Перейти до публікації

*** Регулярні зустрічі волинян ***


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

День ----- четвер (раз на два тижні)

Час ------- 19:00.

Місце ---- бар "Корчма" (біля з/д вокзалу)

Можливі зміни, тому оголошення про перенесення розміщуємо у цій темі

В цій темі також будуть повідомлення з нагадуванням про дату.

Розпочнемо - "19.11.09 Зустріч" :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Перша планова зустріч 19.11.09 відбулась.

Були присутні:

bonZzz

Hockins

Nemo

x-victor

petronik

talisman

Підтвердження:

gallery_11883_1010_29850.jpg

фотика ніхто не взяв а фотограв був п"яненький, так що за якість звиняйте.

Пунктом першим повістки дня було вирішення питання "хто що замовляє?".

Після успішного вирішення цього питання всі вирішили розслабитись і потриндіти.

Друге питання .... чи навіть не питання...., але всеодно вирішили, що регулярні зустрічі проводитимуться в корчмі через два тижні,

наступна буде 3 грудня 2009 о 19.00.

3. Вирішили, що регулярних зустрічей замало, будемо проводити позапланові, але про це буде написано в окремій темі. Ось перша з них

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

4. Було обговорено безліч варіантів культурного відпочинку на зразок клубної подорожі замками України чи клубного корпоративу на НОВИЙ РІК. Рішення по питанню не прийнято, обговорення будуть тривати далі.

5. Спокійний хід зустрічі і ведення протоколу був перерваний візитом наших друзів з Чері клубу. Нам нагадали про дані нами обіцянки на ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА (хто ж нас за язик тягнув? :shetear: ). Одною з них було бажання допомогти одному з дитбудинків нашого регіону. Обіцянку починаємо виконувати, обговорення тут:

Якщо щось пропустив, нагадуйте.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І я там був, мед пиво пив.... не лише по губі текло а й в рот попало... :blink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І я там був, мед пиво пив.... не лише по губі текло а й в рот попало... :blink:

Я так зрозуміла, що з казками в нас все склалось, так що герої, яких будемо грати на святі будуть класними та смішними. Про це звичайно в іншій темі, а зустріч як завжди порадувала. Меду правда не було, але цукерочка від x-victora була. А bonZzz сказав, що йому цукерочки до чаю не приносили, зажав. :joking:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І я там був, мед пиво пив.... не лише по губі текло а й в рот попало... :blink:

Я так зрозуміла, що з казками в нас все склалось, так що герої, яких будемо грати на святі будуть класними та смішними. Про це звичайно в іншій темі, а зустріч як завжди порадувала. Меду правда не було, але цукерочка від x-victora була. А bonZzz сказав, що йому цукерочки до чаю не приносили, зажав. :joking:

чесно-чесно не було в мене ніякої цукерки... я б тобі не зажав:) як ти можла подумати :ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І я там був, мед пиво пив.... не лише по губі текло а й в рот попало... :blink:

Я так зрозуміла, що з казками в нас все склалось, так що герої, яких будемо грати на святі будуть класними та смішними. Про це звичайно в іншій темі, а зустріч як завжди порадувала. Меду правда не було, але цукерочка від x-victora була. А bonZzz сказав, що йому цукерочки до чаю не приносили, зажав. :joking:

чесно-чесно не було в мене ніякої цукерки... я б тобі не зажав:) як ти можла подумати :ay-yay:

Т потрібно було купити з собою кілограм цукерок, і ніхто нікому не зажав би.... вистачило всім!! :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Для тих хто в танку, нагадую:

"ПЛАНОВА ЗУСТРІЧ ВІДБУДЕТЬСЯ 03/12/2009

о 19.00 в приміщенні бару КОРЧМА"

В програмі зустрічі:

1. Просто потриндіти.

2. Обговорення планів на 19 грудня (СВ.МИКОЛАЯ), поїздка в дитбудинок.

3. Обговорення корпоративного Нового Року. Уже є пропозиція від Чері-клубу на 19/12/09, з них дєффачкі, а з нас мальчікі...... в ласінах ;).

0. П"янка, тому авто бажано не брати.

4. Ті хто все ж приїде на авто - розвезуть п"яненьких одноклубників по домах :). Якщо людей на авто не буде, то у нас є одноклубник, який професійно займається цією справою - Kelo. Він уже декілька разів виручав нас після таких зустрічей, так що завжди в курсі клубних справ. За це йому окремий респект і уважуха! :yes::beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шановні члени клубу! Привітайте мене з днем народження, тобто з другим днем народження мого Сенса (чи Ланоса, навіть незнаю як його тепер назвати) :unsure:

Змінено користувачем Nemo
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В кого є бажання позиркати на цікавий ТЮНІНГ Сенса, пригрібайте в четвер на чергову зустріч!!! Буде можливість побачити Сенса 1.5 SOHC з гідропідсилювачем...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В кого є бажання позиркати на цікавий ТЮНІНГ Сенса, пригрібайте в четвер на чергову зустріч!!! Буде можливість побачити Сенса 1.5 SOHC з гідропідсилювачем...

Вже один є хто буде пяненьких одноклубників розвозити....... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шановні члени клубу! Привітайте мене з днем народження, тобто з другим днем народження мого Сенса (чи Ланоса, навіть незнаю як його тепер назвати) :unsure:

Мої вітання !!! Хай працює як гарний швейцарський годинник :yes:

p.s. Доречі... В клуб записувався "волинський хлопець" на сенсі... А зараз вже ланос... Навіть не знаю, перепрописуватись треба буде якось :beer::wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шановні члени клубу! Привітайте мене з днем народження, тобто з другим днем народження мого Сенса (чи Ланоса, навіть незнаю як його тепер назвати) :unsure:

Вітаю! Ні цвяха ні жезла!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за привітання! З мене буде! А Сенс як був так і залишився :ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за привітання! З мене буде! А Сенс як був так і залишився :ay-yay:

ніфіга... Сенс має двигун 1,3 (я це точно знаю) :ay-yay:так шо думай :beer:ми в натуральній формі за переоформлення приймемо

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"Только мертвые скосами стоят, и тишина..."

На рахунок завтрашнього дня чи не забули що запланована зустріч "БЕЗ ГАЛСТУКІВ"?!?! :hohotushka:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"Только мертвые скосами стоят, и тишина..."

На рахунок завтрашнього дня чи не забули що запланована зустріч "БЕЗ ГАЛСТУКІВ"?!?! :hohotushka:

Так то воно так, але ж ти на мафинці будеш, от і є кому по домам всіх порозвозити... :tong:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А хто сказав що я вживати не буду, спочатку покажу мафинку а потім спатки зажену :ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"Только мертвые скосами стоят, и тишина..."

На рахунок завтрашнього дня чи не забули що запланована зустріч "БЕЗ ГАЛСТУКІВ"?!?! :hohotushka:

Зустріч же ж по графіку..

Все по бажанню... хоч береш "бібіку", а хочеш пифко/50грам потягуєш... Демократія :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

УРА, сьогодні п"янка!!!!

:energy::SM068::lebedi:

тихо ти... а то шо люди подумають про зустрічі автоклубу:ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ЗУСТРІЧ ВІДБУЛАСЬ!!!

По тишині на форумі, видно що успішно. :wacko:

petronik "накаркав" вчора :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ЗУСТРІЧ ВІДБУЛАСЬ!!!

По тишині на форумі, видно що успішно. :wacko:

petronik "накаркав" вчора :)

Я не винен.... :( То Hockins кричав "давай-давай...."

:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я не винен.... :( То Hockins кричав "давай-давай...."

:)

Та чесно кажучи і сам сьогодні не радий життю......

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.