Перейти до публікації

Поставити ГАЗ. Який, де, скільки ???


Nik24

Рекомендовані повідомлення

Сегодня зарегил ГБО в МРЕО, стоит 350,63 грн. НА машине ничего не смотрели у нас, сдал доки газовщиков, техпаспорт и свой паспорт, оплатил указанную суму, принес квитанцию, отдали новый техпаспорт, расписался в доках и усё.

в Каменце регистрировали?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да, думаю в Хмельницком будет так же.

Звонил сегодня в наше МРЕО сказали талонов постоянных нет, есть временные стоимость временных  без замены номеров 260 грн

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Звонил сегодня в наше МРЕО сказали БЛАНКОВ ТЕХПАСПОРТОВ постоянных нет, есть временные стоимость временных  без замены номеров 260 грн

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

я ставил на гречанах(район садыб)

Ну Курчатова? Или реально на садыбах?
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Курчатова ето Курчатова, я ставил на садыбах у парня Ромы, в частном секторе.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну Курчатова? Или реально на садыбах?

Саня на садибах

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Курчатова ето Курчатова, я ставил на садыбах у парня Ромы, в частном секторе.

І що цей Рома норм. встановлює? Вартість?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

    Є така контора 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  в Хмельницькому. Написано, що ставлять ГБО.  Відгукніться хто з ними стикався, які враження. 

Змінено користувачем abtarch
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  І взагалі є бажання встановити ГБО 4 на ланос 1.5 (поляк) 2007р.в. Так що любі поради приймаються.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Що зараз гбо 4 з баком в запаску буде по $? 

     365....450 евро, в зависимости от комплектации, как мне сказали. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кажуть в Ярмолинцях ставлять газ трішки дешевше, точно не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Панове, підкажіть, будь-ласка, контакти де в Хмельницькому можна замінити форсунки і відрегулювати ГБО-4?

До Ігора на курчатова черга неймовірна і руху не видно, на курчатова біля заправки теж черга і не кажуть навіть час.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Панове, підкажіть, будь-ласка, контакти де в Хмельницькому можна замінити форсунки і відрегулювати ГБО-4?

До Ігора на курчатова черга неймовірна і руху не видно, на курчатова біля заправки теж черга і не кажуть навіть час.

Дякую.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

спробуйте до цих хлопців звернутись

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

      Ось і я уже з газом ГБО-4. Більш детально 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Починаю юзати.  Тепер прошу поради що до заправок. Хто де задувається в Хмельницькому, плюси і мінуси. Просвітіть новачка.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Панове, підкажіть, будь-ласка, контакти де в Хмельницькому можна замінити форсунки і відрегулювати ГБО-4?

До Ігора на курчатова черга неймовірна і руху не видно, на курчатова біля заправки теж черга і не кажуть навіть час.

Дякую.

 Доброго времени!!  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  Проспект Мира. Медтехника. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Доброго дня! В кого є досвід установки ГБО 4 в Ярмолинцях? на Гречанах я так зрозумів велика черга, правда, не звонив. В кого є телефен установщиків Курчатова 8/1? Вагаюсь між двома варіантами... До речі, в Ярмолинцях ціна 8500 грн. зі всім

Змінено користувачем dmkushnir
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доброго дня! В кого є досвід установки ГБО 4 в Ярмолинцях? на Гречанах я так зрозумів велика черга, правда, не звонив. В кого є телефен установщиків Курчатова 8/1? Вагаюсь між двома варіантами... До речі, в Ярмолинцях ціна 8500 грн. зі всім

      8500 це десь 340 евро, гарна ціна, як на мене, тільки яка там комплектація, які установщики? Установщики майже завжди в евро ціни кажуть. В Хмельницькому 365 евро був мінімум коли я ставив. Але я вліз в 450. Ставив у Ігора в Гречанах. Поки що нарікань ніяких.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні дозрів до установки, питанням цим не займався сильно. Хто саме ставить в Ярмолинцях і як по якості не знаю, казали що ГБО Зеніт якийсь. Думаєте що попаду на більшу суму? Щось всі Ігора хвалять...

Змінено користувачем dmkushnir
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні дозрів до установки, питанням цим не займався сильно. Хто саме ставить в Ярмолинцях і як по якості не знаю, казали що ГБО Зеніт якийсь. Думаєте що попаду на більшу суму? Щось всі Ігора хвалять...

     Про суму можеш не сумніватися, це як будь що вибирати, розраховуєш на одно а потім... Там тільки ціна форсунок дешевих від дорогих відрізняється в 3...4 рази. А про Ігора що сказати, прикольний пацан, нудноватий трохи, постійно по телефону з клієнтами розмовляє, не знаєш чи то він тобі щось каже, чи комусь. Але роботу свою знає. Правда ставить не він сам, а його хлопці, але ніби акуратно, а він тільки керує, та настроює сам. Ну я поки що їх роботою задоволений. Все працює гарно. Середня витрата газу десь 9.5...10 на 100 км, що при ціні газу в порівнянні з бензином не може не радувати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні дозрів до установки, питанням цим не займався сильно. Хто саме ставить в Ярмолинцях і як по якості не знаю, казали що ГБО Зеніт якийсь. Думаєте що попаду на більшу суму? Щось всі Ігора хвалять...

    До речі, якщо ти з Хмельницького можеш підїхати до мене подивитись його роботу. Що зможу пораджу, так як я сам пройшов через муки вибору два місяці назад.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Це нормально коли не дозволяють бути присутнім при установці ГБО? Щось мені це не подобається... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.