Перейти до публікації

Рекомендовані повідомлення

besz

в етой ветке предлагаю размещать инфу по купле-продаже вещей связаных с авто

нужна резина 195/50/16

а еще магнитола с мп3 б/у до 300 грн

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Crac0dile

В связи с приобретением подрулевого переключателя с колечком для ПТФ, могу продать оставшийся стоковый

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей контент.

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="24" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ab.gif">

Вопросы в личку...

Еще есть немного стукнутый с правой стороны передний бампер. Может кому-то нужен :oops: ? Фото повреждений есть

Поділитися повідомленням

besz

нужен выпускной коллектор 4-2-1 из нержавейки- НЕ БОРМАНА!!!!

Поділитися повідомленням

besz

в связи с покупкой комплекта резины 195/55/16 резина уже ненужна!!

/emoticons/default_af.gif">

Поділитися повідомленням

Myrik86

Crac0dile - а яка ціна питання бампера ? І чи є там де фіксіється сама противотуманкка - той кусок ( навіть якщо він йде уже окремо від бампера ) . Зацікавило чисто по тій причині що можна десь найти ( чи заставити себе ) бажання щось сотворити з переднім бампером .

Crac0dile - потрібні такі світлодіодні полоски - хотілося б зробити такі ж габаритні вогні . Де їх можна найти ? . Говорять на Кінчеші продають в пластмасових корпусах лінійки з світлодіодами , то питання таке - ніхто не думав собі зняти фару , розібрати її , здерти або закрасити отражатель , попросверлювати дирки і вставити ті лінійки світлодіодні в пластмасовому корпусі ?

А тепер що я шукаю - хочу купити діски на машину . Бюджет не сильно великий , але все ж розгляну різні варіанти . І тоже стою перед вибором 14ка чи 15ка .... Хочеться щось в виді 5ти спицевої зірки но щоб були з полкою .... або якісь інші цікаві . І резина для дисків відповідно буде цікавити . Розмір і діаметр відповідно до того які діски візьму

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="24" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ab.gif">

Поділитися повідомленням

besz

я как раз жду солнечной погоды, буду, разбирать фару и стирать отражатель...вот, один раз снял фару, но стремануло дальше разбирать т.к. там все на заводском и оч.качественном герметике залито!!!поетому нужно обзовестись хорошим герметиком дождется солнца и вперед!!!

п.с. диски глянь на ибее-там много чего интересного!!!!

Поділитися повідомленням

Crac0dile

Myrik86

По бамперу треба на нього ще раз подивитися, що на місці а чого нема, бо я після його заміни був дещо розстроєний і замотав у плівку та, не дивлячись, заніс на горище

Світлодіодні полоски замовляв тут на форумі. Я брав з силіконовим захистом. Почитай тему

- там купу всього знайдеш. Десь в кінці теми GSok викладав фото своїх фар - там щось схоже на те, що ти пишеш...

Поділитися повідомленням

Myrik86

besz - ибее - ето где ?

Crac0dile - дякую за відповідь

Поділитися повідомленням

besz

или ето же только по германии

Поділитися повідомленням

Myrik86

besz - вибач що питаю - зайшов на цей поісковик . І що далі ? . Якщо введу пошук дісків - що воно мені в реальності дасть ? . Навіть якщо найде класні діски - то як я їх зможу купити .... Мені треба би щось з України . А ти скільки дав за свої катки ? і де їх брав ?

Поділитися повідомленням

besz

ето интернет аукцион-тут выставляются 2 вида товаров, на один вид идут торги а на вторые идет цена сразу!!!!чтобы участвовать в торгах или купить товар нужно зарегестророватся+ зарегить виза карту для оплаты безналом ну и тд.....ето того стоит т.к. товаров просто тьма от мелочей до автомобилей в целом

вот

п.с. мне мои привезли с германии за 600 у.е.

/emoticons/default_af.gif">

Поділитися повідомленням

Andrewu

Лиш зачасту з ябеєм приказка "Телушка-полушка, да рубль перевоз" відповідображає ситуацію на 100 відсотків. (деякі селлери зловживають тим що низька ціна товару але закладають у доставку ще прибуток.) наприклад підсилювач 90 уо а доставка 100 (бо важкий) батерейка доллар а доставка 7...таке

Поділитися повідомленням

Myrik86

шукаю диски на Лань 14ки або 15ки з резиною . Розгляну різні варіанти . Ціна в міру розумного і залежно які диски і яка на них резина .

Crac0dile - яка ціна була підрульового переключателя з колечком для ПТФ ? бо здається десь коло 160 грн - та вот трохи жаба давить за нього такі гроші дати

Поділитися повідомленням

Crac0dile

Myrik86

Підрульовик брав за 110, зараз вони там є в наявності, але вже десь по 130 - 140

Поділитися повідомленням

Myrik86

Crac0dile - а де брав - в Барвінку ?

Поділитися повідомленням

Crac0dile
Crac0dile - а де брав - в Барвінку ?

Брав у знайомої з оптової фірми - вона мені деколи підганяє запчастини по цінах трохи нижчих за риночні

Поділитися повідомленням

Lidok

Куплю пару нових зимніх нешипованих шин Amtel NordMaster 175/70 13R (тільки в Ужгороді)

Поділитися повідомленням

besz

Куплю пару нових зимніх нешипованих шин Amtel NordMaster 175/70 13R (тільки в Ужгороді)

тебе на кинчеш тогда!!!я так понял у тебя только 2 есть и 2 тебе еще нужно- тогда на кинчеш!!

Поділитися повідомленням

Lidok

тебе на кинчеш тогда!!!я так понял у тебя только 2 есть и 2 тебе еще нужно- тогда на кинчеш!!

Значить поїду на Кінчеш. А як відрізнити нові шини чи б/у? На базарі підсунуть ще якусь фігню.Я б/у не хочу.

Поділитися повідомленням

besz

Значить поїду на Кінчеш. А як відрізнити нові шини чи б/у? На базарі підсунуть ще якусь фігню.Я б/у не хочу.

бери кого из ребят-помогут)

Поділитися повідомленням

Ломик_в_рукаве

диски глянь на ибее-там много чего интересного!!!!

на ebay на німецькому є багато чого цікавого, але...доставка там тільки по Німеччині, інколи по Євросоюзу...А є людина, яка в Ужгород незадорого доставить, наприклад, ті же диски?

Поділитися повідомленням

Myrik86

besz - підскажи де ти купував бокові накладки на задній бампер . Якої якотсі ті накладки і яка на них ціна

Взагалі цікавить де можна купити Обвес зовнішній на Ланоса . Цікавить нормальної якості обвес : пороги , нижня накладка переднього бампера , може щось на задній бампер .

В Ланжероні може щось бути . Може є якісь провірені інтернет магазини ? .

В Борман ателье бампера занадто дорого - 300 у.е за бампер для мене дорого : простіше самому зробити з такими розцінками

Адмін - ви так і не відписалися щодо вашого переднього бампера

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="24" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ab.gif"> Чекаю відповіді .

Поділитися повідомленням

Crac0dile

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="24" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ab.gif"> Чекаю відповіді .

До адміна я ще не доріс :oops:

з приводу бампера відпишу завтра в ЛС або потелефоную, заодно скину обіцяний прайс з з/ч на ланоси

Поділитися повідомленням

Myrik86

До адміна я ще не доріс :oops:

з приводу бампера відпишу завтра в ЛС або потелефоную, заодно скину обіцяний прайс з з/ч на ланоси

Дякую . Чекаю

Поділитися повідомленням

Tolya

Підскажіть будь-ласка де можна в Ужгороді купити амортизатори?За дрібничками то я часто їздив в магазин що в Барвінку.Порекомендуйте які б собі поставити.Я думаю брати газ-масло.Потрібні передні і задні.

Поділитися повідомленням

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор