Перейти до публікації

Клубные встречи


Crac0dile

Рекомендовані повідомлення

Здесь планируем клубные встречи в реале...

Давайте определимся со временем и местом проведения.

Мое мнение: если в пределах Ужгорода, то наиболее подходящим временем считаю конец дня в пятницу. По месту проведения особых предпочтений пока нету.

Исходя из того, что часть людей из Мукачева, можно попробовать обсудить организацию общей встречи на максимально подходящей всем территории, но тут конечно стоит вести речь о выходных.

Вобщем, высказываем свои мнения...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

+1 за пятницу :yahoo:

Думаю, главное начать (в смысле встречи), а там глядишь еще народ подтянется.....

П.С.

Ваня, спасибо что прикрепил темку... :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

рахую що оптимальним часом буде неділя або субота коло 6тої вечора для іногородніх . Чому так , бо можна заскочити ще на розборки ваші , в неділю практично всі дома вдпочивають а робити нічого не можна .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Что-то никто не предлагает место проведения...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Что-то никто не предлагает место проведения...

Ну почему ?

Предлагаю:

Возле драмтеатра, например.. :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Что-то никто не предлагает место проведения...

Ну почему ?

Предлагаю:

Возле драмтеатра, например.. :crazy:

Та ну.. ще з стрітракерами спутають, а в мене на них аллергія :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та ну.. ще з стрітракерами спутають, а в мене на них аллергія :)

Ну тогда чего-нибудь предлагай тоже....Думаю нам нужно место, чтоб парковочка поболее была... :wink:

Мож на заправке ENERGO (в новом районе) или возле Великой Кишени....

П.С. Среди стрітракеров тоже люди есть... :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мені більше імпонує біля шашличної на окружній (та шо на горі - постійно забуваю назву) там і стояночка є і вид на місто гарний і при бажанні можна шашлик зажувати, ми ж не жлоби якісь шоб на заправці тусувати, або біля супермаркету. (хоча новий район мені підходить - близько додому повзти :) )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мені більше імпонує біля шашличної на окружній

Як на мене, не дуже вдалий вибір, особливо на початкових етапах... місце повинно бути більш-менш людним, тоді існуватиме більша імовірність приходу в клуб нових людей, які проходили/проїжджали поруч і зацікавилися. Я так вважаю...

В інших відділеннях така практика приносила свої результати.

Хоча, з другого боку, як на першу зустріч, варіант міг би підійти - ми, поки-що, в реалі практично не знайомі :) , а за стаканчиком соку, пива, м’яса :wink: простіше знайомитись і обговорювати подальші плани

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

По ходу встречаться нам втроем прийдется.... :beer:

Может обговорим место, а потом рассылочку сделаем мол так и так встреча тогда-то и там-то.....

Ваня, это можно сделать (в смысле рассылку) ?

П.С. на Energo тож кафешка, плюс стоянка, плюс в городе, поэтому и предложил.... :wink:

Мне вобщем "фиолетово" где встретиться....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

По ходу встречаться нам втроем прийдется....

Возможно, народ еще в отпусках.

Насчет рассылки пока не знаю... Или в личку, но это эквивалентно теме на форуме или на почту (надо посмотреть, есть ли в профиле адреса)

Есть у меня телефоны еще 3 чел - их прозвоню...

Единственный минус: меня не будет в городе в эти выходные - сегодня вечером выезжаю во Львовскую область...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Як на мене, не дуже вдалий вибір, особливо на початкових етапах... місце повинно бути більш-менш людним, тоді існуватиме більша імовірність приходу в клуб нових людей, які проходили/проїжджали поруч і зацікавилися. Я так вважаю...

В інших відділеннях така практика приносила свої результати.

Шось сумніваюся я шо навіть 10 ланосів поряд зацікавлять народ - дуже поширена машинка :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Шось сумніваюся я шо навіть 10 ланосів поряд зацікавлять народ - дуже поширена машинка :)

Так, з клубною атрибутикою поки-що напряг :(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Andrewu - це як сказати , взагалі то які ланоси і що в них є цікавого :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Andrewu - це як сказати , взагалі то які ланоси і що в них є цікавого :)

для мене чесно кажучи цікавий ланос якщо він серйозно модифікований по двигуну-коробці підвісці і гальмам. але зовні цього не видно. а лавиця на багажнику викликає тіки посмішку.. але це оффтопік тут. давайте все-ж ближче до теми

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

думаю я на наступний тиждень в суботу коло шостої якщо не був би зайнятий міг би приїхати . Мені просто на наступний тиждень привозять направляющі на диски ,треба купити болти довші , і резину відбалансувати . До тих пір їхати на Ланосі не буду . А так би в Ужгороді заїхав на розборки після обіда та дещо позабирав на Логана , і запитав за вартість задньої балки з ЗДТ від Вектри , якщо такі вже появилися ..... бо їх не було .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну как первая встреча была???я ниче не проипал?????

предлагаю драм пятница или суббота пох

:energy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну что, может замутим чего-нить на субботу или воскресенье?

Погодные условия стимулируют сбор в какой-нибудь кафешке...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

погода нормальна , в суботу не зможу , бо один день ( точніше пів дня ) маю , щоб всунути знайомому на нову авео сигналізацію ....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Как встреча состоялась??? Если нет. Я думаю в єти выходные былоб неплохо :beer: скажите место.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ почему молчим???? :bravo: будет встреча в єти выходные :sos: или как обычно :ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я за пятницу после 18:30

Давайте подъедем к драму, а там уже порешаем куда, зачем и почему

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.