Перейти до публікації

Мотоциклы, скутера, мопеды.


юрий89

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, lyolik сказал:

 

:hmmm:

Китайский "спорт" за 1,5к$? Как найдёшь - похвастайся))

нууууу ключевое слово было - под  :lorry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

еще как вариант рассматриваю MUSSTANG MT250T-10B

но смущает то что он вроде снят с производства.....да и модель не последних годов выпуска

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Посмотрите Lifan KP250, раз есть возможность немного превысить указанный бюджет в 1500. Или Loncin (VOGE) LX300-6H AC6. - в качастве первого байка брать "спорт" китайский ноунеймовый (поищите, продается ли Мусссстангг или Соул или прочий безымянный хлам в других странах под этим же именем) - это радость на одну неделю или до первого падения, что в принципе достаточно близко по времени :). Я бы рекомендовал не париться особо и брать что нравится визуально - на 99% через год вы купите стрит, эндуро, турэр или кроссовый мотоцикл. Первый мотоцикл - это обычно визуализация юношеских мечтей, и имеет мало общего с появившемся после года наката понимания своих предпочтений и потребностей.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 часа назад, Bazart сказал:

Посмотрите Lifan KP250, раз есть возможность немного превысить указанный бюджет в 1500.

...................

мало общего с появившемся после года наката понимания своих предпочтений и потребностей.

Мотоцикл Lifan KP250 Цена:$2 360 нееее это много для первого мото

предпочтения и потребности у меня что на збитый самолёт по цене ))))))))

вот что мне нравиться и хотелось-бы 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

и на небольшой дальняк )))))

но это по цене что машина будет стоить ))))))))

Змінено користувачем Kandy
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хм! А как насчет индуса?  Тот же 3-4 летний bajaj pulsar rs200 (выглядит на прям как спорт - внешне действительно хорош), АБС (для новичка скорее минус но безопаснее), инжектор, 24 лс с 200сс движка - по качеству очень хорошо, сужу по своему NS200. Сравнивать с мусстангами их нельзя. Плюс - ликвидность. Найдя вполне свежий и ухоженный байк (общаюсь на форумах баджей - там 90% как дети - все на официальных СТО, только самое-самое - жертвы маркетинга кароч :)) ) - покатать сезон/два и продать с минимальными потерями. Купив новый муссстанг и иже с ним - продать его будет мягко говоря сложно, если он протянет до момента продажи. Подумайте этот вариант. Пульсар чертовски легкий, юркий и надежный (КПП/двигатель - КТМ дюк200). Загуглите внешность. В желтом вообще бембезно смотрится

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

б/у не хочу покупать,  да и не буду, а новый стоит 3.200 у.е.

за 3500 можно уже и Ланос купить )))))))

я вот думаю за MUSSTANG MT250T-10B стоит или нет :hmmm:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

купил я всё таки тот мот о котором говорил....стоит уже в гараже законсервирован ))))

пока нет сезона, хочу заменить родную резину....но какую выбрать в плане производителя, пока что не знаю

склоняюсь к континенталю, но не знаю хороший ли выбор

может кто посоветует лучше что-то в плане производителя?

П.С. если тема интересна кому, могу завести БЖ

Змінено користувачем Kandy
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Новый или б/у? Если новый, то не вижу смысла заморачиваться по поводу резины, пока на обкатке, по хорошему это сезон.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, WhiteSE сказал:

Новый или б/у? Если новый, то не вижу смысла заморачиваться по поводу резины, пока на обкатке, по хорошему это сезон.

новый с магазина )))) пробег аж целых 10 км )))))

что касается резины, так это расходник, а расходники все хочу заменить на более менее качественные (резина, масло, цепь)

тем более на мото это всё не так и дорого

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хозяин-барин, как говорится, но я бы менял расходники все-таки после обкатки. Масло заводское слил бы через 100 км, цепь заменил бы через 500-600, если она совсем уж такая плохая, а резину...  после обкатки, если очень уж так хочется. В любом случае, во время обкатки не придется резко ускоряться, входить в поворот на 100 км/ч или экстренно оттормаживаться. А для щадящего режима обкатки и родной резины вполне будет достаточно.

Да и 250 китайских кубов все-таки далековаты до спортбайка, чтобы нужно было заморачиваться по поводу производителя резины

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

там типа 300сс китайских кубов ((:

может и не стоит пока что заморачиватся, а деньги лучше потратить на экип.....тож правильно

кстати, а где здесь можно создать БЖ на мот? там где и авто?

будет ещё одно чудо китайского мотопрома ((: 

Змінено користувачем Kandy
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

предложение по поводу БЖ похоже никому не интересно

ну, нет так нет ))))) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

04.01.2020 в 15:45, Kandy сказал:

П.С. если тема интересна кому, могу завести БЖ

Интересно, конечно! Заводи!!

05.01.2020 в 08:58, Kandy сказал:

может и не стоит пока что заморачиватся, а деньги лучше потратить на экип

А что, экипа нет? Тогда даже не думай - сперва экип!

04.01.2020 в 21:26, Kandy сказал:

что касается резины, так это расходник, а расходники все хочу заменить на более менее качественные (резина, масло, цепь)

Для начала, посмотри какие компоненты у тебя сейчас стоят. У меня на моцыке (Lifan LF150-2E) с завода резина была ацтой, а вот цепь уже 10 тыщ проехала, возможно скоро поменяю.

И, да. Ты из Первомайска, который на севере Николаевской области? :hmmm:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

04.01.2020 в 15:45, Kandy сказал:

купил я всё таки тот мот о котором говорил

Какой именно? А то нить потерялась)

Поздравляю с приобретением!!!

Ну и довай слайды!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ок, сделаю БЖ и дальнейшее обсуждение будет уже там 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну що ж, все ж таки один раз вдалося застукати СНІГ цієї ЗИМИ :). Небагато, ледь притрусило ліс, але досить, щоб зробити "мото-метелика"

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

Накат Kayo K2 трохи менше 1000 км і 60 мотогодин. Мотоциклом задоволений, дуже легенький, не жалко. Почав хрустіти один з задніх ступичних підшипників, замінив відразу пару не розбираючись - поставив FAG 6302 RS - по 80 грн за штуку. Користуючись нагодою розібрав задній маятник  - все дуже норм, було змащено, ржі чи спрацювання втулок  \ голкових підшипників немає. Чудовий апарат! - змастив все по своєму, звичайно ж :). Ланцюг вже добігає свого кінця - "потягнувся" відчутно далі його підтягувати практично вже нікуди. Дивився на DID, але потім замовив китайську CHOHO 520H 108 - 320 грн за безсальникову - все одно в ендуро ланцюги це розходний матеріал, а якщо Чохо відходить 60-70 мотогодин - то все одно потім треба буде вже міняти зірки+ланцюг (певне спрацювання на ведучій зірці вже видно). Возився з заднім колесом по шиномонтажкам в Броварах та в Києві, ніхто не хоче братися за рихтовку алюмінієвих шпицьованих дисків - продовжу їздити на "квадратному диску" - трохи замяв борти заднього диску, стрибаючи по колодах на тренуваннях на занадто низькому тиску. Рімлоки(буксатори) трохи присипляють пильність і балують можливістю їздити хоч на 0.3 атм. 

 

 

Ніби не так давно замість рідного пластилінового стального керма ставив алюмінієве 22мм та 4мм товщиною. Гнеться швидко все одно :). Мотоцикл падає, ну а чьО. При цьому, помітив що гнеться саме у місці кріплення захисту рук. Дякувати товаришу, підігнав мені безкоштовно Fatbar (28мм) хоч і китайський, проте на вигляд досить міцний. Лишилось тільки дочекатись перехідників з 28 діаметру на 22  - заодно кермо стане трохи вищим і буде зручніше їздити в стойці. 

 

 

Вирішив значно вкоротити довжину планки захисту, щоб друга точка приходилася відразу за пультами. Або взагалі вкоротити їх сильно, залишивши лише торцьове кріплення - так, захист буде гірший, будуть провертатися при падіннях, проте вкорочені курки зчеплення та гальм не повинні задівати землю майже при будь-яких падіннях. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

С такой зимой, можно было и свой не консервировать, а спокойно обкатывать

Змінено користувачем Kandy
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Нещодавно товариш підігнав мені в подарунок б.в. руль від Геона Терри Х - алюмініевий, товстостінний змінного перерізу 28\22мм, оскільки мій попередній алюмінієвий товстостінний руль 22 мм товщиною теж якось дуже вже швидко зігнувся :)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

Замовив у дистрибутора кронштейни керма під 28мм (від Kayo T4), які стали як рідненькі і юххху - нарешті можна гоцати, не боючись сколіозу!

 

 

Жаба задавила купляти подушку керма під 28й руль, до того ж захист рук заважав би її встановити. Тому взяв алюмінієву трубку з Епіцентру, розплющив кінці, просверлив і вуаля, можна причепити рідну подушкву від старого 22мм керма. Тим паче з гордим написом KAYO а не якимсь там Protaper або ще щось гірше ;)

 

 

Так, цю планку в ідеалі опустити нижче, до того ж наразі вона "перекошена", бо кріплення під 22й руль, і справа воно впиратиметься у віконце бачка гальмівної машинки. Не ідеально - швидше за все перероблю мабуть. Хоча за рік польотів з байку, жодного разу не вилітав через руль вперед. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...
  • 7 місяців потому...

Всім привіт, закінчується сезон для дорожників (але не для ендуро ) - тож коротенькі підсумки сезону 2020:

у вересні традиційно зустрілися попити кави та проїхати пару сотень км разом з Garry Crannon та lyolik:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

 

Bajaj Pulsar NS200 - набігав 15 тисяч за 3 сезони, в середньому так і виходить 5 тисяч за сезон. 

за 3 сезони ще більше переконався у вдалості свого вибору - розхід в середньому 2.7 на сотню, жодних проблем немає, легкий, досить швидкий, "зібраний", чудові гальма  - ідеально для міста та міжряду ;)

"трабл" був лише 1 - перегоріла рідна лампочка (ближнє світло постійно ввімкнуте конструктивно). Все ще закоханий в цей байк:

 

 

Молодший братик-замазура - Kayo K2 250 - безвідмовний, легкий (особливо відчув, без проблем тягаючи його через залізничні рейки : ) ), економний... але слабенький :)

Це пітбайк-переросток. Ось мої скіли практично вже і доросли до його можливостей. За ту вартість, що я його придбав - ідеальний тренажер. Навіть більше - він качає скіл набагато швидше, ніж більш потужні байки з повнорозмірною рамою та нормальними підвісками :). Задня підвіска пряма, без прогресії. Навіть при невисоких стрибках на кросовій трасі мої 66 км ярості пробивають її до чирків по крилу. Але, розглядаючи його саме як пітбай - чудова машинка.

Наразі пробіг лише 1850 км, але зато 105 мотогодин ;) - небіт-нікрашен. Третій руль почав вже відчутно згинатись, хоча я вже давно перестав падати по всяким дрібним причинам. Ще послужить троха. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

18 часов назад, Bazart сказал:

у вересні традиційно зустрілися попити кави та проїхати пару сотень км разом з Garry Crannon та lyolik:

И в июне прокатились немношк)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.


 

Не смотря на эпидемию, рад что таки встретились. Ну и будем строить планы на следующий сезон!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Долго я тут за Вами наблюдал, но наконец-то в середине лета стал полноценным участником этой темы. Сменил одну игрушку в моем гараже на другую, Иж Комби на итальянского  китайца Benelli TNT25. 

Самый яркий день уходящего года прошел в Деливери((:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

С того момента проехал чуть больше 2-х тык. По мотику все на очень высоком уровне (как за эти деньги), и на вид, и на ощупь, и в ходу. Я очень доволен, жаль сезон быстро закончился.

 

Змінено користувачем Andrey1.4
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ОООО! пишіть, дуже цікаво! свого часу вагався між чим апаратом і Пульсаром. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Смотрел я и на Пульсар и на Бенелли. В одно время Бенелли стоил дороже, но на момент покупки упал по цене со скидкой до Пульсара, поэтому и взял его.

Спрашивай, что интересно - напишу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 часов назад, Bazart сказал:

ОООО! пишіть, дуже цікаво! свого часу вагався між чим апаратом і Пульсаром. 

Предлагаю в следующем году поехать в Лисичанск, и посмотреть этот аппарат вживую. Так сказать, вместо тысячи слов :))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.