Перейти до публікації

Засади на наших дорогах


Crac0dile

Рекомендовані повідомлення

Пропоную ділитися інформацією про те, де полюбляють стояти наші "друзі" з шедевром інженерної думки під кодовою назвою "Візир". Це буде корисно як нам, так і тим, хто їде в гості

Почну перший:

часто стоять на перехресті біля коньячного заводу - вчора теж там їх бачив

Трошечки доповню: перехрестя на об’їзній в бік кордону перед самим підйомом (поворот на Шахту)... для навігатора можливо підійдуть приблизні координати з Google-Earth :) :

48°38'33.43"Пн

22°18'31.97"С

круг в розовке визирят в сторону чопа

Координати круга: 48°34'49.77"Пн 22°16'28.98"С

в кінці Барвінка стоїть в ничці справа (якшо їхати з Ужгорода в Мукачево) "шестьорка" червона на синіх номерах з "папарацці"

приблизно мысцезнаходження "нички": 48°33'48.76"Пн 22°21'22.42"С

В бік Ужгорода в Барвінку полюбляють стояти навпроти заправки ОККО

Ще часто в Ракошині стоять

тут треба бути обережним через все село :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мені як гостю дуже цікаво де стоять але мені спочатку треба в навігаторі знайти цей завод :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

f10bf

Поправив перше повідомлення...

По мірі надходження інфи, буду додавати в шапку, щоб далеко не ходити

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в кінці барвінка стоїть в ничці справа (якшо їхати з Ужгорода в Мукачево) "шестьорка" червона на синіх номерах з "папарацці".

Доречі нормальні радар детектори візір і камери на дорогах досить далеко відчувають.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Andrewu +1 - треба теж купити антирадар - та й може кому треба кажіть - щось дешевше знайдем :)

Барвінок форева . Там пацан молодий на шістці часто стоїть . А стоїть як їхати в Мукачево вже то в самому кінці Барвінку та ще й не на головній дорозі а за поворотом вже при підйомі де нормальні люди бачать що села вже і так не має , та й розігнатися треба би , а він паскуда щолкає ......

Ще часто в Ракошині стоять , потім вже на пості в Мукачево , на обїзній в сторону Берегова , і в сторону Льовова , і вже за містом як на Львів їхати ( ніби там ще теж місто та вони там теж калимлять ) .....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

До речі, хто їздив? Познімали вже в Ракошині знаки "40"?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Crac0dile - ні не познімали , такщо їзджу там 50 км/год .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Иногда стоят на островке возле жд переезда (около Оноковец) по направлению Перечин-Ужгород.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

До речі, хто їздив? Познімали вже в Ракошині знаки "40"?

З няли вже 3 тижні я майже кожен тиждень через все Закарпаття тепер катаюсь.

В ракошині їду 60-70. В мукачеві треба бути обережним там багато камер по місту накидали (якщо їхати з Ужгорода то біля Посту на стовпі висить десь коло 6 камер у всіх напрямках, часто люблять стояти з візиром по обїзній мукачеа як на Сваляву навпроти заправки, також камери при вїзді в місто з боку червоної горки там і знак 40. Деколи стоять при виїзді з Мукачева як на Хуст їхати за новим кольцом по лівії стороні біля кладовища.

В Солотвині часто стоять 2-3 патрулі через все солотвино часто міняють місця такщо краще їхати по правилам.

В Діловому на пості деколи люблять ховатися за пограничників (Собаки паршиві) пограничники ніколи не зупиняють при виїзді з області (шлакбаум завжди відкритий) і знак Проїзд без зупинки заборонено так ті (уроди) так вискакують і біжать за машиною ........ сам недавно попався :veryangry: (цена вопроса 50 грн из семейного бюджета).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

сьогодні став світком ще одної засади . Якщо їхати з Мукачева то при закінчені 2х полоски що за Середнім в селі ( здається Солотвино ) з правої сторони як вїзд в село там стояв патруль . Його візуально не видно бо все заросло , і вони там в кущах сидять як шпіони . Я котився з горки приблизно з скорістю 100 км ... Мене Омего В обігнало - летіло в районі 160-180км/год , а я кажу - щас буде весело , і як було смішно коли даїшники повибігали двоє з паличками і почали махати а потім вслід за Опельом біжали по трасі . Правда опель зупинився дуже швидко , но вже десь аж за автобусною зупинкою :D

Так получилося що я скорше доїхав до Ужгорода чим вони , і напевно що дешевше :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Стоять уна автодорозі Мукачево-Ужгород: ділянка автодороги біля с. Середнє - темносиній мікроавтобус фольксваген транспортер, ділянка автодороги біля с. Нижнє Солотвино - зазвичай прячуться за поворотом на село на патрульних автомобілях, але частенько бували і на штатних авто, ділянка автодороги біля с. Глибоке, у карманчику біля АЗС - патрульний ланос, ділянка автодороги біля с. В.Лази біля автозупинки - темносиній ВАЗ 2106 :sos:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

треба купити просто антирадар і старатися не літати , не так як я умудрився загружений вчора з Тернополя до Мукачева доїхати за 3год40мин.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 9 місяців потому...

Пропоную продовжити тему. В Ужгороді понаставляли знаків (типу 5.16, 5.17 "Напрямки руху по смугах"), наприклад по Грущевського, і деякі "невштатском" косять капусту.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.