Перейти до публікації

Шацкие озера


MTE

Рекомендовані повідомлення

кто ездил на Шацкие озера?

хочу поехать на о.Свитязь в конце июня, подскажите пожалуйста где можно остановиться на 2-3 дня?

Как вариант "Феникс"... буду звонить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ездил 2 года назад в с.Свитязь.....

Ну.......отдых "своеобразный"..тихий.....Хотели и в этом году поехать...Недавно узнавал цены на проживание - такие-же как на морях... :mda:

Решили таки ехать на море....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А мне нравится, я почти каждый год там бываю. С жильем проблем нет никаких и ценовые категории разные. Проше всего заезджаеш дикарем в село свитязь и там вдоль дороги почти на каждом заборе написано ЗДАЮ (а здают много чего от отдельных домиков понатыканых во дворах до комнат и тд. цена от этого и зависит, чем лутше тем дороже) я прада года 2 небыл последний раз цены были от 15 грн сутки выше. До Озера не далеко дорого перейти ну метров 50 смотря где снимиш. Можна также поехать на турбазу и снять там номер, будет дороже опять же года два назад было 50 грн сутки. На гряде домики ише дароже. Мой совет снимаеш в селе а едиш на турбазу (или идеш 20 минут пишком через лес вдоль берега) и там день висиш всетки там лодки, катамараны, покушать и тд. Короче едь непожалееш. Токо зарание пробей погоду потомучто там если неугодаеш можна неделями на дождь смотреть (стабильности нет никакой).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Їздили ми на Світязь минулого року якраз на сам день незалежності. Заїхали в село Світязь, там і справді на кожному будинку написано "здаю", але реально нічого не знайшли - все було забито. Запитали в якоїсь бабки, яка проходила, де тут можна зупинитись. Бабка сказала шо якщо поїхати через ліс то там ше є село, ми туда поїхали, там найшли хату чи по 30 чи по 40 грн з людини (вже не памятаю), це була двокімнатна квартира з кухньою і ванною в двоповерховому будинку, туалет правда на вулиці (сільський). Тьотка, що нам здала хату викупила собі чотири квартири (з восьми) в тому будинку. Ми туда вчотирьох вселились. Мінуси - вода в крані не придатна для вживання (тільки митись) і до озера було йти десь метрів 500-700 (їздили машиною). В Світязі до озера йти десь 5 хв. В загальному мені сподобалось, в Шацьку я був вперше. Вода прозора така, що видно дно, я такого не чекав. Але на морі, хоч там вода і брудніша мені подобається більше. Хто б що не казав а море є море!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну мест поетому и небыло что день независимости на праздники туда пол волыни сезджаются.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Спасибо за отзывы.

Вчера звонил в Феникс - занято (3 дня выходных - день Конституции)

Наверное попробую дикарем :) Я ж на море так всегда езжу (даже можно поселиться в пансионате, но в 2 раза дешевле чем при заказе из Киева).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

звякнул знакомому с которым хотим ехать

у него есть 2 палатки :)

можно ночевать в палатке, а кушать в кабаке :)

теперь главное жен уговорить и посмотреть погоду :tong:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Там за селом Свитязь перед турбазой есть место под полаточный городок, там все полатки ставят, и машину можно подогнать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

звякнул знакомому с которым хотим ехать

у него есть 2 палатки :)

можно ночевать в палатке, а кушать в кабаке :)

теперь главное жен уговорить и посмотреть погоду :tong:

так самое классное - в палатке - поближе к природе :) с любимыми :bravo:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:boyan: ага, і без комфорту

ну иногда полезно дикарем отдохнуть :crazy: вспомнить истоки и как жили раньше наши далекие предки :tong:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:D повна антисанітрарія йома йо)

:beer: але б с тобою котя погодився б в палатці деньок другий перекантуватися

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:D повна антисанітрарія йома йо)

:beer: але б с тобою котя погодився б в палатці деньок другий перекантуватися

а мы купаться будем ходить :D для поддержания нормального уровня гигиены :D:D:D

а по поводу "кантоваться", супругу бери :D будет веселей :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

звякнул знакомому с которым хотим ехать

у него есть 2 палатки :)

можно ночевать в палатке, а кушать в кабаке :)

палатка, каримат и спальники и у меня есть........если Что - обращайтесь :sos:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

палатка, каримат и спальники и у меня есть........если Что - обращайтесь :sos:

Ок спасибки

А что такое каримат :oops: ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

спасибо за ответы :yes:

мне Андрей 11 еще в пятницу рассказал :beer:

в с.Свитязь ехать я так понял не стоит - шумно..

попробую в Пульман

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо буде спекотно то крайній термін знайти житло в суботу до обіду. Основна маса людей ще в п"ятницю на вечір приїзджає. Я минулого року в цей самий час відпочивав в с.Світязь за 40грн/добу

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо буде спекотно то крайній термін знайти житло в суботу до обіду. Основна маса людей ще в п"ятницю на вечір приїзджає. Я минулого року в цей самий час відпочивав в с.Світязь за 40грн/добу

а тел. остался где бронировать?

планирую выехать в пятницу в обед из Киева.

расскажи пожалуйста подробнее об отдыхе

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Їхав забронювавши місце , а коли приїхав в суботу вранці місце було здане :( . Хазяйка помукала і нічого не запропонувала взамін. Тому сів в авто і десь з разу 5 надибав на вільне місце. Простими словами це споруда з трьома окремими кімнатами на 2 або 3 ліжка, побудовані в ряд, перед кожною кімнаткою крилечко, де стояїть холодильник, стіл, тумбочка. На території є холодний душ, мангал, вода, туалет на вулиці. Просто, затишно, чисто. До озера близько 100м , але ми їздили на авто в ін. кінець де були кафе, диско, катамарани, човни, ін.

Це в с.Світязь, №тел 80671544974 (записав по закінченню відпочинку).

На Гряді більше руху, шумно.

Цього року якщо буду їхати - поїду і буду шукати житло на місці. Бронювати треба провірені місця.

Гарно відпочити!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Радив би в п"ятницю за платити за 1 ніч, а якщо місце не дуже то в суботу вранці знайти краще, і переїхати потім туди

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

спасибо за ответы :yes:

мне Андрей 11 еще в пятницу рассказал :beer:

в с.Свитязь ехать я так понял не стоит - шумно..

попробую в Пульман

Доречі був я якраз в тому Пульмо. Глуш конкретна, хоча хату найти без проблем тіки до самого озера є шо маслати. Ми їздили машиною, бо якось неохота 1 км було пішком топати. Може там є місця і покращі. В Світязі мені більше сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.