Перейти до вмісту
  • Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
Nik24

Поставити ГАЗ. Який, де, скільки ???

139 повідомлень у цій темі

Сегодня зарегил ГБО в МРЕО, стоит 350,63 грн. НА машине ничего не смотрели у нас, сдал доки газовщиков, техпаспорт и свой паспорт, оплатил указанную суму, принес квитанцию, отдали новый техпаспорт, расписался в доках и усё.

в Каменце регистрировали?

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, думаю в Хмельницком будет так же.

Поділитися повідомленням

Да, думаю в Хмельницком будет так же.

Звонил сегодня в наше МРЕО сказали талонов постоянных нет, есть временные стоимость временных  без замены номеров 260 грн

Поділитися повідомленням

Звонил сегодня в наше МРЕО сказали БЛАНКОВ ТЕХПАСПОРТОВ постоянных нет, есть временные стоимость временных  без замены номеров 260 грн

Поділитися повідомленням

я ставил на гречанах(район садыб)

Ну Курчатова? Или реально на садыбах?

Поділитися повідомленням

Курчатова ето Курчатова, я ставил на садыбах у парня Ромы, в частном секторе.

Поділитися повідомленням

Ну Курчатова? Или реально на садыбах?

Саня на садибах

Поділитися повідомленням

Курчатова ето Курчатова, я ставил на садыбах у парня Ромы, в частном секторе.

І що цей Рома норм. встановлює? Вартість?

Поділитися повідомленням

Є така контора http://gas-avto.com  в Хмельницькому. Написано, що ставлять ГБО.  Відгукніться хто з ними стикався, які враження. 

Змінено користувачем abtarch

Поділитися повідомленням

І взагалі є бажання встановити ГБО 4 на ланос 1.5 (поляк) 2007р.в. Так що любі поради приймаються.

Поділитися повідомленням

Що зараз гбо 4 з баком в запаску буде по $? 

Поділитися повідомленням

Що зараз гбо 4 з баком в запаску буде по $? 

365....450 евро, в зависимости от комплектации, как мне сказали. 

Поділитися повідомленням

Кажуть в Ярмолинцях ставлять газ трішки дешевше, точно не знаю.

Поділитися повідомленням

Панове, підкажіть, будь-ласка, контакти де в Хмельницькому можна замінити форсунки і відрегулювати ГБО-4?

До Ігора на курчатова черга неймовірна і руху не видно, на курчатова біля заправки теж черга і не кажуть навіть час.

Дякую.

Поділитися повідомленням

Да, з цимим цынами скрызь черга, 

Поділитися повідомленням

Панове, підкажіть, будь-ласка, контакти де в Хмельницькому можна замінити форсунки і відрегулювати ГБО-4?

До Ігора на курчатова черга неймовірна і руху не видно, на курчатова біля заправки теж черга і не кажуть навіть час.

Дякую.

https://vk.com/club77928502спробуйте до цих хлопців звернутись

Поділитися повідомленням

Ось і я уже з газом ГБО-4. Більш детально http://lanos.com.ua/forum/topic/85615-gbo-4e-pokolenie-komplektatciya-i-gde-ustanovit/page-15. Починаю юзати.  Тепер прошу поради що до заправок. Хто де задувається в Хмельницькому, плюси і мінуси. Просвітіть новачка.

Поділитися повідомленням

Дякую.

Доброго времени!!  http://www.opel-club.com.ua/forum/topic/254257-ustanovka-gbo-v-hmelnitckom/  Проспект Мира. Медтехника. 

Поділитися повідомленням

Доброго дня! В кого є досвід установки ГБО 4 в Ярмолинцях? на Гречанах я так зрозумів велика черга, правда, не звонив. В кого є телефен установщиків Курчатова 8/1? Вагаюсь між двома варіантами... До речі, в Ярмолинцях ціна 8500 грн. зі всім

Змінено користувачем dmkushnir

Поділитися повідомленням

Доброго дня! В кого є досвід установки ГБО 4 в Ярмолинцях? на Гречанах я так зрозумів велика черга, правда, не звонив. В кого є телефен установщиків Курчатова 8/1? Вагаюсь між двома варіантами... До речі, в Ярмолинцях ціна 8500 грн. зі всім

8500 це десь 340 евро, гарна ціна, як на мене, тільки яка там комплектація, які установщики? Установщики майже завжди в евро ціни кажуть. В Хмельницькому 365 евро був мінімум коли я ставив. Але я вліз в 450. Ставив у Ігора в Гречанах. Поки що нарікань ніяких.

Поділитися повідомленням

Сьогодні дозрів до установки, питанням цим не займався сильно. Хто саме ставить в Ярмолинцях і як по якості не знаю, казали що ГБО Зеніт якийсь. Думаєте що попаду на більшу суму? Щось всі Ігора хвалять...

Змінено користувачем dmkushnir

Поділитися повідомленням

Сьогодні дозрів до установки, питанням цим не займався сильно. Хто саме ставить в Ярмолинцях і як по якості не знаю, казали що ГБО Зеніт якийсь. Думаєте що попаду на більшу суму? Щось всі Ігора хвалять...

Про суму можеш не сумніватися, це як будь що вибирати, розраховуєш на одно а потім... Там тільки ціна форсунок дешевих від дорогих відрізняється в 3...4 рази. А про Ігора що сказати, прикольний пацан, нудноватий трохи, постійно по телефону з клієнтами розмовляє, не знаєш чи то він тобі щось каже, чи комусь. Але роботу свою знає. Правда ставить не він сам, а його хлопці, але ніби акуратно, а він тільки керує, та настроює сам. Ну я поки що їх роботою задоволений. Все працює гарно. Середня витрата газу десь 9.5...10 на 100 км, що при ціні газу в порівнянні з бензином не може не радувати.

Поділитися повідомленням

До речі, якщо ти з Хмельницького можеш підїхати до мене подивитись його роботу. Що зможу пораджу, так як я сам пройшов через муки вибору два місяці назад.

Поділитися повідомленням

Це нормально коли не дозволяють бути присутнім при установці ГБО? Щось мені це не подобається... 

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор