Перейти до публікації

-= Балачки =-


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Все це мабуть брехня була, бо ніхто нікуди так і не виїхав, ні риби ні мяса, сьогодні виявляється що в звіринець всі сунуть - потрібно чітко визначатись з бажаннями, а то страшно стає що наступним може стати після звіринця.... :energy:

Так ти ж перший голосував за звіринець!

Казав що там "звірі" вилазять після того як сонечко трохи опуститься нижче.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хто голосував?!?! :ay-yay: , це все наклеп, невже в темі є голосувалка, чи може мій пост є де я писав що голосую?!! мабуть ти вже прийняв неправильно перекладений "За кермом"???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хто голосував?!?! :ay-yay: , це все наклеп, невже в темі є голосувалка, чи може мій пост є де я писав що голосую?!! мабуть ти вже прийняв неправильно перекладений "За кермом"???

Так. Флудить нада тут, а не в темі про регулярні зустрічі! Пиво я й так буду пити, незалежно від того чи за кермом. Хіба би 50г абсенту би випив, але біля зоокуточка такого не продають.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отак, не продають, то привези із собою, чи може жалко поділитись з одноклубниками як метеріальним так і духовним, все собі.... :verysad:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отак, не продають, то привези із собою, чи може жалко поділитись з одноклубниками як метеріальним так і духовним, все собі.... :verysad:

Та мені не шкода, але ж ніхто пити не буде :(.

Та й в кафешку з своїм спиртним не пустять.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Угу, це називається все що завгодно придумаю аби відмазатись і залишити одноклубників сухими та голодними :joking:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Угу, це називається все що завгодно придумаю аби відмазатись і залишити одноклубників сухими та голодними :joking:

Спеціально для тебе візьму абсент, хай всі будуть свідками, чи будеш ти його пити!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Знову викрутитись хочеш "візьму тобі нехай всі бачать", а ти візьми для всіх щоб я бачив, так слабо??? :shetong:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

.... а ти візьми для всіх щоб я бачив, так слабо??? :shetong:

Так кажу ж що ніхто його пити не буде!!! Бачиш, всі мовчать. Значить ніхто не хоче :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Знаєш приказку "мовчить - значить хоче", а мочить тому що зуби звело від того що так сильно хоче!!! Так що бери на всіх і не викручуйся!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Знову викрутитись хочеш "візьму тобі нехай всі бачать", а ти візьми для всіх щоб я бачив, так слабо??? :shetong:

правильно! хай везе. А ми його опечатаємо і для наступної зустрічі лишимо :shecry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

правильно! хай везе. А ми його опечатаємо і для наступної зустрічі лишимо :shecry:

Не дочекається до наступної зустрічі. Я його раніше висьорбаю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отакої!!! Флудити почав не я :ay-yay: , я лише підзадорив флудера :boyan: , а він мало того що сухим з води вийшов >:-] , так ще й від того щоб всім привезти викрутився :witch: - це не справедливо :sos: !!!! :shecry:

А на рахунок фільтру і хто його прав - "на злодію і шапка горить" сам признався :oops: , ще й два рази :tong:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ви подивіться що він робить, лише за сьогоднішній день більше пів сотні постів нагадив, а чесних людей ущімлюєте в правах на свободу думки :angry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отакої!!! Флудити почав не я :ay-yay: , я лише підзадорив флудера :boyan: ,...

Флудера у себе всередині? Хто перший почав про прибиральників вулиць писати у темі де обговорюються запчастини і СТО? За таке треба залізний БАН з занесенням в трудову книжку. Хіба пивом відкупишся сьогодні ;)

.... так ще й від того щоб всім привезти викрутився :witch: .....

Ще не вечір!

....А на рахунок фільтру і хто його прав - "на злодію і шапка горить" сам признався :oops: , ще й два рази :tong:

У мене на це інше бачення: хоч одна людина допомогла порадою, поки всі інші або мовчать, або флудять про бабусь з мітлами. :shetong:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ви подивіться що він робить, лише за сьогоднішній день більше пів сотні постів нагадив, а чесних людей ущімлюєте в правах на свободу думки :angry:

ущімлений :lol:

Ти би краще у темі "купи-продай" поплавка у когось попросив на завтра! ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Двірники різні бувають, потрібно чітко формулювати свої вислови, я вже не кажу про те як ти по інших темах флудиш, ліньки читати з десяток сторінок, какнув в самому кінці - тобі відразу написали де читати >:-[

Ви подивіться що він робить, лише за сьогоднішній день більше пів сотні постів нагадив, а чесних людей ущімлюєте в правах на свободу думки :angry:

ущімлений :lol:

Ти би краще у темі "купи-продай" поплавка у когось попросив на завтра! ;)

Ага, зараз попрошу поплавка, то точно забанять, скажуть який поплавок - в нас всіх інжектори, то лише в старих карбюраторів поплавки, добре якшо поплавком не обізвуть :shetear:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ви подивіться що він робить, два слова напише а то все цитати на пів сторінки, і після всього цього де справедливість?!?!?! :sos: хоч хтось за мене заступиться? :(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Двірники різні бувають, потрібно чітко формулювати свої вислови, я вже не кажу про те як ти по інших темах флудиш, ліньки читати з десяток сторінок, какнув в самому кінці - тобі відразу написали де читати >:-[

двірники фірми bosch у темі про автозапчастини можуть обговорюватись різні, але без мітли!

А про десяток сторінок ти не дочитав постів тих, що після мене писали. Виявляється таке питання дійсно не піднімалось і я вдало його зачепивю

Ага, зараз попрошу поплавка, то точно забанять, скажуть який поплавок - в нас всіх інжектори, то лише в старих карбюраторів поплавки, добре якшо поплавком не обізвуть :shetear:

та в "купи-продай" створюєш свою тему типу "куплю поплавка" і жалуєшся модераторам на всіх хто пропонує тобі поплавок від карба :) за оффтопік і флуд. Тобі ж поплавок тра до вудки, ти ж тему створив.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"Правду кажеш" - знаю я наших модераторів, ти давно вже їх підкупив чи підпоїв, дивись як тихенько сидять вичікують... :crazy: , забанять я знаю, напишуть що не має ніякого відношення до автомобільної теми і що я лише засмічую форум, я якщо зможу переконати в створенні даної теми то будуть збивати з мене оскільки це буде комерційна інформація... 8-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"Правду кажеш" - знаю я наших модераторів, ти давно вже їх підкупив чи підпоїв, ... 8-)

То абсент сьогодні не брати? А то знов будеш жалітись, що підкупляю модераторів :ay-yay: .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та я взагалі з вами не дружу, і образився :cry: , всі на ничку тихенько читають, а хоч би хтось заступився >:-[

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"Правду кажеш" - знаю я наших модераторів, ти давно вже їх підкупив чи підпоїв, ... 8-)

То абсент сьогодні не брати? А то знов будеш жалітись, що підкупляю модераторів :ay-yay: .

Знову викрутився, взагалі абсенту не привезе, ні мені, ні іншим, а потім тихенько модераторів :beer: , паролі з них повипитує коли всі безтямні будуть :-! , і перець B)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щось нікого на форумі і не було.... Мабуть "нарибачились" добре :joking:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щось нікого на форумі і не було.... Мабуть "нарибачились" добре :joking:

А то ти тіпа юшки не їв? Якби тебе не було, то я подумала б що тебе жаба давить, а от ніяк зрозуміти не можу чого ти на форум виліз, тобі що малувато показалось? :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.