Перейти до публікації

Клубные встречи


Crac0dile

Рекомендовані повідомлення

Пропоную випити по чашці кави в неділю в районі драмчика десь після обіду. ХТО ЗА??????????

Незабуваєм писати свої пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Пропоную випити по чашці кави в неділю в районі драмчика десь після обіду. ХТО ЗА??????????

Незабуваєм писати свої пропозиції.

ДААААААА!!!!! і ще хтось хоче сказати що ця гілка жива :verysad: :verysad: :verysad:

П.С. ДУЖЕ ДУЖЕ ПРИКРО

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

НУ ЧТО ВСТРЕТИМСЯ наконецтооооооо!!!! предлагаю (Воскресенье) 1.05.2011г. 17.00 новый район стоянка возле ТОКYО.

П.С. РАССМОТРИМ ВАШИ ВАРИАНТЫ ГОСПОДА.

Змінено користувачем Студент
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

НУ ЧТО ВСТРЕТИМСЯ наконецтооооооо!!!! предлагаю (Воскресенье) 1.05.2011г. 17.00 новый район стоянка возле ТОКYО.

П.С. РАССМОТРИМ ВАШИ ВАРИАНТЫ ГОСПОДА.

Извините что предложил я так понимаю здесь никому ничего неинтересно. СОРИИИИИ! :verysad: :verysad: :verysad: :verysad:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Почему же, интересно, просто нужно что б еще хотя бы пару человек ответило, а то ветка действительно мертвая(((

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня стабилизировалась ситуация с работой, так что к встрече я готов... Место предложенное Студентом мне нравится. Дата подходит практически любая.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Привет я новенький:) я бы хотел стать членом клуба но есть одно но я за рулём 2 месяца сорри за оффтопик помогите плиз

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привет я новенький:) я бы хотел стать членом клуба но есть одно но я за рулём 2 месяца сорри за оффтопик помогите плиз

А в какой помощи ты собственно нуждаэшся??? Давай организуэм встречу там и познакомимся. Я предлагаю возле ТОКИО любой день гдето в 19.00-20.00 или раньше.

П.С. Давно пора собратся вот и повод нарисоался.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

З Crac0dile бачились декілька днів тому :)

Зібратися можна , но мені їхати до 100км туда і назад лиш на зустріч на якій буде 2-3 соклубника - не має смисла . І час і день зустрічі часом мені не підходить . 19.00 в будній день - я як правило лиш з роботи виїжаю . Вихідні - без питань ( но вони рідко бувають )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

возле ТОКИО любой день гдето в 19.00-20.00

Норм. вариант - могу быть практически в любой день

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отлично двое уже есть кто ешёёёёёё??? Народ давайте активне!!!!

П.С. Если предложеное мной место и время неподходят предлагайте своё НЕСТЕСНЯЕМСЯ :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в пятницю вихідний . Планую їхати в Ужгород вечером . Якщо не будете збиратися , то їду на Логані на газу , якщо буде нормальна зустріч , беру Ланос .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в пятницю вихідний . Планую їхати в Ужгород вечером . Якщо не будете збиратися , то їду на Логані на газу , якщо буде нормальна зустріч , беру Ланос .

Привет! В котором часу планируєш приехать??? Я за встречу!!! :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

буду їхати десь після обіда ... А вот скільки буду в Ужгороді - не знаю . Може бути , що до ночі буду :) Все залежить від однієї людини :joking:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я могу пятница-воскресенье но желательно раньше где то 3-4 часа...а помощь со вступлением в клуб:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

Всім привіт давайте може на цю неділю по пробуємо зїхатись??? біля драма...

2510797.jpg

Змінено користувачем sadist
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я за!

Проблема, шо тепер літо, і багато хто розїдеться по Камяницям і т.п.

Є ще бажаючі?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Всім привіт, я новенький ланосовод не новенького Ланоса в Ужгороді.

Буду радий зустрітися будь де та будь коли з "бородатими" ланосоводами і послухати їхні поради, тощо. Кількість не має значення!

Аська: 5-094-555

скайп: uzhnet

P.S.

Пропоную модератору цієї вітки зв"язатись і скооперуватись із модератором одноіменної вітки на сайті *.in.ua, бо щось мені підсказує що ні їм, ні вам не вистачає Ланосів на ужгородських сходках.

А суть сходок - обговорити машинку, а не хто до якого клубу належить ;)

Змінено користувачем ForUa
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Добрый день! Меня зовут Владислав, я из Киева. 5 августа еду в отпуск в Сваляву, буду ехать машиной (Сенс 1.3, ГБО 2 пок.). С большим удовольствием приеду на клубную встречу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.