Перейти до публікації

-= Балачки =-


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

то за тиждень робим звичайну зустріч, а ще через два зустріч "щоб помірятись"?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Майже як в тому анекдоті....

прийшов чоловік у село а там нікого немає. бачить сидить якийсь мужик, підійшовши до нього запитав:

-Куди всі ділися?

-А, пішли х.@ми мірятись... - відповів мужик

-Може мені піти? - почухав скритне місце чоловік біля коліна....

-Не думаю що це добра думка - відповів мужик почухавши біля п'ятки :rolleyes:

Так і у вас тут.... Чого там мірятись, все майже як у всіх... тільки примочок парочка друга у кожного якась нова.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так і у вас тут.... Чого там мірятись, все майже як у всіх... тільки примочок парочка друга у кожного якась нова.

Так мова не про те, щоб мірятись, а щоб витягнути побільше одноклубників на зустріч.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

...

Так і у вас тут.... Чого там мірятись, все майже як у всіх... тільки примочок парочка друга у кожного якась нова.

Друже, Alto®! Те, що ми стараємось робити називається спробами популяризацієї нашого автоклубу в регіоні. Смаки і інтереси у всіх точно різні. :)

Те саме і стосується наявності клубної символікі та її кількості на авто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згідний з вами. Чим більше тим краще. Думаю що новачків прибуде у клані, шкода що я не люблю масові "язди" де "малалєткі" на татусевих машинах роблять чудеса. А посидіти десь біля водички з приємними людьми то можна. :boyan::beer::many-beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 тижнів потому...

Товариші одноклубники!

Давайте якось зберемось після свята. Схоже, що у всіх зараз кризова ситуація з часом і з фінансами, тому пропоную зустрітись за кавою для просто побалакати. Зараз активно ведуться с/г роботи, тому в суботу не всім може вийти. Може в неділю в обідню пору у якомусь парку зустрітись обговорити плани на святкування річниці, домовитись про час і дні проведення регулярних зустрічей.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Товариші одноклубники!

Давайте якось зберемось після свята. Схоже, що у всіх зараз кризова ситуація з часом і з фінансами, тому пропоную зустрітись за кавою для просто побалакати. Зараз активно ведуться с/г роботи, тому в суботу не всім може вийти. Може в неділю в обідню пору у якомусь парку зустрітись обговорити плани на святкування річниці, домовитись про час і дні проведення регулярних зустрічей.

Якраз то про що вчора говорили. Можна і без кави...

Як варіант, чому б не зїхатись на стоянці біля парку і попити "нульовочки"?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

То коли то краще провести?

У нас буде зараз багато вихідних, може якийсь з них пожертвувати. Краще якусь неділю...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

То коли то краще провести?

У нас буде зараз багато вихідних, може якийсь з них пожертвувати. Краще якусь неділю...

А може в понеділок на 2 день Пасхи?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На Пасху не плануйте - багато на свята їдуть до родичів гостювати. Людей буде мало.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Привіт всім!!!

Давненько ми не балакали в цій темці, все на зустрічах, а скільки того Луцька - велике село.

Я зарядилась енергією наших одноклубників і так хочеться приєднатись до наступного автопробігу. Треба завести копілку... А ви товариші волиняни як?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я зарядилась енергією наших одноклубників і так хочеться приєднатись до наступного автопробігу.

))) це головне раз спробувати. і знову захочеться ))) я колись один раз поїхав... в БЦ... а тепер що? всі могли бачити що було в Луцьку ))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На превеликий жаль, нам вдалося лиш провести вас в дорогу додому і помахати синім платочком на прощання, я ще довго не могла заспокоїтись, хотілось продовження свята. Потім лише в голову думка прийшла, що можна було б в Дубно з вами майнути.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ага. Дійсно. Можна ж було поїхати... Але чомусь про це подумалось вже згодом.

P.S. відправлено з телефону. можливі помилки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я зарядилась енергією наших одноклубників і так хочеться приєднатись до наступного автопробігу. Треба завести копілку... А ви товариші волиняни як?

І в внас аналогічна ситуація. Я і особливо моя дружина гарно так сьорбнули неперевершеної клубної енергетики. Тепер просто на місці не сидиться.

Отправлено с моего GT-I9001 через Tapatalk_HTCRUSIIA.COM_edition

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Панове одноклубники!

А як ви дивитесь на те, щоб рванути на якісь вихідні десь на шашличок. Зробим таку собі виїздну зустріч клюбу на природі поки ще будуть теплі деньки.

Отправлено с моего GT-I9001 через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я як завжди за! обома руками.

Сподіваюсь, Петро і кіндери з тобою? Судячи з метеопрога можна пробувати планувати на наступні вихідні. Поки метеопрогноз дуже навіть файний.

Отправлено с моего GT-I9001 через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Драааасьте Вам)))) Что то тут тихо cp.gif

Пошуміть трошки? :D

****8

Самі заможні люди - це курці, п'яниці і автомобілісти. скільки не підвищуй ціни вони всеодно курять, п'ють і їздять!

:lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.