Перейти до публікації

Куплю/продам


besz

Рекомендовані повідомлення

в етой ветке предлагаю размещать инфу по купле-продаже вещей связаных с авто

нужна резина 195/50/16

а еще магнитола с мп3 б/у до 300 грн

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В связи с приобретением подрулевого переключателя с колечком для ПТФ, могу продать оставшийся стоковый :)

Вопросы в личку...

Еще есть немного стукнутый с правой стороны передний бампер. Может кому-то нужен :oops: ? Фото повреждений есть

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Crac0dile - а яка ціна питання бампера ? І чи є там де фіксіється сама противотуманкка - той кусок ( навіть якщо він йде уже окремо від бампера ) . Зацікавило чисто по тій причині що можна десь найти ( чи заставити себе ) бажання щось сотворити з переднім бампером .

Crac0dile - потрібні такі світлодіодні полоски - хотілося б зробити такі ж габаритні вогні . Де їх можна найти ? . Говорять на Кінчеші продають в пластмасових корпусах лінійки з світлодіодами , то питання таке - ніхто не думав собі зняти фару , розібрати її , здерти або закрасити отражатель , попросверлювати дирки і вставити ті лінійки світлодіодні в пластмасовому корпусі ?

А тепер що я шукаю - хочу купити діски на машину . Бюджет не сильно великий , але все ж розгляну різні варіанти . І тоже стою перед вибором 14ка чи 15ка .... Хочеться щось в виді 5ти спицевої зірки но щоб були з полкою .... або якісь інші цікаві . І резина для дисків відповідно буде цікавити . Розмір і діаметр відповідно до того які діски візьму :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я как раз жду солнечной погоды, буду, разбирать фару и стирать отражатель...вот, один раз снял фару, но стремануло дальше разбирать т.к. там все на заводском и оч.качественном герметике залито!!!поетому нужно обзовестись хорошим герметиком дождется солнца и вперед!!!

п.с. диски глянь на ибее-там много чего интересного!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Myrik86

По бамперу треба на нього ще раз подивитися, що на місці а чого нема, бо я після його заміни був дещо розстроєний і замотав у плівку та, не дивлячись, заніс на горище :)

Світлодіодні полоски замовляв тут на форумі. Я брав з силіконовим захистом. Почитай тему

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

- там купу всього знайдеш. Десь в кінці теми GSok викладав фото своїх фар - там щось схоже на те, що ти пишеш...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

besz - ибее - ето где ? :)

Crac0dile - дякую за відповідь :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

или ето же только по германии

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

besz - вибач що питаю - зайшов на цей поісковик . І що далі ? . Якщо введу пошук дісків - що воно мені в реальності дасть ? . Навіть якщо найде класні діски - то як я їх зможу купити .... Мені треба би щось з України . А ти скільки дав за свої катки ? і де їх брав ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ето интернет аукцион-тут выставляются 2 вида товаров, на один вид идут торги а на вторые идет цена сразу!!!!чтобы участвовать в торгах или купить товар нужно зарегестророватся+ зарегить виза карту для оплаты безналом ну и тд.....ето того стоит т.к. товаров просто тьма от мелочей до автомобилей в целом

вот

п.с. мне мои привезли с германии за 600 у.е. 8-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Лиш зачасту з ябеєм приказка "Телушка-полушка, да рубль перевоз" відповідображає ситуацію на 100 відсотків. (деякі селлери зловживають тим що низька ціна товару але закладають у доставку ще прибуток.) наприклад підсилювач 90 уо а доставка 100 (бо важкий) батерейка доллар а доставка 7...таке

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

шукаю диски на Лань 14ки або 15ки з резиною . Розгляну різні варіанти . Ціна в міру розумного і залежно які диски і яка на них резина .

Crac0dile - яка ціна була підрульового переключателя з колечком для ПТФ ? бо здається десь коло 160 грн - та вот трохи жаба давить за нього такі гроші дати :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Myrik86

Підрульовик брав за 110, зараз вони там є в наявності, але вже десь по 130 - 140

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Crac0dile - а де брав - в Барвінку ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Crac0dile - а де брав - в Барвінку ?

Брав у знайомої з оптової фірми - вона мені деколи підганяє запчастини по цінах трохи нижчих за риночні :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Куплю пару нових зимніх нешипованих шин Amtel NordMaster 175/70 13R (тільки в Ужгороді)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Куплю пару нових зимніх нешипованих шин Amtel NordMaster 175/70 13R (тільки в Ужгороді)

тебе на кинчеш тогда!!!я так понял у тебя только 2 есть и 2 тебе еще нужно- тогда на кинчеш!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Куплю пару нових зимніх нешипованих шин Amtel NordMaster 175/70 13R (тільки в Ужгороді)

тебе на кинчеш тогда!!!я так понял у тебя только 2 есть и 2 тебе еще нужно- тогда на кинчеш!!

Значить поїду на Кінчеш. А як відрізнити нові шини чи б/у? На базарі підсунуть ще якусь фігню.Я б/у не хочу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Куплю пару нових зимніх нешипованих шин Amtel NordMaster 175/70 13R (тільки в Ужгороді)

тебе на кинчеш тогда!!!я так понял у тебя только 2 есть и 2 тебе еще нужно- тогда на кинчеш!!

Значить поїду на Кінчеш. А як відрізнити нові шини чи б/у? На базарі підсунуть ще якусь фігню.Я б/у не хочу.

бери кого из ребят-помогут)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
12   0

диски глянь на ибее-там много чего интересного!!!!

на ebay на німецькому є багато чого цікавого, але...доставка там тільки по Німеччині, інколи по Євросоюзу...А є людина, яка в Ужгород незадорого доставить, наприклад, ті же диски?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

besz - підскажи де ти купував бокові накладки на задній бампер . Якої якотсі ті накладки і яка на них ціна

Взагалі цікавить де можна купити Обвес зовнішній на Ланоса . Цікавить нормальної якості обвес : пороги , нижня накладка переднього бампера , може щось на задній бампер .

В Ланжероні може щось бути . Може є якісь провірені інтернет магазини ? .

В Борман ателье бампера занадто дорого - 300 у.е за бампер для мене дорого : простіше самому зробити з такими розцінками :)

Адмін - ви так і не відписалися щодо вашого переднього бампера :) Чекаю відповіді .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Адмін - ви так і не відписалися щодо вашого переднього бампера :) Чекаю відповіді .

До адміна я ще не доріс :oops:

з приводу бампера відпишу завтра в ЛС або потелефоную, заодно скину обіцяний прайс з з/ч на ланоси

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Адмін - ви так і не відписалися щодо вашого переднього бампера :) Чекаю відповіді .

До адміна я ще не доріс :oops:

з приводу бампера відпишу завтра в ЛС або потелефоную, заодно скину обіцяний прайс з з/ч на ланоси

Дякую . Чекаю :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Підскажіть будь-ласка де можна в Ужгороді купити амортизатори?За дрібничками то я часто їздив в магазин що в Барвінку.Порекомендуйте які б собі поставити.Я думаю брати газ-масло.Потрібні передні і задні.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.