Перейти до публікації

-= Балачки =-


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Зустрічався хтось вчора? Бо я тільки в 21.30 з офіса вигріб. :(

Зустрічався-зустрічався....

От тільки вас не дочекалися трішки.

Ага... ми поросячої болячки боїмося... :energy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну здається є підтвердження свинячого грипу: Причиной смерти людей на западе Украины от вируса, тип которого не могли установить несколько дней, стал грипп A/H1N1, сообщил министр здравоохранения страны Василий Князевич на пресс-конференции в пятницу. РИА Новости Украина 11:14

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну здається є підтвердження свинячого грипу: Причиной смерти людей на западе Украины от вируса, тип которого не могли установить несколько дней, стал грипп A/H1N1, сообщил министр здравоохранения страны Василий Князевич на пресс-конференции в пятницу. РИА Новости Украина 11:14

Ніхто ні на кого не кашляв, питання в тому, що дана болячка доповзла вже до Рівненщини, так що потрібно бути обережнішими >:-[

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В Украине зафиксирована эпидемия высоко патогенного гриппа А(H1N1). Об этом на сегодняшней пресс-конференции сообщил министр здравоохранения Василий Князевич, передает корреспондент РБК-Украина. По его словам, в двух лабораториях подтвердили этот диагноз - зафиксировано 11 случаев из 33 проб.

В.Князевич отметил, что из 21-ой пробы, изученной в институте пульмонологии и фтизиатрии им. Яновского, подтвердилось 7 случаев заболевания гриппом A (Н1N1). Из 12 проб, изученных СЭС, подтвердились четыре случая заболевания гриппом A (Н1N1).

Министр напомнил, что на сегодняшний день, 951 человек госпитализирован в Западных областях. По его словам, по состоянию на сегодняшнее утро зафиксировано 30 случаев смерти от вирусных инфекций.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

да... така ситуація аж ніяк не може радувати... навпаки робиться якось моторошно.....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

відволічусь від теми - мені треба ваша допомога....

шукаю малюночок (або фото) - дитина на шнурочку тягне машинку....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да повна ..па, треба збільшити дозу цибулі і часника, не естетично но може допоможе :rolleyes:

А якщо серйозно, вчора передімною в аптеці мужик питав ватно-марлеву повязку і продавець відповіла, що їх повністю розгрибли і вона собі одну ледь лишила.

Змінено користувачем jenikjenik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да повна ..па, треба збільшити дозу цибулі і часника, не естетично но може допоможе rolleyes.gif

Якщо топтати цибульку з часником будуть усі без виключень, то з дискомфортом у спілкуванні проблем не буде rolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

думаєш - якщо пахнеш сам, то запаху співрозмовника не відчуваєш? :-!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На Волині 18 дітей госпіталізовано з санаторію

30.10.2009 12:38

На Волині, в санаторії матері і дитини "Турія" (Ковельський район) госпіталізовано 18 дітей з високою температурою, про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова облдержадміністрації Микола Романюк.

За його словами, ще 70 осіб мають схожі симптоми. Зараз там працює бригада медиків.

Як повідомив заступник головного державного санітарного лікаря Волинської області Микола Яцина, в санаторії перебувають діти зі всіх регіонів України, в цілому близько 250 людей.

За його словами, винних притягнуть до відповідальності, адже діти температурять вже понад п`ять днів.

Волинь також іде на карантин

30.10.2009 12:18

У Волинській області в усіх навчальних закладах з 2 листопада буде припинене навчання. Про це сьогодні на прес-конференції в Луцьку повідомив голова облдержадміністрації Микола Романюк.

Він зазначив, що з 2 по 12 листопада в усіх навчальних закладах області буде припинене навчання, а також заборонені всі масові заходи. Дошкільні навчальні заклади поки працюватимуть, оскільки там проводиться щоденний медичний контроль і групова ізоляція.

Також Романюк закликав Волинь не панікувати з приводу відсутності в аптеках медичних препаратів. Зараз продовжуються заходи щодо додаткового забезпечення аптек ліками проти грипу.

Як повідомив заступник головної державної санітарної лікарні Волинської області Микола Яцина, область нестримно вступила в новий епідемічний сезон. На сьогодні понад 3-х тисяч жителів Волині звернулися до лікарів. У 16-ти з них встановлений діагноз - грип.

Також Яцина зазначив, що на сьогодні в регіоні рівень захворюваності ГРВІ становить 36,6 хворих на 10 тисяч населення, тоді як епідпоріг для регіону - 75,5 на 10 тисяч населення. Крім того, Яцина підтвердив інформацію про смерть вагітної жінки від пневмонії минулого тижня.

Звідси.http://www.intv.ua/

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

відволічусь від теми - мені треба ваша допомога....

шукаю малюночок (або фото) - дитина на шнурочку тягне машинку....

Поки це є в наявності:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

думаєш - якщо пахнеш сам, то запаху співрозмовника не відчуваєш? :-!

може і відчуваєш але тоді не так огидно...

З.І. УРА! В мене 2 тижні відпустки bp.giffx.gif

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

З.І. УРА! В мене 2 тижні відпустки bp.giffx.gif

а я ж казав, що українці завжди + знаходять в будь-якій ситуації)))) :D:lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

думаєш - якщо пахнеш сам, то запаху співрозмовника не відчуваєш? :-!

може і відчуваєш але тоді не так огидно...

З.І. УРА! В мене 2 тижні відпустки bp.giffx.gif

Ти ба... :blink: , виявляється ти ще шось робив.... :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

думаєш - якщо пахнеш сам, то запаху співрозмовника не відчуваєш? :-!

може і відчуваєш але тоді не так огидно...

З.І. УРА! В мене 2 тижні відпустки bp.giffx.gif

Ти ба... :blink: , виявляється ти ще шось робив.... :wink:

якщо на роботі людина з'являється - значить працює... біг-борги ж бачив...

чого до Hockins`a чіпляєшся, Друже? :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

..

З.І. УРА! В мене 2 тижні відпустки bp.giffx.gif

А гроші платити будуть?

Якщо так, то я йду до тебе працювати.... і відразу у відпустку.

......

То ти в робочий час приїжджай до мене на офіс, поїдем в адреналін кататись. Просто в робочий час там дешевше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

..

З.І. УРА! В мене 2 тижні відпустки bp.giffx.gif

А гроші платити будуть?

Якщо так, то я йду до тебе працювати.... і відразу у відпустку.

......

То ти в робочий час приїжджай до мене на офіс, поїдем в адреналін кататись. Просто в робочий час там дешевше.

на картинги сильно не кашляйте :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

..

З.І. УРА! В мене 2 тижні відпустки bp.giffx.gif

А гроші платити будуть?

Якщо так, то я йду до тебе працювати.... і відразу у відпустку.

......

То ти в робочий час приїжджай до мене на офіс, поїдем в адреналін кататись. Просто в робочий час там дешевше.

А я в аспірантуру поступив. Степуху давати точно будем, а там шось докомбіную.

А на рахунок картинга то ідея. Якось з кооперуємся

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а може ви тоже подумаєте?

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

відволічусь від теми - мені треба ваша допомога....

шукаю малюночок (або фото) - дитина на шнурочку тягне машинку....

Поки це є в наявності:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.