Перейти до публікації

У кого какой расход газа ?


Гість Mishabod

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Так и я с Винницы))) Но, когда вчера 40 минут по Поділлю ехал то газа спалин немеренно...(

У меня еще много чего из электрики включено в машине, может по этому разход большой.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

319   24
1 час назад, Віктор Продан сказал:

так у меня получается 14л

...это что норма?

Так ГБО 1 рулит. Усе ж говорят экономно, дешево. сердито. По пол лимона км ездят и проблем не "мають" и расход по 6-8л , свистуны.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8 часов назад, Александр Елагин сказал:

Так ГБО 1 рулит. Усе ж говорят экономно, дешево. сердито. По пол лимона км ездят и проблем не "мають" и расход по 6-8л , свистуны.

По Днепру в режиме такси на Ланосе 1,5 с ГБО-1 расход 10,8 л. Пробег, повторюсь не однократно, если не доходит - на Кадете более 1 млн.км, на Ланосе уже  448 000 км. А кто у нас свистун-теоретик уже и так всем понятно. 

P.S. Если буду в Харькове постараюсь с Вами связаться, чтобы Вы ВООЧИЮ убедились в моих цифрах. Очень хочется посмотреть на выражение лица после увиденного)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

319   24
2 часа назад, skos сказал:

По Днепру в режиме такси на Ланосе 1,5 с ГБО-1 расход 10,8 л. Пробег, повторюсь не однократно, если не доходит - на Кадете более 1 млн.км, на Ланосе уже  448 000 км. А кто у нас свистун-теоретик уже и так всем понятно. 

P.S. Если буду в Харькове постараюсь с Вами связаться, чтобы Вы ВООЧИЮ убедились в моих цифрах. Очень хочется посмотреть на выражение лица после увиденного)))

Лучше свистеть в Днепре, у нас своих хватает.Насмотрелись уже.((:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хто дивиться, хто свистить, а хто просто їздить і свистів він на теоретиків... Мій пробіг лише 40 тис. на ГБО-1, але мене все влаштовує. Сотні таксистів у моєму місті також просто їздять, і їх це абсолютно влаштовує. Що ще потрібно???

ПС. Повторюсь, кожному своє. На авто за 2 тис. дол. і пробігом 5-6 тис. в рік ставити ГБО за 500 баксів - м"яко кажучи, не рентабельно. Так само і як на авто за 8-10 тис. баксів ставити ГБО за 100 баксів  - не дуже вдала ідея...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 часа назад, Александр Елагин сказал:

Лучше свистеть в Днепре, у нас своих хватает.Насмотрелись уже.

Ну наконец-то. Слив засчитан. Как только касается конкретики, а не теории - так сразу в кусты. 

 

6 минут назад, martinger сказал:

Що ще потрібно???

А нужно косить бабло и обувать народ, рассказывая о вреде ГБО-1. Смелости признать ошибочность своих убеждений хватает очень не у каждого.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

319   24
9 часов назад, skos сказал:

 

 нужно косить бабло и обувать народ, рассказывая о вреде ГБО-1. Смелости признать ошибочность своих убеждений хватает очень не у каждого.

Снимаем все инжектор, контроллеры в мусорку. И ставим карбюраторы. Они оказывается экономнее  и не требуют много лишних прибамбасов.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

8 часов назад, Александр Елагин сказал:

Снимаем все инжектор, контроллеры в мусорку. И ставим карбюраторы. Они оказывается экономнее  и не требуют много лишних прибамбасов.

Повторяю - я готов предоставить свою машину для тестов. Любых. Это ФАКТЫ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 години тому, Александр Елагин сказав:

Снимаем все инжектор, контроллеры в мусорку. И ставим карбюраторы. Они оказывается экономнее  и не требуют много лишних прибамбасов.

Саме так досить часто робили на перших Славутах інжекторних. Системи були ще досить сирі, майстрів не було, обслуговування й запчастини дорогі. Тому робили зворотній свап на карбюратор і горя люди не знали. Підкрутив/підшаманив дядько з викруткою і поїхав далі. А щодо карбюраторів, то на сьогодні люди на них їздять і всім задоволені. Повторюсь: кожному своє. Я сам прихильник нових технологій, але не завжди вони доречні. Тримаю завжди в гаражі великий молоток і зубило, виручає деколи, хоча люблю більш цивілізовані інструменти... :)

Змінено користувачем martinger
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5   0
22 години тому, politex2004 сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Так и я с Винницы))) Но, когда вчера 40 минут по Поділлю ехал то газа спалин немеренно...(

У меня еще много чего из электрики включено в машине, может по этому разход большой.

ну як на мене всеодно багато....думаю як знизити хоч трішки) я

хочу вийти на 12л

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58
27.12.2018 в 00:11, wmasterw сказал:

не "мультиклапан починає прикривати" ,  а закон сообщающихся сосудов по уравниванию давления подачи насоса с сжатием паровой подушки в баллоне

керуючий мог бы и получше физику процессов изучить:mellow:

Самому бы физику подучить. Описаный процесс тобою, будет работать лишь тогда, когда мультиклапан не занимается оценкой количества газа в балоне и не перекрывает подачу газа. 

У меня баллон 42 литра и мультиклапан не даёт заправить более 30 литров в баллон! Как думаешь, паровая подушка уже дошла в это время до такого давления, чтобы противостоять давлению подачи насоса? 

Физик, блин. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Наш "фізик" дійсно прогулював уроки природничих наук в школі. Навіть якщо в мультиклапані відключений контроль рівня, все одно парова подушка при перевищенні тиску насичених парів почне переходити в рідку фракцію. Тобто, тиск парової подушки ніколи не перевищить тиску насичених парів пропан-бутанової суміші. А це при т-рі +20 град. десь в межах 6-8 атм. І це буде продовжуватись до тих пір, поки балон не заповниться повністю. От тоді, при нагріві балона почне розширюватись рідкий газ, і наслідком буде спрацювання запобіжного клапана на мультиклапані з випуском газу в атмосферу. Звісно, це при умові, якщо запобіжний клапан "умільці" також не скрутили...

ПС. Погоджусь, не всі розуміються в законах фізики...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

забавно с "отличниками" теоретиками общаться ;)

один не понимает почему в 42 только 30 заходит , а другой  считает, что раз 43 , так 43 и зайти должно

прям КВН новогодний((:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 години тому, wmasterw сказав:

один не понимает почему в 42 только 30 заходит , а другой  считает, что раз 43 , так 43 и зайти должно

Да, дійсно в обгрунтовані факти повірити важко...  Чому ж він не розуміє? Все чітко розписав, Чи пан "фізик" вважає, що поплавок на мультиклапані лише щоб показувати рівень рідкого газу??? А 43 так і ввійде. Звісно, при умові, що суміш складається виключно з пропану і бутану. Але в практиці є досить багато шкідливих домішок, які й не дадуть заповнити балон на всі 100% (конденсат, азот і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вектра Б X20XEV  ГБО 4,з останніх замірів:

489км.(200км. траса)-7 днів-45,66л.газу+2,8л.бенз=9,91л/100км (БК показав 10,5)

216км.(місто)-6 днів-21,41л.газ+2,4л.бенз=11,02л/100км (БК показав 11,7)

Бензин рахую 0,4л на 1 день (в основному два старти на бензині в день). Заправляю 7л. бензину і вистачає на 14-16 днів (по лампочці дивлюся).

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всем привет стоит ЕВРО -2 самое простое, 20 литров по городу хватает на 160 км, это расход получается 12.5 литров газа вроде, правда диски 15 стоят и зима и лето! Евро -4 поставить на 10 литров выйду или не стоит морочить голову? Приятный во всем расход с цифрой 10)) считать, округлять удобно)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Относительно штатного б/к - замерил расход, получается, что б/к показывает правильно, но общее количество топлива - бензин+газ. Если смотреть чисто газ - от показаний нужно отнимать необходимое кол-во процентов. Летом, я так понимаю, будет показывать намного точнее.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58
08.01.2019 в 21:59, wmasterw сказал:

забавно с "отличниками" теоретиками общаться ;)

один не понимает почему в 42 только 30 заходит , а другой  считает, что раз 43 , так 43 и зайти должно

прям КВН новогодний((:

Я тебе прямо сказал, что 30 заходит, по причине того, что мультиклапан не даёт заправит больше.  Я так захотел и лично поплавок погибал. КВН. Физику иди учи. Неучь. 

Змінено користувачем lafa
убрал оскорблениие
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пару дней назад попробовал засечь расход газа, задулся до отсечки и с города на трассу, назад тем же путем, на ту же заправку и опять до отсечки.

На 375 км (20 из них по городу) спалил 30 литров. Режим движения по трассе 80 км/ч, на редких обгонах до 90. Т.е. получилось 8л/100 в совсем неспешном равномерном стиле.

Заз Ланос. Мотор МЕМЗ-307, мозги остались от 317. ГБО 2 родное с салона.

Змінено користувачем morino
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Не могу понять, как люди умудряются на газу по городу вкладываться в 10л/100км ??? Если по паспорту на бензине в городском цикле 10.4 ... У меня гбо2, трасса 100-110км/ч = 8л/100км, город = 12,5 - 13л/100км. Машина едет бодро, не задушенная

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

9 минут назад, Artur Proskura сказал:

 

Смотря какой город, если маленький, то вполне вкладываюсь в расход 10 - 11л., ланос 1.6, гбо4, езда бодрая.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня очень сильно повлияла капиталка с гильзованием и шлифовкой головы на расход газа.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

161   14
16.01.2019 в 14:50, Vit_Furman сказал:

Сенс, 1,3, евро-0, гбо2, по городу до 9л. по трасе 6-7

Укажите, какой у вас редуктор, какой смеситель. У меня тоже Сенс 1,3 , е0, гбо2, и как не настраивал - по городу 11, по трассе 9. 

 

16.01.2019 в 17:34, morino сказал:

по трассе 80 км/ч, на редких обгонах до 90. Т.е. получилось 8л/100 в совсем неспешном равномерном стиле.

Хм, так не засекал, у меня трасса - это 130 - 140 км/ч, наверно если 80км/ч по трассе, то 8л/100 и получится

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.