Перейти до публікації

Мотоциклы, скутера, мопеды.


юрий89

Рекомендовані повідомлення

У нас под Полтавой мотослет будет на выходных, так что велкам! 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ых! Мы с Льоликом плекаємо надію выбраться на Синие Горы в сентябре. Правда на машине (машинах) или на мотах - будет видно :). 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну, поскольку Петровка для нас вообще домашнее дело, мы решили на колосальный мотофест на великах прокатиться. Покажем этим пузатым бородачам, "як Украіна на цапа стає". ;) 

Или купить себе дырчик, специально на выезд... ;) 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Оторвались на славу! Голос восстановился только  сегодня, вчера сипел и хрипел. ;) Нашел мот меньше, чем мой велик, даже в сложенном состоянии. ;) Посидел на Яве "старушке", поколбасился под "Село и люды" и "Братив Гадюкиных"... В общем, все было замечательно. ;) 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Так, а я успел получить "предупреждение сверху" :)

В четверг совсем обнаглел и "зазвездел", уже начал нарушать помаленьку и не только. В результате - первый вылет с седла, хорошо скорость была небольшая. Обгонял полуторакилометровую очередь фур по обочине, сзади молнии и черное небо - хотелось успеть добраться до гаража прежде, чем разверзнутся небесные хляби. 

Яма, поздно увидел, похоже вилка до отбоя сработала и я "изящно кувыркнувшись" собирался улететь в кювет. Приземлился на ноги, лишь едва испачкав о землю перчатку, которой тормозил :)

Мот отделался неглубокими царапинами на фаре, "обтекателе" и пластиковой накладке на выхлопной. ну и немного топлива пролилось с бака (от удара приоткрылась крышка горловины :shock:).

Naked такой Naked! "Предупреждению внял", доехав последние 500 метров по обочине (ну... шож), больше я так себя не веду, и сегодня утром даже в междурядье не катал, двигаясь на светофорах со всеми машинами в потоке.

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

Выставил байк в продажу на ОЛХ. Он чудо, но хочется двигаться дальше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Очень легко отделался! Цени своего ангела-хранителя. :) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь осторожнее дружище!

А я в субботу не выдержал и в дождь в охотку покатался на квадрике по полям и лугам. Специально оделся просто в камуфляж, без всякой "гидрозащиты". Было тепло и прикольно, скорость ведь невелика. Приехал мокрый до нитки но счастливый! В этом что то есть!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,3 тис.   179

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

почем выложил?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ любит "поторговаться" - за 730 выложил, типа за 700 отдать :)

Но мот действительно хорош. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,3 тис.   179

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

кинь в личку характеристики и пару субъективных оценок (прет / жрет и т.д.). У меня есть клиент.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,5 тис.   153
4 часа назад, Bazart сказал:

Но мот действительно хорош. 

я свою хонду думаю продавать
родился сын, понимаю, что ближайшие пару лет у меня вариантов мало для покатушек
Вам он может быть интересен? 
 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Он мне безумно интересен! Но сейчас не потяну - еще в процессе отдачи долга за квартиру, ну и совесть не позволит :(

На всякий случай, напишите в личку цену, пожалуйста, хотя я примерно и так знаю их цены.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я на своєму Jianshe по роботі їздити ніяк не можу. А хотілося б. Тому просто катаюся по вечорах, в магазин, якщо покупок небагато. Згадую добрим словом скутер Хонду. Я спокійно їхав на ринок, закуповувався так, що ледве тягнув сумку... Але ставив між ногами і жодних проблем. Крім того шолом, куртка під сидінням. Мотоцикл класно, але я думаю, чи не повернутися знову до скутера.... Такого великого, з великими колесами, на 250-400 куб.см. з добрим вітрозахистом, з великим багажником + маю кофр. Все ж такий скутер набагато практичніший за мотоцикл, який чисто покататися і пару кг в рюкзачку. Єдине, що стримує, доведеться брати б/у, бо новий не потягну. Мотоцикл я брав майже новий 2 роки, 5 тис. пробігу. 

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну по закупках та по тихим вулицям звичайно скутер зручшніший (наступної весни візьму чисто для дачі). 250-400сс максі скутери то взагалі мегодевайси :). Тут просто вже питання "релігії". розумію що зручно, але для мене, наприклад, треба відчувати мащщщу між ногами :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ось, що я замудрив на МТ-11.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

9 годин тому, Bazart сказав:

Ну по закупках та по тихим вулицям звичайно скутер зручшніший (наступної весни візьму чисто для дачі). 250-400сс максі скутери то взагалі мегодевайси :). Тут просто вже питання "релігії". розумію що зручно, але для мене, наприклад, треба відчувати мащщщу між ногами :lol:

В мене був скутер Хонда Діо-Фіт. Апарат маленький, а сам я досить вгодований і це виглядало смішно (хоч і дуже зручно). Дуже хотілося чогось соліднішого, але не потужного і дорогого. Купив мотоцикл по своєму хотінню... Знав, звичайно, що буде тільки для катання і можливо зрідка на роботу. Відкатавшись вже 3 сезон, зрозумів, що треба було зразу брати великий скутер. Щоб мав багажник, гачок для сумки між ногами, великі колеса, безкамерні шини, крейсерську швидкість 120 км/год (щоб не обганяли всі підряд), вітрове скло. 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12 години тому, -Sashka- сказав:

Ось, що я замудрив на МТ-11.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Респект. Я сам дніпровод. Маю мт заводського одиночку. Цього року був на Великому Казані

Змінено користувачем xxxmatadorxxx
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я також за скутер він більш зручний та універсальний.  До речі, є модели, наприклад Пьяджо X9 500, які дуже гарно "вистрілюють". Але мені особисто подобається Сузукі Бургман (Скайвейв).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мотоцикла є суттєвий прикол-недолік щодо закріпленого на багажнику кофра. Як закидувати ногу, щоб не зачепити кофер? Згинати, поверх кофра? В скутера немає баку, тому нога заводиться спереду. З причини такої незручності я кофр зняв через день. Цікаво, як хто закидує ногу з кофром?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,3 тис.   179

Самый правильный мопед имхо)))) для всего

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сегодня закончилась история моего маленького первого пони.

История счастливая, но я уже вырос из его возможностей и пора двигаться дальше ;)

 

Уже не мой, но все еще такой родной Рики:

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

Юра, представь, а меня полиция тормознула в тихом переулке на квадре :) в пэгэтэ Батурин-град!

причем до этого мой малой (12 лет) подъехал ко мне на нем и отдавая ключи сказал типа "папа, там копы шарятся".

Походу поехали просто посмотреть "возраст пилота" - а тут я с 4 дневной небритостью, искрящаяся непосредственность с доцей 4 лет. 

 

Добрий день, який у вас цікавий транспорт. а маєте на нього якісь доки?

- хлопці, ну які докі - це ж спортінвентарь. не транспорт - бачите, ні поворотників, ні стопів.

- Ой, ну може хоч щось, ну просто що не крадений.

- нема, до речі дома у мене набір гантель вже трохи ржавих, теж без чеків та накладних валяються. а це ваще не мій спортінвентар, то брата дружини, а я просто катаюсь по берегу річки ;). 

- ну Ви аккуратно, якщо в місто будете виїзжати....

- та яке місто, хіба ж я поїду без поворотників і стопів на СПОРТІНВЕНТАРІ далі автостанції, де зустрічається перший дорожний знак і асфальтове покриття можна розцінити вже як "дорогу загального користування" :lol: ?

- ой доброго Вам відпочинку :)).

 

Но если бы малого моего остановили, он бы наверное испугался.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Может кто-то продает бездоковый мот 250-400сс? Имеется в виду, не расстаможенный. Типа бандита. В нормальном состоянии

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.