Перейти до публікації

InjectorMaster. РЕСТАВРАЦІЯ ДВИГУНІВ ТА КУЗОВІВ. Ремонт після ДТП. Стапель.


Injectormaster

Рекомендовані повідомлення

Закріплені повідомлення
3,3 тис.   179

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

InjectorMaster

+380 93 852 4245

Краще писати в месенджери. Вайбер, Телеграм, Сигнал.

Я не завжди можу підняти слухавку.

 

Члени клубу отримують знижку 12% на всі види робіт.

 

 

- Ремонт кузова після аварії. Стапель. Рихтовка.

- Ремонт незначних ушкоджень кузова. Споттер. Мости. 

- Малярні роботи. Локальні здебільшого, але можна організувати і повний перекрас)))

- Відновлення кузова пошкодженого корозією. Заміна елементів, ремонт, виготовлення елементів. Англійське колесо, листогиб.

- Антикорозійна обробка кузова. Rust stop.

- РЕМОНТ ДВИГУНІВ любої складності.

- механічна обробка металів. Токарні / фрезерні роботи.

- ремонт систем керування двигуном. Діагностика.

- Аргон. Виготовлення елементів з нержавіючої сталі та алюмінію. 

- Виготовлення нестандартних ричагів, підрамників, інших силових елементів. Плазма, трубогиб, нотчер.

 

Це можливісті майстерні в загальному обсязі. Перераховувати все, що робить майстерня вже немає сенсу))) 

 

З питань ремонту:

injmaster856@gmail.com

+380 93 852 4245

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Injectormaster
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • james змінив заголовок на Injectormaster: ДИАГНОСТ / ИНЖЕКТОРЩИК / МОТОРИСТ.
  • james розблокував тему
  • 4 тижні потому...
Незакріплені повідомлення
3,3 тис.   179

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 звоните, расскажу

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,3 тис.   179

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Юра привіт!

все хотів запитати та забував ...

кольця в мого Сенса були сильно зношені? компресійні? маслознімні?  зазор в замку ?

ну і так пару слів про моторчик:

накатав вже 2 284 км (за місяць :shock:) ...моторчик крутить :metal: ...поки що більше 120 км/ч не топив..якось шкода дідугана :oops: та і масло поки що не ХАДО :hmmm:...замітив що на бензині (давно вже не їздив до того)  бувають немов провальчики - видно форсунки підзабиті...як трохи розгребешся - заскочу на чистку форсунок (з салона ще не чистились - 422 000км)....на газу на холодну буває трохи провал/троїння - попробую поміняти ВВ провода - тисяч 200  вже їм)...теплові зазори клапанів коли краще глянути? чи вже пора?...постараюсь не перетягувати контргайку :oops: 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,3 тис.   179

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 клапана вже можна я думаю, ну а з провальчиками треба розбиратися. Форсунки чистили. Там наче все норм має бути.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 години тому, Injectormaster сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 клапана вже можна я думаю, ну а з провальчиками треба розбиратися. Форсунки чистили. Там наче все норм має бути.

ясно...

я сьогодні щось трохи задумався і того :oops:...2а передача -  80 км/ч... 3я  - 130 км/ч.... 4а  - 160 км/ч....ну і 5а -185 км/ч....таки їде :oops:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6 хвилин тому, Yarmola.L сказав:

2а передача -  80 км/ч... 3я  - 130 км/ч.... 4а  - 160 км/ч....ну і 5а -185 км/ч....таки їде :oops:

Может это не сенс?Или шо то  с машиной....:D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 ого режим(( І димку з вихлопної ще не має на 420тис км? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3я передача 130, не кисло крутится, постоянно в отсечке?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 хвилин тому, Lev@ сказав:

3я передача 130, не кисло крутится, постоянно в отсечке?

я шо ізверг свому мотору?...ну хіба раз в місяць напротязі 14 років і 420 000 км крутив...і да...в мене НЕМА відсічки...ГБО-2 і емулятор...кручу скільки взмозі розкрутити....просто світиться чек і мотор починає "свистіти"... ;)

якщо мотор нормально розкрутив по схемі що виклав вище - знач з ним все в порядку...так і перевіряю...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

И это сенс крутанулся на 5 передаче до 5000тыс?

Я в шоке...

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 Цікавий факт: за тех характеристиками, що дає виробник максимальна швидкість даного авто складає 162км/год.  

 Совпадєніє? Нє думаю! ©

 Це як "я на ЯВІ 180км/год легко! А я 190км/год можу!!" Дааааа... в одного мене що на 16-й,  що на 18-й зірці ява більше 120 не їхала... От халепа!))))))

Змінено користувачем nik__2
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Интересная таблица, вот только у меня оба сенса на пятой 90км/ч-2700об, 100км/ч-3100об, эта таблица актуальна наверно для длинной таврической пятой.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

19 годин тому, nik__2 сказав:

 Цікавий факт: за тех характеристиками, що дає виробник максимальна швидкість даного авто складає 162км/год.  

 Совпадєніє? Нє думаю! ©

 Це як "я на ЯВІ 180км/год легко! А я 190км/год можу!!" Дааааа... в одного мене що на 16-й,  що на 18-й зірці ява більше 120 не їхала... От халепа!))))))

я вказував швидкість по спідометру ;)  те що всі спідометри всіх авто  показують в "+" ти ж прекрасно знаєш...фактична швидкість нижча...якщо не помиляюсь 185км/ч по Ланосо/Сенсівському спідометру це десь 170 - по ЖПС...я колись проводив звірку свого спідометра з ЖПС - просто треба пошукати в бортовику  дані...

Знайшов:

 

Опубліковано: 02.11.12 10:42 (змінено)

ФАКТИЧЕСКАЯ СКОРОСТЬ.

вообщем наднях немного сопоставил скорость отображаемую спидометром и скорость по ЖПСу...результаты как мне кажется немного отличаются с Ланосовской коробкой чем были раньше с Сенсовской...жаль с Сенсовской не отмечал настолько детально, но навскидку с Сенсовской разница была чуток поменьше..порядка7-8-9 км/ч в этом диапазоне скоростей...

Спидометр...ЖПС...Разница

70........ .63........-7

80..........73........-7

90..........82........-8

100........92........-8

110........101.......-9

120........111.......-9

130........120.......-10

140........130.......-10

150........139.......-11

160........149.......-11

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

11 годин тому, Lev@ сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Интересная таблица, вот только у меня оба сенса на пятой 90км/ч-2700об, 100км/ч-3100об, эта таблица актуальна наверно для длинной таврической пятой.

це для Ланоса - в мене КПП від Ланоса 1.5...для Сенса трохи інші значення

з цієї таблиці починався Ланос ком в 2004р......це кусок таблиці Хемуля для всіх Ланосіс/Сенсів...я собі зберіг її...на фуромі напевно її вже нема...він тоді порахував всі передаточні числа всіх коробок Ланос 1.5 Ланос 1.6 сенс 1.3.......

Змінено користувачем Yarmola.L
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 часа назад, Yarmola.L сказал:

.я собі зберіг її...на фуромі напевно її вже нема...він тоді порахував всі передаточні числа всіх коробок Ланос 1.5 Ланос 1.6

А на Ланос 1,6 є таблиця?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Юра, добрый день! Денис с пыхтящим Ланосом 1.6. Поменяли сальники клапанов - дым ушел. Брак гонят производители запчастей (((

Может не много не в тему, вы проверяли все датчики - все в норме, а вот сегодня датчик радиатора - то на ноль, то на максимум скачет, еще и аккумулятор умирает, напряжение бортсети упало с 14В до 13В. Может ли дохлый аккум "садить" напряжение зарядки от генератора?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 если генератор работает, то напряжение будет в норме, если гена не работает, то и напряжение будет просаживаться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А где померять на самом генераторе? Есть какой-то доступ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. Заводишь авто.

2. Обязательно !!! Включаешь ближний свет фар!!!

3. Снимаешь клемму с АКБ.

4. Меряешь напряжение на клеммах проводов. 

 

В таком варианте АКБ никак влиять не будет.

Если гена неисправный, то авто сразу заглохнет или начнет колбаситься после п.3.

Если напряжение по п.4 будет меньше 14В, то возможна или проблема с геной или в проводке где то хорошее кз.

Не Ланос, но смысл тот же.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Оставлю и здесь благодарный отзыв!

 

Юра, спс за диагностику!!

Как всегда, все чётко и понятно!

Как и договаривались, соберусь с мыслями и приеду.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да простит меня Юра, что в этой теме спрашиваю, к вопросу о термостате... Он не просто так шалит, половина радиатора холодная, половина - горячая, с двигателя оба патрубка горячие. Воздух? Это после замены сальников клапанов. Может попало что-то в радиатор.... Мда, печально...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,3 тис.   179

Я бы думал на воздух. Хотя попадались забитые причудливым образом радиаторы.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Попробовал понадавливать на шланги - горячий антифриз продвинулся чуть дальше, но эффекта мало. По генератору нашел - масса плохая, падение 1,6В !!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Восстановил массу - все работает! От датчика температуры приборки просто проводок отвалился. Охлаждающая циркулирует, наверно помогло то, что задрал нос машины и прогазовал.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Это еще с завода неправильно был запакован разъем ?!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.