Перейти до публікації

*** Регулярні зустрічі волинян ***


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Чекатиму хфотозвіт. З нетрепінням... Якщо на фотках не буде риби - не повірю!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чекатиму хфотозвіт. З нетрепінням... Якщо на фотках не буде риби - не повірю!

На фотках можуть будути дрова, як і положено на рибалці.

Цьому факту також прийдеться вірити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так я оце щось не можу зрозуміти, ви на рибалку поїхали чи рибу ловити?

Чи 3 в 1? :ay-yay:

Змінено користувачем !student!
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Фоток нема значить я роблю висновок: рибалка була прикриттям для більш вжливих справ... :joking:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Фоток нема значить я роблю висновок: рибалка була прикриттям для більш вжливих справ... :joking:

Декому пить менше тра і уважніше дивитись >:-] ! Тема по рибалці створена ще тиждень назад і фотки вчора виклали повністю.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

.

Змінено користувачем petronik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ти не туди дивився, фотки викладені в окремій темі про рибалку

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ти не туди дивився, фотки викладені в окремій темі про рибалку

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Да kelo просто забухав ;) на рибалку не попав і взагалі теми про рибалку не бачив. :ay-yay:

На головній сторінці форуму наші фотки висіли з вчора з обіду до сьогодні до 10.00 точно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Фоток нема значить я роблю висновок: рибалка була прикриттям для більш вжливих справ... :joking:

Регулярна зустріч відбулась в п'ятницю 2.07.10 - по плану. А рибалка - клубний відпочинок.

Рибу ловили, юшку їли, рибу печену на кострі також, якщо зайдеш у відповідну тему, то побачиш. А по поводу важливіших справ, а як же ж рибалка без важливих справ?

А кому завідно, то хто ж тобі лікар.

Змінено користувачем Talisman
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Декому пить менше тра і уважніше дивитись...

Йоли-пали, стільки завтикав... Фсьо з понеділка не п"ю і частіше заглядаю на головну сторінку розділу... Але з якого понеділка я ще не вирішив;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Йоли-пали, стільки завтикав... Фсьо з понеділка не п"ю і частіше заглядаю на головну сторінку розділу... Але з якого понеділка я ще не вирішив;)

То тра хоч на 5хв заглядувати на регулярні зустрічі :beer: , а то останнім часом відбився зовсім. Остання регулярна зустріч якраз була присвячена обговоренню рибалки. В середу придумали, в п"ятницю обговорили, в суботу поїхали ;). Правда ідея виношувалась уже з місяць і пан bonZzz мене весь цей час діставав.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Сьогодні 15/07/2010 о 19,30 відбудеться регулярна зустріч клубу. Місце проведення традиціне: "У Миколи" на Крилова.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні 15/07/2010 о 19,30 відбудеться регулярна зустріч клубу. Місце проведення традиціне: "У Миколи" на Крилова.

Зустріч відбулась.

Присутніми були:

1. bonZzz

2. Nemo +1

3. Talisman

4. kelo

5. blachy prusz

6. petronik

Обговорювали останню зустріч-рибалку. Вирішили продовжувати розважальні зустрічі, пропозиції щодо їх формату приймаються.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

У п"ятницю 30/07/2010 о 19,00 відбудеться регулярна зустріч клубу. Місце проведення традиційне: "У Миколи" на Крилова.

Чекаємо нових і старих одноклубників. Якщо не знайдете, телефонуйте О6856З226О.

Змінено користувачем petronik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У п"ятницю 30/07/2010 о 19,00 відбудеться регулярна зустріч клубу. Місце проведення традиційне: "У Миколи" на Крилова.

Чекаємо нових і старих одноклубників. Якщо не знайдете, телефонуйте О6856З226О.

Зустріч відбулась. Були присутні:

1. Hockins (єдиний прийшов вчасно і не дочекався деяких "опоздунів")

2. Nemo

3. blachy prusz

4. kelo (як добре коли є одноклубник на таксі :) )

5. petronik

Вирішили 8-го серпня п. blachy prusz провести колоною до Володимира. В окремій темці будемо відписуватись хто зможе.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Сьогоднішня зустріч по технічним причинам

(відсутність можливості прийняти участь у більшості одноклубників)

переноситься на 20 серпня

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У п'ятницю 20/08/2010 о 19:30 відбудеться

регулярна зустріч клубу.

Місце проведення традиційне:

"У Миколи" на Крилова.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А наші ряди поповнюються... Дуже приємними ланосолюбами з гарною посмішкою :rolleyes: Що не може не радувати :energy:

Вливання відбулось?

Змінено користувачем kelo
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну, думаю в тот немногочисленный коллектив, который присутствовал, да, влилась :beer::joking:

Осталось только узнать мнение коллектива о том, влилась или нет :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну, думаю в тот немногочисленный коллектив, который присутствовал, да, влилась :beer::joking:

Осталось только узнать мнение коллектива о том, влилась или нет :D

Мало того, що влилась, то ще й зачислена до активу клубу! Ще кілька зустрічей і "повісим" на тебе якісь обов"язки, напр., нагадувати тов.kelo про наступну зустріч ;). А може, на менш безалкогольних зустрічах будеш літописцем, мусить же зранку хтось все пам"ятати. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт всім! Бачу що я засидівся на "чужині" і заскучив за нашими регулярними зустрічами,особливо коли в нас таке гарне поповнення... :yes::)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мало того, що влилась, то ще й зачислена до активу клубу! Ще кілька зустрічей і "повісим" на тебе якісь обов"язки, напр., нагадувати тов.kelo про наступну зустріч ;). А може, на менш безалкогольних зустрічах будеш літописцем, мусить же зранку хтось все пам"ятати. :beer:

Да нивапрос! )) Тем более, что права уже есть, а вот обязанностей пока нет :rolleyes:

Так что предлагаю на следующей встрече обсудить это более детально )

Ну а пока, для разминки, так сказать, и в подтверждение сказанному, могу взять на себя труд напомнить тов. kelo о встрече клуба :joking:

Да, кстати, может еще кто-нибудь нуждается в напоминании? ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нагадування прийнято до уваги. Буду виправлятись :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ще обовязково потрібно нагадувати тов. x-victor-у, а то він щось геть забувся про зустрічі...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ще обовязково потрібно нагадувати тов. x-victor-у, а то він щось геть забувся про зустрічі...

Пан мабуть забув, що наш одноклубник x-victor популяризує наш клуб в Іспанії :joking:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.