Перейти до публікації

Вопросы новичков! ГБО


fly

Рекомендовані повідомлення

В 19.05.2017 в 10:17, grom22031973 сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Ну и в чём разница если бы Вы к примеру сами (а не у гуру) ставили ГБО ? В итоге всё равно прибыли бы к Юре в Боровую. Зато что касается самого ГБО  остался бы опыт , а его как известно за плечами не носят.

а напоркуа обзаводитись як мінімум:  ноутом/шнуром/актуальним ПО/комплектом ГБО/скачувати купу літератури по роботі,установці, налаштуванню ГБО, тратити купу часу на вивчення  щоб нормально встановити лише 1 комплект ГБО на свою машину ???

в сотні раз простіші і набагато дешевше буде поїхати до професіонала і з мінімальними затратами часу отримати якісно установлене ГБО і на 15 000км взагалі забути про його існування?...потім проскочити на чергове ТО і знову забути про ГБО тис на 15?

PS.

1) свого часу в 90х я паяв світломузики, потім процесорні музикальні дзвінки, потім паяв  свій перший комп, та й по роботі сьогодні маю справу з електрикою і електронікою

2) в 80х-90х я займався капіталкою двигунів... непогано виходило (1й мій капіталений мотор М-412 пройшов більше 100 000)..мав купу інструментів ...

на сьогодні ГБО-4 на Лачу їздив ставити до Анатолія  wmasterw , на комплесну діагностику двигуна до Юри ingectomaster в Борову а на повний ремонт ходовки до Колі Nik2  і не тому що я багато чого не зміг би при бажанні зробити - а тому що я сьогодні професійно цим не займаюсь!..так по дрібницям по двигуну (заміна ремнів, роликів, помп, регулювання зазорів, ремонт модуля запалювання) роблю сам...ГБО-2 на Сенсі перебираю/регулюю сам...КПП Ланос перекидав сам, рульову рейку перекидаю сам, дрібниці по ходовці (замінити наконечник, замінити ступичний підшипник, замінити стойки )часом роблю сам... але там де може знадобитись  яма/підйомник, де купа роботи і може знадобитись купа причандалля, знання і уміння яких в мене на сьогодні нема - їду до тих кому довіряю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

В моём случае 800 км. как-то далековато к данным господам , n’est-ce pas? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

19 минут назад, grom22031973 сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

В моём случае 800 км. как-то далековато к данным господам , n’est-ce pas? 

 

 

Ну вот чесно,ничё не понял...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 часа назад, grom22031973 сказал:

Вы из Киева на Луганщину для установки ГБО поедете ?

а в своєму регіоні що нема толкових спеців?...не вірю...я теж не в себе дома знайш - в межах області

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Леонид, в том регионе , если на ланос  ставят впрысковую систему, сначала сделают из машины Е0. Ну шоб графики совпадали. Ну ты понял

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Было бы неплохо в межах хотя бы области координаты толковых специалистов знать   ... Но вопрос открыт ... 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Подскажите товарищи, после установки ГБО2 нужно прошивать мозги миакс 6.7 Део Сенс? Просто установили мне ГБО2  и установщики ни слово не сказали о пере прошивки. Машина едет нормально разницы между бензином и газом особо не чувствую, пока только по городу ездил и то может километров 70 проехал всего. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Не обов’язково, але бажано. Прошивка дозволяє позбутися емулятора форсунок (або реле), емулятора датчика кисню/лямбда-зонда (при наявності такого) а також, головне, покращити згоряння газо-повітряної суміші шляхом задирання кута випередження запалювання в більш ранню сторону. Так, як газ згоряє значно довше, ніж бензин. Це дозволить зменшити витрату газу та вберегти від передчасного прогоряння випускні клапани. Хоча останнє питання є досить дискусійним, відгуки автомобілістів різняться. Мікас 7.6 ідеально підходить для дворежимної прошивки. Рекомендую почитати

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Снял крышку пластиковую с двигателя а там сюрприз; была снята трубка регулятора давления мастерами ГБО2. Подскажите это нормально? Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На топливной рампе? Тогда подсос воздуха

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   32

чтоб лучше ехала))). потому что много газа(топлива). стехиометрия это 14/1. так вот, когда топлива не 1, а 2,5 , например,  то соответственно и воздуха надо больше чтоб был баланс 14 к 1). если его одеть машина едет нормально?

пс. ну или такой вариант, как случайно спал и не обратили внимание, не заметили и т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Одел шланг обратно обороты чуть упали но машина едит нормально. Вопрос возник по причине, если шланг снят это не принесет вред?

И еще расход топлива не увеличится когда снят этот шланг? Спасибо.

Змінено користувачем skloduff
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Что за вопрос ? Шланг должен быть одет. Если снять ,расход увеличится  ... довольно сильно

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6 минут назад, grom22031973 сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Что за вопрос ? Шланг должен быть одет. Если снять ,расход увеличится  ... довольно сильно

Спасибо большое. Я на первые 10 л газа проехал 50 км.  И думаю на мне такая экономия.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тут дело даже не в расходе,а в том что в двигатель поступает нефильтрованый воздух (пылевой износ) ,плюс его количество избыточно,потому что мимо штатных устройств (рхх и дз).Система работает неправильно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, Dueller63 сказал:

Тут дело даже не в расходе,а в том что в двигатель поступает нефильтрованый воздух (пылевой износ) ,плюс его количество избыточно,потому что мимо штатных устройств (рхх и дз).Система работает неправильно.

Я в принципе за это и спрашивал. Ну и расход топлива тоже важен. Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21 час назад, Dueller63 сказал:

Если были хлопки в ресивере её могло выплюнуть.

100 пудов

Ну и человеческий фактор тоже имеет место быть. Как то мне на станции по замене масла сняли разъем с эмулятора форсунок чтобы не мешал бензофильтр сменить и потом на место не поставили. После окончания работ я дыркал 10 мин стартером, пока сам под капот не полез и не осмотрел своими глазами все.

А еще у меня была слетевшая трубка вентиляции картерных газов, подозреваю что от хлопка. Она подсоединяется за впуском, заметил только когда в висячем положении с нее масла "напшикало" на рейку ГУРа. При разгоне были подергивания и провалы.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вопрос по ГБО. Вот решил себе поставить, 2 поколение. Машина не новая, смысла ставить 4 поколение не вижу. На машине езжу не много. Возникла идея поставить 2 поколение, на олх продается много б\у, есть ли смысл его брать или с б\у лучше не связываться?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Баллон.я бы брал б.у. А редуктор надо брать новый.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Повністю підтримую

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Але на балон потрібно уважно дивитись, щоб не було корозії. На фотках вони виглядають гарно, а знизу може бути іржавим. Трубки нові, кнопку можна б/у, змішувач також без різниці. З б/у редуктором я промучився 3 роки і купив новий. Я й не уявляв, що так все зміниться на краще...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 часа назад, Alexey K сказал:

Вопрос по ГБО. Вот решил себе поставить, 2 поколение. Машина не новая, смысла ставить 4 поколение не вижу. На машине езжу не много. Возникла идея поставить 2 поколение, на олх продается много б\у, есть ли смысл его брать или с б\у лучше не связываться?

 - балон  можна б/у  але після ретельного огляду на рахунок корозії і стану фланця під мультиклапан (різьба кріплення мультиклапана)

- мультиклапан новий

- редуктор новий

- клапан/відстійник новий

- магістралі нові

-ВЗУ нове

 

- і що залишиться?...кнопка, кусок проводки, емулятор ?

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   32

электронику тоже новую. на нее есть гарантия. а на бу гарантия только до ворот.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.