Перейти до публікації

замена ограничителей-регуляторов задн. тормозов 3/30 на 3/40


Roleks

Рекомендовані повідомлення

Я поставил тоже 3/40, разницы нет с 3/30.

не знаю поставил на прошлой недели 3/40 разница ощутима может у вас колодки г-мно.У меня машина меньше стала клевать носом и это факт.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тоже поменял, только еще и главный тормозной с 1,6 поставил и тормозные цилиндры с 1,6, тормоза огонь

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

не знаю поставил на прошлой недели 3/40 разница ощутима может у вас колодки г-мно.У меня машина меньше стала клевать носом и это факт.

были колодки дешёвые, сегодня уже новые стоят hi-q - посмотрим как будет после "притирки"
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Стоит 3/40 зимой полет нормальный. Разница есть, особенно с прицепом

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


Стоит 3/40 зимой полет нормальный.
Только 3/40, или есть ещё какие-то улучшения в тормозах?
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,просто поменял 3/30 на 3/40.  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Вобщем разобравшись в схеме работы регуляторов точнее ОГРАНИЧИТЕЛЯ, сделал вывод что НЕЛЬЗЯ с 3/30 сделать 3/40, не какие шайбы, не изменение размера отверстия НЕ ЧЕГО НЕ ДАЕТ!!!!!  Если делать то нужно выбрасывать маленький пластиковый клапан или менять основную пружину на жоще!!! Замерявши пружину в жатом положении 15мм а ход пружины в  регуляторе всего 4мм, всборе пружина уже ужата на 19мм, но самое важное ето рабочий ход плунжера!!!  1мм!!!!  и дале он перекрывается маленьким пластиковым клапаном!!!!  Любые подкладывания шайб под пружину не даст некакой жосткости!!!!! А расверливая отверстие в плунжере мы только увеличиваем скорость наполнения задних ТЦ до определеного давления и потом плунжер перекрывает канал подачи ТЖ. Регулировки здесь не какой НЕТ!!! Только ОТСЕКАНИЕ при определеном давлении!!!! При любом нажатии педали тормоза  давление в ЗТЦ будет одно и неизменно!!!  Вот и пища для мозгов!!!! Что делать!!??? 

 

Вобщем ЗДТ рулят и даже с 3/30 просто офигено тормозят машину!!!!   Блин зналбы в первую очередь вложилбы финансы в ЗДТ а не на всякую дребетень и хлам!!! 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, и по чём нынче удовольствие?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Купил гтц22 б/у , но на них регуляторы с разными маркировками( по ходу с разных авто). 3/40 3155- на одном, 3/40 9К21- на другом.Что это может значить, они идентичны? И еще вопрос: если разобрать свой регулятор 3/30 и 3/40- я увижу разницу?(чтобы исключить замену внутренностей) И можно где-нибудь найти чертеж 3/40?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 10 місяців потому...

розсверлив РТЦ 3/30 як описувалося вище,підложив шайби 2,5мм. гальма стали краще,передні ловлять швидше.При швидкості 100км/год при екстренному гальмуванні злетів здороги (розвернуло на360!) Не сверліть РТЦ!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

т

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

розсверлив РТЦ 3/30 як описувалося вище,підложив шайби 2,5мм. гальма стали краще,передні ловлять швидше.При швидкості 100км/год при екстренному гальмуванні злетів здороги (розвернуло на360!) Не сверліть РТЦ!!!

цілком логічний фінал....розсверлити РТС всерівно що їх викинути...ну а далі наслідки "рукожопства"...добре що живий залишився...

собі міняв РТС 3/30 на 3/40 + замінив ГТЦ 20 на 22 + коли міняв закисші задні ТЦ то поставив на 19 замість 17...тормоза стали кращі , машина не так клює носом і зимою на льоду і снігу зад не зриває...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

розсверлив РТЦ 3/30 як описувалося вище,підложив шайби 2,5мм. гальма стали краще,передні ловлять швидше.При швидкості 100км/год при екстренному гальмуванні злетів здороги (розвернуло на360!) Не сверліть РТЦ!!!

 

передні ловлять швидше. ----  і ..? вони і при нерозсверленому ртц тоже ловлять швидше. 

Перечитайте ще раз на що впливає заміна 3/30  на 3/40.

При заміні  задні тормоза будуть кращими , бо з варіантом 3/30 і при незагруженій машині  задні взагалі не спрацьовують , звідси і закисають поршня в циліндрах , з часом просто клинять 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

как это при незагруженной машине задние тормоза не работают? работа задних от загрузки не зависит.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

как это при незагруженной машине задние тормоза не работают? работа задних от загрузки не зависит.

 

Може і працюють  -- але так працюють що можна прирівняти до нуля. Не задумувалися чому саме народ почав експериментувати з тими РТЦ ?   та тому що навіть нові авто не могли пройти ТО раніше,  ще при ДАЇ. Притому офіційні сервісні центри розводили руками вказуючи що такі параметри передбачені заводом.

Навіть тут в тій темі , на перших сторінках все гарно розписано.

Другим підтвердженням майже відсутності спрацювання -- це мінімальний  знос самих колодок в барабанах , надмірне зношення передніх колодок і передніх дисків.

А через суттєвий перекос тормозу на перід -- "клювання" під час зупинки , звідси і лишня нагрузка на передні амортизатори.

Я в свій час як почав цікавитися, замінив РТЦ не задумуючись,  -- так тепер наприклад  як сідаю в чужий   ланос  з РТЦ 3/30  -- то той перекос тормозів відчувається зразу.

Змінено користувачем rova2
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я это все знаю. Тоже не мог пройти ТО на новой машине. Тоже заменил на 3/40. Я к тому, что на ланосе нет колдуна как на жигулях. И тормозное усилие не зависит от загрузки авто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я это все знаю. Тоже не мог пройти ТО на новой машине. Тоже заменил на 3/40. Я к тому, что на ланосе нет колдуна как на жигулях. И тормозное усилие не зависит от загрузки авто.

ты заменил только ртс? Этого хватило?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

цілком логічний фінал....розсверлити РТС всерівно що їх викинути...ну а далі наслідки "рукожопства"...добре що живий залишився...

собі міняв РТС 3/30 на 3/40 + замінив ГТЦ 20 на 22 + коли міняв закисші задні ТЦ то поставив на 19 замість 17...тормоза стали кращі , машина не так клює носом і зимою на льоду і снігу зад не зриває...

рукожопі писаки на цьому форумі писали.....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ты заменил только ртс? Этого хватило?

да, только регуляторы. этого не хватило в полной мере. Но зато на грунтовке или другом покрытии задние тормоза в конце торможения блокируются. на асфальте сколько не пытался - в юз не идут.

ещё поменял тормозные цилиндры рабочие.

Змінено користувачем yadrov
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

рукожопі писаки на цьому форумі писали.....

от скажи: перед тим як вносити конструктивні зміни в роботу тормозної системи ти розбирався з роботою РТС ?

тут одні недоумки писали що розсвердлив і все добре а ті що знають писали що розсвердлювати це НЕБЕЗПЕЧНО!!! а ти взяв і розсвердлив...пішов шляхом найменшого опору...не розібрався і зруйнував систему...добре чи погано, але вона працювала і запобігала аварійній ситуації...так хто кому лікар? це була тобі наука що бездумно робити все що пишуть "грамотії" на форумах буває небезпечно...

я коли задавався метою покращити роботу ТС сів за книжки і розрахунки...десь навіть є мої розрахунки як поведе себе система коли брати різні компоненти: ГТС 20/22, РТС 17/19...спочатку книжки, потім розрахунки а потім точити пиляти...без образ.. і удачі надалі!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

от скажи: перед тим як вносити конструктивні зміни в роботу тормозної системи ти розбирався з роботою РТС ?

тут одні недоумки писали що розсвердлив і все добре а ті що знають писали що розсвердлювати це НЕБЕЗПЕЧНО!!! а ти взяв і розсвердлив...пішов шляхом найменшого опору...не розібрався і зруйнував систему...добре чи погано, але вона працювала і запобігала аварійній ситуації...так хто кому лікар? це була тобі наука що бездумно робити все що пишуть "грамотії" на форумах буває небезпечно...

я коли задавався метою покращити роботу ТС сів за книжки і розрахунки...десь навіть є мої розрахунки як поведе себе система коли брати різні компоненти: ГТС 20/22, РТС 17/19...спочатку книжки, потім розрахунки а потім точити пиляти...без образ.. і удачі надалі!

Згідний з вами. Зробив це тому що в мене була ваз 2193 з викинутим "колдуном" .майже10 років відїздила, так і продав. Ідеальний варіант це ABS із корейського ланоса. На сто ніхто не хоче за це братися.стрьомно. Купив РТС 3/40 буду сам ставити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Тоже поставил 3/40 вроде немного лучше стала тормозить машина.Рекомендую такой тюнинг тормозов.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 10 місяців потому...

Установил регуляторы 3/40 (как на фото, но голограммы не было, брал новые) и теперь зад перетормаживает (по ощущениям существенно раньше).

Прошу помощи что делать, или понять что не так.

Тормозит хорошо, но если задавить до юза как медленно, так резким нажатием на педаль, зад начинает юзить раньше (асфальт и грунт). 

Из соображений только купить регуляторы новые (серые с гравировкой) или попробовать допилить старые 3/30 шайбой.

Конфигурация тормозов (на всякий):

Диски перед 13" брембо макс с перфорацией, колодки трв, суппорта сток (по моему дак).

Зад сток

Армированные шланги + мотюл 5.1

Резина 185 перед и зад, но разный производитель и сзади меньше протектор (но не меньше 3мм)

Загрузка 1-2 пассажира + запаска и пустой-полный бак газ-бензин (пробовал по разному) - не влияет.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем Yehor
Исправление
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заз Ланос 2010г. выпуска, сейчас посмотрел регуляторы, а они без маркировки и серебренного цвета. Ваши мысли это 3/30 или 3/40?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 без маркировки не угадаешь, цвет не показатель.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.