Перейти до публікації

Стоит ли менять R13 на R14


Serg4353

Рекомендовані повідомлення

Что то трудновато найти б/у 14 диски на ланос. Говорят от опеля подходят. Действительно подходят, можно брать? А то читал что вылеты есть разные, еще какая то там фигня. Как на счет этого?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

От старых опелей, где 4*100....  ЦО не меньше 56.6, вылет штатный 49, в литье не найдёте, терпимо до 35, меньше? ну 28, дальше затир по аркам под вопросом.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

19 часов назад, Thyssen сказал:

Да ладно///((:

R14 185-60=355,6+111=466,6

R15 195-50=381+97,5=478,5

Тут ты прав,из-за 12 мм,будет как парусник,только чего все с покупки в Ланос  проставки ставят и не улетают?:017:

 

Я не ставил, но улетал два раза ))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, tu-22m3 сказав:

Я не ставил, но улетал два раза ))))

я ставил - и проставки и колеса 14" - в итоге клиренс увеличился на 3 см - никуда не улетал.

Тут же такое - дело одни на Порше - улетают, а другие на ланосе нормально катаются.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Как в том мультфильме: руки, ноги, главное хвост (прокладка между рулем/сиденьем/ и клямкой в голове)).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

подскажите стоит ли менять диски с 13 на 14 , на Сенсе 1.3?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 варто!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 часа назад, Dmitry Sytenko сказал:

подскажите стоит ли менять диски с 13 на 14 , на Сенсе 1.3?

Только полегче выбирайте диски.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 дурницю пишите...Тайвань, китай, турція, кркз найлегші диски але і надійність їх найнижча..

Я ще розумію, що на вагу можна звертати увагу, якщо з р13 на р16 переходить авто а з р13 на р14 різниця не буде відчутна. 

 

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня стоят тяжёлые от фольца так стартовать трудновато а так то норм. Думаю и у лёгких прочности хватит.

Змінено користувачем Pvlok
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 години тому, jason_ua сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 варто!

абсолютно голослівне твердження!

під кожні конкретні умови - свої радіуси коліс...для моїх умов лише R13 для Сенса....на Лачі для майже тих же умов R14...

так як я ну дуже часто їзджу по поганим дорогам на Сенсі - для мене висота резини (% від ширини колеса) - має вирішальне значення..тому для мене оптимально 175/70 R13 на Сенсі...

на Лачу підбираю 185/70 R14 (зараз стоять стокові 185/65 R14 )...

для мене красота на останньому місці...керованості R13 теж хватає з головою - я не рейсер...хоча до 180 км/год  топчу частенько...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

10 часов назад, Dmitry Sytenko сказал:

подскажите стоит ли менять диски с 13 на 14 , на Сенсе 1.3?

Мануал гласит что не стоит, и я с ним согласен. Решать конечно вам.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Поміняти 13" на 14" на Сенсі можна... Для красоти. Щодо Сенсу, то іншого сенсу в такій заміні важко знайти. Але, щоб було естетично, треба профіль 60-65. Міняти на 14" при такому самому профілі 70 - колесо стає більшого діаметру, машині важче, виграшу в естетиці нема. Для Сенса/Ланоса треба підбирати легкосплави з вильотом 35.......... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21 година тому, Yarmola.L сказав:

під кожні конкретні умови - свої радіуси коліс..

пан Yarmola.L правильні поради дає: під різні поверхні - різні колеса (розмірність, "мягкість", тип).

Наприклад, для сільських доріг часто беруть "мягку" всесезонку. Навпаки, для "штурму" бордюру у міських умовах добра шина із міцною боковиною, етс.

При наявності підсилювача ГУРа (Ланос SE), більше варіантів по переходу на нестандартну розмірність.

Шукайте для себе компромісне рішення: "керованість" (широка шина) - "комфорт" (високий профіль). 

Також впливає форсування або дефорсування ГБО 2 пок. (це про "пляму контакту"  і розгін авто), маса коліс в зборі (непідресорені маси) - литі легкосплави, тощо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

13.11.2018 в 15:07, Thyssen сказав:

выше центр тяжести машины и тем больше шансов слететь с дороги 

 

14.11.2018 в 11:48, docstat сказав:

Я не ставил, но улетал два раза ))))

за проставки: 2 большые разницы поставить проставки на стандартную ватную подвеску и на более жесткую (усиленные пружины, амики типа "газ-масло").

Правда, без "зацепа" можно слететь с дороги на любой подвеске (потеря сцепных свойств шын).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

прям гонщики одні зібрались, з дороги вони злітають...

може гума лиса чи паршива і навиків мало, з дуру можна і буй зломати або шарік від подшипніка розтовкти

Змінено користувачем Pavel80
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, Pavel80 сказав:

прям гонщики одні зібрались, з дороги вони злітають...

мамині гонщики))))) з дивану злізли

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

07.05.2019 в 17:54, sens2012 сказав:

Поміняти 13" на 14" на Сенсі можна... Для красоти. Щодо Сенсу, то іншого сенсу в такій заміні важко знайти. Але, щоб було естетично, треба профіль 60-65. Міняти на 14" при такому самому профілі 70 - колесо стає більшого діаметру, машині важче, виграшу в естетиці нема.

ставишь резину 185/65-R14 - и получаешь увеличение клиренса 1 см, отличную управляемость, меньше чувствуются кочки/ямки.

 

Я когда перешел с родной 175/70-R13 на 14" - не мог поверить насколько разница, по трассе 120 едешь и нет ощущения что авто улетит, а на 13" уже 110 и больше страшно.

 

на 185/60-R14 - смысла менять нет.

 

Я на Лоджи при родной резине 185/65-R15 - сразу поменял колеса на 195/60-R16 по сути получил что на ланосе с переходим с 13 на 14.

По "латанаму" асфальту едешь - только слышно как резина "гупает" - на кузове вообще не чувствуется.

Змінено користувачем docstat
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щодо того злітати чи не злітати з дороги.... Недавно їздив по маршруту Львів-Луцьк-Львів. Зробили чудову дорогу. Але вона вузька, часті обгони. Думаю, поїду Матізом. Спокійно 90 км/год, щоб менше обгонів, щоб вузький Матіз іншим не заважав обганяти... А по факту виявилося, що народ взагалі нікуди не поспішає. Дорогі потужні седани, джипи - всі їдуть 90-100.... І фури їдуть 90, і маршрутки 80.... Дуже мало було шалених гонщиків і ризикованих обгонів. І це приємно здивувало. Може нарешті змінюється свідомість? Який зміст гнати і приїхати на 30 хв. швидше? Ці 30 хв. і не помітиш. Гонщик прилетів, поки випив кави, вже приїхав спокійний водій. А перевитрата пального яка? Особливо для квадратних позашляховиків і великих кросоверів..... Чи не краще їхати так, щоб спокійно насолоджуватися краєвидами під гарну музику? А на 90-100 км/год збільшення діаметру на один дюйм і зменшення профілю на 5% мало що дають. Правда, машина виглядає гарніше. Особисто я б замінив з 13" на 14". Чисто з естетичних міркувань. Колись так зробив на Опелі Кадет. Так, машина стала трохи стійкіша на високих швидкостях за 110-120 км/год. Але одночасно без ГУР стало важче маневрувати ширшими колесами на парківках. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 це на Радехів-Горохів до Луцька зробили дорогу?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки цього тижня їздив по трасі Львів-Івано-Франківськ.

До Рогатина траса тяжка, вузька, багато підйомів з закритими поворотами... Так шумахерів безголових вистачало....Тому свідомість ще не змінилася... 

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

11.05.2019 в 07:27, jason_ua сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 це на Радехів-Горохів до Луцька зробили дорогу?

Так, гарна дорога. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5 хвилин тому, sens2012 сказав:

Так, гарна дорога. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

гарна, але по 1 полосі...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Мужчины, недавно приобрела себе в личный автопарк к Ланосу еще и Чери. Сейчас нужно поставить диски, мне на сто посоветовали вот такие 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Я плохо разбираюсь в этом, потому хочу услышать мнение людей в теме. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.