• Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнята Украінська. Якщо ви бажаєете змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
Hockins

Майстри (СТО) по ГБО у Луцьку.

27 повідомлень у цій темі

Дано: 1.автомобіль ваз 2108 з встановленим ГБО (я так розумію 1-е - максимум 2-ге покоління). Встановлювалось в Гіркій Полонці.

2. автмомобіль lanos 1.5

Задача: зняти ГБО з 2108 і встановити+толково настроїти на lanos.

Порадьте майстра або майстерню де це можуть не дуже дорого але якісно зробити бажано з папером для реєстрації в МРЕО.

З.І. На Гірку полонку не посилати. якість роботи дуже не сподобалась.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Дано: 1.автомобіль ваз 2108 з встановленим ГБО (я так розумію 1-е - максимум 2-ге покоління). Встановлювалось в Гіркій Полонці.

2. автмомобіль lanos 1.5

Задача: зняти ГБО з 2108 і встановити+толково настроїти на lanos.

Порадьте майстра або майстерню де це можуть не дуже дорого але якісно зробити бажано з папером для реєстрації в МРЕО.

З.І. На Гірку полонку не посилати. якість роботи дуже не сподобалась.

Я запитаю в друзів. Вони якраз газом і займаються (не Г.Полонка)

Поділитися повідомленням

Буду дуже вдячний!

Чекаю новин!

Поділитися повідомленням

Постановка задачі змінилась: треба просто встановити ГБО на ланос (З придбанням обладнання). Надам перевагу 2-му поколінню.

Поділитися повідомленням

Треба ж відписатись. Встановив ГБО 2-го покоління на СТО на вул. Зв'язківців (біля Опелевського автохауса).

За роботу хлопцям 5 з величезним +. Все акуратно зроблено і настроєно. Щасливий тепер ганяю на газі ))

Поділитися повідомленням

Здаю ще одну точку: Автогазсервіс, пров. Дорожній 4а (поворот з Ківерцівської біля переїзду, неподалік ANP), ще там магазин запчастин до ГБО є.

Я рекомендую ставити 4-те покоління (нема хлопків, легкий запуск двигуна, вищий ККД).

Поділитися повідомленням

При наявності фінансів також собі ставив би 4-те покоління. А так і 2-м довольний. І хлопків немає і тяга на висоті.

Поділитися повідомленням

Здаю ще одну точку: Автогазсервіс, пров. Дорожній 4а (поворот з Ківерцівської біля переїзду, неподалік ANP), ще там магазин запчастин до ГБО є.

Я рекомендую ставити 4-те покоління (нема хлопків, легкий запуск двигуна, вищий ККД).

Був на цій точці (обслуговую компи) і уточняв скільки таке щастя коштує. Виявилось на сенс ЄВРО-2 вони радять 2-ге покоління (чи я нееправильно зрозумів) і вартує з усім разом - документи+обладнання+балон+установка 3тисгрн. То воно мені окупиться за 3 місяці :o . Тепер потрібно подумати про можливі мінуси.

Поділитися повідомленням

Реальний мінус один - де взяти відразу стільки грошиків... :unsure: , додаткові - тоді ти не зможеш пити каву і курити на заправці, бо може не стати заправки і не лише... :verysad: , а також ще один, тоді ти не зможеш понтово втікати від ДАЙ - ців :pinkglass:

Поділитися повідомленням

Реальний мінус один - де взяти відразу стільки грошиків... :unsure:

Льохка! Пообіцяю тещі, що буду її дочку кожен день привозити, хай позичить на установку газу, а за 3 місяці віддам.

....додаткові - тоді ти не зможеш пити каву і курити на заправці, ....

На заправці ще не разу не вдалось покурити :(, постійно якось виганяли ;)

.... а також ще один, тоді ти не зможеш понтово втікати від ДАЙ - ців :pinkglass:

І це теж просто, там буде тумблер "з газом - без газу". Тобто переключився на бензин і полетів як завжди.

Поділитися повідомленням

Не все так просто як здається, якщо тублер заклинить і що... будеш казати - писати в протоколі пояснення "вибачте, не вдалось втікти бо тумблер заклинило", друге- якщо хочаб раз не привезеш щодня дочку до тещі, то вона знаєш кудою тобі газ пустить, тобто звідки в тебе гази підуть коли вона до тебе добереться... :hohotushka:

Поділитися повідомленням

Не все так просто як здається, якщо тублер заклинить і що...

А якщо колесо відвалиться і що .... , а якщо кермо відкрутиться і що...

..... друге- якщо хочаб раз не привезеш щодня дочку до тещі, то вона знаєш кудою тобі газ пустить, тобто звідки в тебе гази підуть коли вона до тебе добереться... :hohotushka:

Я вже їй внуків завіз, хай радується. Правда за газ ще не говорив.

Поділитися повідомленням

Угу, завіз їй внуків і вона мабуть щодня до тебе дзвонить і питає коли ти вже на газ перейдеш та приїдеш їх забереш, то ти тещі так і скажи "мамо" дали б на газ то я зміг би на ті гроші приїхати та й забрати :shetong:

Поділитися повідомленням

Хто володіє свіжою інформацією щодо майстрів ГБО у Луцьку ??? Планую ставити на Ланос 1.5 тільки незнаю до кого звернутись

Поділитися повідомленням

Хто володіє свіжою інформацією щодо майстрів ГБО у Луцьку ??? Планую ставити на Ланос 1.5 тільки незнаю до кого звернутись

O66262948O - Сергій з Гіркої Полонки, але не з СТО, а працює на себе. Якісно і за нормальні гроші. В нього бувають б/в балони. Робить на Львівській або на виїзд. Сам в нього обслуговуюсь.

Поділитися повідомленням

Питання для мене зараз якраз є актуальним. Передумав продавати машнку(за 6 рочків ніразу не підвела) - значить тре ставити газ, перечитав вже всі всі"+" і "-" вирішив твердо.

Що порадите: авто сенс 1,3 2006р.в.щоб були доки для МРЕВ. Може хто робив скільки коштує обладнання +робота+МРЕВ.Якщо в Ковелі знаєте то ше краще, ближче добиратись.

з мене :beer: :beer:

Змінено користувачем Юрко1

Поділитися повідомленням

Тему підняв :shecry:

Поділитися повідомленням

Хіба в Луцьку можу порадити. Якщо цікавить - стукай в ПП.

Поділитися повідомленням

Добрий день всім!!!

Наважився на ГБО, підкажіть де в Луцьку можна нормально встановити на Ланос 1,4, був на Гіркій Полонці, там сказали ставити ГБО другого покоління за 3500 грн., так як з на 1,4 більш адекватно можна налаштувати ніж 4 покоління.

Підкажіть будь-ласка, хто реєстрував ГБО в ДАІ, чи видають новий техпаспорт чи ставлять відмітку у старому техпаспорті про встановлення, машина кредитна у разі заміни техпаспорта прийдеться вносити зміни у кредитний договір та договір застави.

Дякую за швидкі відповіді, можна в ПП.

Поділитися повідомленням

Добрий день всім!

Хрочу встановити ГБО -4, підкажіть де в Луцьку можна нормально встановити, але на Фіат добло 1,4.

Поділитися повідомленням

Добрий день всім!

Хрочу встановити ГБО -4, підкажіть де в Луцьку можна нормально встановити, але на Фіат добло 1,4.

В зміїнець Вам дорога там встановлять і наладять все

Поділитися повідомленням

Добрий день всім!

Поїдьте краще до хлопців на станцію швидкої біля ВолиньГазу. Там точно поставлять акуратно і гарно налаштують. Провірені багатьма одноклубниками.

Поділитися повідомленням

Поїдьте краще до хлопців на станцію швидкої біля ВолиньГазу. Там точно поставлять акуратно і гарно налаштують. Провірені багатьма одноклубниками.

+1 теж варіант непоганий

Поділитися повідомленням

+1 теж варіант непоганий

ІМХО, найкращий.

Поділитися повідомленням

Поїхав до станції швидкої

Спочатку вроді домовився все ок

А потім почав майстер від мене морозитись

Може що я всі компоненти збирав змішані нові й бу то не хоче собі голову морочити

Змінено користувачем polus

Поділитися повідомленням

Велике прохання, усі зображення та файли завантажувати на наш ресурс!

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор