Де брав скільки коштуэ?

Здрастє! А тут я про шо писав стільки:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:?: :?: :?:
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А почитать пост товарища выше? :shock:

Собі брав на УкрАвто місяця 2 тому.
Обійшлось десь 78 грн весь комплект.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Поставлю собі - відпишусь
Жду.

Де брав скільки коштуэ?

Здрастє! А тут я про шо писав стільки:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:?: :?: :?:

Земляк не нервуй просто не замітив, що то твій пост був.

Може і в нас в КП на Смотрич-авто можливо буде знайти, чи простіше передзвонити в Хмель а забрати своїм ходом буваю пару раз в квартал.

Може номерок є менегера який підшукував, тим паче він вже вкурсі, що до чого?

Але ти довго не затягуй з установкою і фотками.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привет всем.Очень нужная тема.Интересно делал кто-то самостоятельно полностью весь обдув ног, а не только выход из крышки. Мне кажется ничего там сложного нету (тем более. что такие проблемы с наличием на складе)?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пожалуйста выложете подробный фото отчет уже установленых (под сиденьем, с боку спереди...)

потомучто скоро могут появится, по крайней мере о них уже знают.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

потомучто скоро могут появится

С этого места поподробнее плиз. Где появятся, можно ли заказать комплект, почем?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пожалуйста выложете подробный фото отчет уже установленых (под сиденьем, с боку спереди...)

потомучто скоро могут появится, по крайней мере о них уже знают.

Ну ооочень интересно....Маякуй когда будут.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пожалуйста выложете подробный фото отчет уже установленых (под сиденьем, с боку спереди...)

потомучто скоро могут появится, по крайней мере о них уже знают.

Ну ооочень интересно....Маякуй когда будут.

потомучто скоро могут появится

С этого места поподробнее плиз. Где появятся, можно ли заказать комплект, почем?

На Хмельниччина-Авто питав, там вже str їх купував то вони про них знають, сподіваюсь що знайдуть ще 1 комплект.

Якщо будуть новини напишу обовязково.

Просто хочеться бачити їх в дії ато на Нубірі установку бачив в інтернеті а ось на Ланос ні.Якщо так само як на Нубіру то це треба пів машини розбирати.

Пофоткайте кто вже поставив.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привет всем.Очень нужная тема.Интересно делал кто-то самостоятельно полностью весь обдув ног, а не только выход из крышки. Мне кажется ничего там сложного нету (тем более. что такие проблемы с наличием на складе)?
Самостійно ти такого наколхозити можеш! Я думаю як то кришку переробити щоб нормально працювало. Ти ж подивись. Кришки з отворами під повідроводи і без них з внутрішньої сторони різні. Там по різному розташовані перетинки, а відповідно по різному перенаправляються потоки повітря. Тупо зробити отвори можна, а от шо буде в результаті - загадка. А ти хочеш сам весь повітровод робити. Там же прораховуються всі перерізи. Як ти сам вгадаєш? Хіба зробиш хоч шось, аби було.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мені головне, щоб коли перемикаєш тумблер в положення обдув ніг та сла (в основмому зимою з ним катаюсь) тепле повітря частково по повітрепроводам попадало в район ніг задніх пассажирів.Я зовсім не парюсь стосовно того, щоб там був певний діаметр труби, щоб перерозподіл повітря був правильним і т.п. нехай у мене основна частина повітря буде йти на перед, а на зад менша кількість теплого повітря - це для мене не настільки суттєво.Просто купляти нову кришку за незрозумілі гроші не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А ти її спершу спробуй знайди :wink:

От і я про це.А я думаю, що нічого там неможливого немає.Тим більше, що вся конструкція буде захована і якість її виконання нікому не буде мозолити очі (в тому числі і собі).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Просто хочеться бачити їх в дії ато на Нубірі установку бачив в інтернеті а ось на Ланос ні.Якщо так само як на Нубіру то це треба пів машини розбирати.

Пофоткайте кто вже поставив.

А ти подивись самий перший пост в цій темі. Тільки уважно подивись. :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Просто хочеться бачити їх в дії ато на Нубірі установку бачив в інтернеті а ось на Ланос ні.Якщо так само як на Нубіру то це треба пів машини розбирати.

Пофоткайте кто вже поставив.

А ти подивись самий перший пост в цій темі. Тільки уважно подивись. :wink:

Дивився як міг ала всеодно не зрозуміло, і не видно, куди вони йдуть від кришки під обшивку чи під пластмасу тунеля, і відповідно звідки виходять так як в Нубірі з під напольного матеріалу (з прорізанням данного) чи просто стеляться поверху?

Якщо комусь видніше розтолкуйте.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я так розумію він проходить під килимовим покриттям з прорізанням його в місці виходу.

Дивився в себе ситуацію як воно буде проходити. Виявляється під правим сидінням точно на місці проходження повітроводу якомусь конструктору ЗАЗа спало на думку розташувати ЕБУ. Очевидно рідне ЕБУ Ланоса, яке було на корейцях хоч і розташовувалось під пасажирською сідушкою, та все ж мабуть було трохи в стороні, або було менших розмірів. Прикро.

Так що просто так "взяв і поставив" в моєму випадку не пройде. Ну та нічого. Руки є. Голова наче теж поки ще на місці. Шось будемо думати. Якось викручусь. Попередньо планую вигнути повітровод щоб пропустити його не через балку, а над нею. Ну це так, попередні ідеї. Точніше буде коли зніму сідушку і все точно проміряю. Якщо в когось є інші ідеї (або гіркий досвід) - радо вислухаю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я так розумію він проходить під килимовим покриттям з прорізанням його в місці виходу.

Дивився в себе ситуацію як воно буде проходити. Виявляється під правим сидінням точно на місці проходження повітроводу якомусь конструктору ЗАЗа спало на думку розташувати ЕБУ. Очевидно рідне ЕБУ Ланоса, яке було на корейцях хоч і розташовувалось під пасажирською сідушкою, та все ж мабуть було трохи в стороні, або було менших розмірів. Прикро.

Так що просто так "взяв і поставив" в моєму випадку не пройде. Ну та нічого. Руки є. Голова наче теж поки ще на місці. Шось будемо думати. Якось викручусь. Попередньо планую вигнути повітровод щоб пропустити його не через балку, а над нею. Ну це так, попередні ідеї. Точніше буде коли зніму сідушку і все точно проміряю. Якщо в когось є інші ідеї (або гіркий досвід) - радо вислухаю.

Це вже цікавіше.

Як я зрозумів треба знімати все і сидіння і обшивку пола, це вже напряг тим паче зима наступає , я люблю погратися біля машинки влітку на дачі.

Але ладно якось воно буде, ще тим паче не має повітроводів.

Тепер лишається почути відгуки тих хто їх ставив на Сенса(як там з ЕБУ рішати)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

...Тепер лишається почути відгуки тих хто їх ставив на Сенса(як там з ЕБУ рішати)
Агов люди!!!

Розкажіть як ви ці граблі переступали!!! Якщо комусь пощастило їх знайти, перш ніж переступити звісно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.