Перейти до публікації

Заправки


Crac0dile

Рекомендовані повідомлення

Есть предложение поделиться опытом по поводу заправок города и области...

Сам заправляюсь, в основном, на WOG (на Шахте) или ОККО (возле Спартака) - лью 95-й и иногда Пульс - красного налета на свечах не замечал в последнее время.

Интересует, кто заправлялся на балоговских заправках (в красных тонах, вывеска "Маркет" или что-то в этом роде), как там качество топлива?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я заправляюся на маркеті постійно . Ціна бензина тепер на 70 коп менша від воГа і по якості ні чим не уступае , да і на мене бензин кращий чим на воГі . Так раз на ВоГ заправився то машина просто відмовлялася їхати . Після заправок на маркеті ніколи таких приколів не було . Заправляв свого 41го там без проблем було , та і тепер ланос то їсть ....

Одне там трохи інтересні автомати стоять і на мою думку з 10ти літрів можуть напевно не долити грам так 300 :) - щось вони не звеншують швидкість при кінці заправки , а просто тупо відключаються .

Моє рішення - заправляюсь у них :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Myrik86

А свічі в чкому стані? Є червоний нальот на ізоляторах? При нагоді, може сфоткаєш?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я Заправляюсь на Укрнафта лию 95 -й, пробував 92 - й (разница крышка клапанов как будто БОКСОМ начистил) :lol: разницы в тяги неощущал вроды все гуд. После етого лью 95-й. На свечах нагар был замечен раньше когда только взял машинку (почистил сколько смог - свечи Чемпион работают нормально (сам на них уже проехал 26,5 тык) но посля заправок вроде неувеличивался. Завтра гляну отпишусь :oops:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Crac0dile - если чесно купил машину с пробегом в 38 тис . Наездил уже где то 5 тис км . Знаю что человек заправлял на укр нафте , я щас как правило на мавексе . Свечи не выкручивал и наверное не буду . Чисто из за того что работают они хорошо , проблем и каких то нехороших признаков нету , расход маленький , тяга хорошая - а значит они должны там быть нормальные .

Одно из за прошивки иногда до 3 тисяч ощутимы на педале провалы , но ето не свечи .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Д о подорожания бенза ,заправлялся постоянно на воге . Теперь откатал бак с маркета (белоруский 95) разницы никакой в поведении машины в хужую сторону. Расход тотже (7,5 л.25%город 75%трасса) нагара на свечах не наблюдается и дергание на первой и второй в городе теже, так зачем переплачивать 50 копеек лишних. :tong:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Напевно 60% бензина, котрий я спалив за рік (а то не много не мало, а десь 1500 літрів) - 95 з вога у Холмоку. Лише 1 раз попалася якась бодяга, всі інші рази проблем не було. Свічки за 20 тис слідів червоного нальоту не проявили.

На бензині з ОККО машина чомусь не їде, тобто все працює нормально але тяги явно не вистачає. Але деколи, все таки, заправляюся в них, бо дуже часто то найближча заправка.

На Укрнафті заправляв 2 або 3 рази, мало того що не не їде та щей тарахтить як трактор і з"являються ривки на холодну більше я туди не піду.

92 не заливав ні разу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
12   0

Я постійно на ОККО в новому районі запрвляюся 95-м, інколи пульс...І за два роки 1-2 рази був явно поганий бензин, а так все в нормі...Тижня два тому для експерименту заправив 20 літрів 92-го в майже пустий бак на тій же ОККО. Різниці не відчув взагалі :rolleyes: ...треба буде хіба на свічки глянути :)

На поїздки в село частенько заправляю 95-Й на Укрнафті перед Барвінком (якось згадую, що треба би заправитись, вже майже виїхавши з Ужгорода), то за ті ж два роки(тобто, не один раз там заправлявся) якихось ривків чи нестандартної поведінки машини не замічав...може просто везло :blink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Хто заправлявся останнім часом на ОККО біля Спартака? Останні 3 рази щось не подобається мені як машина поводиться після заправки (95 pulls) <_< . Слаба тяга і двигун голосніший ніж звичайно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 роки потому...

++

ОККО біля Аеропорта

+

WOG біля Сільпо, вул Минайська

ОККО біля Спартака

-

ОККО на Минайська х Можайського - доволі часто оператор плутає на яку колонку та скільки подавати пальне (у знайомого Лада6 на 95-му глохла)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Доброе время суток.

Заправлявся на маркет 92, а вчора попробував 92 мустанг на WOG -візуально стала краще в динамиці при розгоні.

95 пульс та 92 на ОККО не побачив різниці.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.