Перейти до публікації

Автозапчастини і СТО на Волині (Lanos&Sens)


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Якщо фарба крепко загусла, але не висохла зовсім - хлюпни туди розчинника для автомобільних фарб, ч-з кілька днів відійде.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Лучани не підкажете де можна купити(особливо немає часу на пошуки) вітровики, атакож проставки під аміки по "адекватним цінам" у Луцьку, а також немає ні в кого ЕБУ продіагностувати нормально.Дякую за швидку відповідь!! :witch:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Лучани не підкажете де можна купити(особливо немає часу на пошуки) вітровики, атакож проставки під аміки по "адекватним цінам" у Луцьку, а також немає ні в кого ЕБУ продіагностувати нормально.Дякую за швидку відповідь!! :witch:

1. ринок Формула або Сергій навпроти автозаводу.

2. Шо значить "ЕБУ продіагностувати"? Завтра на зустрічі можем через АКМ подивитись. Але "ЕБУ діагностувати" нема змісту, бо якщо машина заводиться і їде, то ЕБУ робочий ;).

Змінено користувачем petronik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мав на увазі глянути настройки :oops: , можливо щось підправити(якісь параметри), щось порадити, просто за час експлуатації назбираплось декілька питань ось і хотів в кого є шнур і програмне подивитись, поговорити. :beer: Завтра зустріч чи сьогодні?

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем jenikjenik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

... Завтра зустріч чи сьогодні?....

канэчна сьоня.

Тобто, в п"ятницю, о 19.00.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Підкажіть де в Луцьку можна придбати номальне, не підробку, моторне мастило Castrol 5w40?

Перевірено на Стрілецькій, і дешевше...

Може не завжди є, але на розлив там оригінал точно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Підкажіть де в Луцьку можна придбати номальне, не підробку, моторне мастило Castrol 5w40?

Я міняю мастило Castrol 5w40 і фільтри на Дукат ойл, не сприйміть як рекламу просто нормальне відношення до клієнта, працюють і в обід і по суботах, коли треба тоді й заїхав, ще робив в них деякий дрібний ремонт, загалом непогана кантора, мастило беру в каністрі з наліпкою що містить голограму тому ймовірність підробки менша ніж з бочки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Перевірено на Стрілецькій, і дешевше...

Може не завжди є, але на розлив там оригінал точно.

Там є кастрол синтетика на розлив? Мені на Волиньавто сказали що на розлив йде тільки мінералка і полусинтетика. Де це на Стрілецькій, яка адреса?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я міняю мастило Castrol 5w40 і фільтри на Дукат ойл, не сприйміть як рекламу просто нормальне відношення до клієнта, працюють і в обід і по суботах, коли треба тоді й заїхав, ще робив в них деякий дрібний ремонт, загалом непогана кантора, мастило беру в каністрі з наліпкою що містить голограму тому ймовірність підробки менша ніж з бочки.

Де знахродиться цей Дукат ойл? Там можна купити мастило на винос?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Масло купити можна, вони продають вроздріб та гуртом, більшість масла на "формулі" зі складу "дукат ойлу", відповідно і ціна в них буде нижча ніж на "формулі". Знаходиться на Стуса9, це як спуститись з мосту на Ківерцівську, повернути наліво і перший поворот наліво, далі прямо у ворота а за воротами відразу направо.

Змінено користувачем kelo
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Масло купити можна, вони продають вроздріб та гуртом, більшість масла на "формулі" зі складу "дукат ойлу", відповідно і ціна в них буде нижча ніж на "формулі". Знаходиться на Стуса9, це як спуститись з мосту на Ківерцівську, повернути наліво і перший поворот наліво, далі прямо у ворота а за воротами відразу направо.

Знаю це місце, там ще знаходиться магазин Леол. Дякую, поїду купувати туди.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Можеш спробувати де я собі робив, в теремнівському кооперативі. Мені робили рік тому, тримається обробка відмінно, не тріскається. Тільки хлопцям бажано пальцем тикнути де шо робити. І ще тиждень - два буде смердіти в салоні мовілем, але потім вивітриться. 099 4268843 Андрій. Скажеш Коля з ланос-клубу порекомендував.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можеш спробувати де я собі робив, в теремнівському кооперативі. Мені робили рік тому, тримається обробка відмінно, не тріскається. Тільки хлопцям бажано пальцем тикнути де шо робити. І ще тиждень - два буде смердіти в салоні мовілем, але потім вивітриться. 099 4268843 Андрій. Скажеш Коля з ланос-клубу порекомендував.

Дякую! А що тобі по грошах вийшло не пам'ятаєш?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чи 700 чи 1000грн, не памятаю. Краще уточни по телефону.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Масло купити можна, вони продають вроздріб та гуртом, більшість масла на "формулі" зі складу "дукат ойлу", відповідно і ціна в них буде нижча ніж на "формулі". Знаходиться на Стуса9, це як спуститись з мосту на Ківерцівську, повернути наліво і перший поворот наліво, далі прямо у ворота а за воротами відразу направо.

Був я там, купив Castrol 5W40. Чесно кажучи сумніваюсь я в його оригінальності :( . І те що вся Формула купує у них теж давлять сумніви. Мастило у них в стандартній для Castrolа тарі, тільки от закрутка не така як зазвичай, а проста що закручується, раніше я таких не бачив. Кому цікаво, можу фотку кинути. Ціна теж 319 грн. за 4 л., на Формулі від 270 грн. до 310 грн. за тих же 4 л. синтетики.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Те мастило, що я купую трохи дешевше ніж на формулі і заміна на місці безкоштовна. З приводу оригінальності не можу нічого сказати, можна попросити сертифікат.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ESSO може і дешевше, а от Castrol у них доржче, більше я там мабудь не буду брати, мені не сподобалось. перед цим я балакав з одним продавцем масел, так він мені повідав що всі Castrol розливаються у м.Львові, а про те що скажімо у ВолиньАвто все сертифіковано, то він відповів що у них все теж саме мастило з того ж Львова і всі ці розмови то байки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Доброго дня.

Не знаю чи в цій темі таке питання, однак... можливо хтось порадить хорошого майстра із встановлення цз+автосигналізації, хочу поставити на свій сенсик?!

Буду вдячний за допомогу.

Змінено користувачем Romaha_1
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доброго дня.

Не знаю чи в цій темі таке питання, однак... можливо хтось порадить хорошого майстра із встановлення цз+автосигналізації, хочу поставити на свій сенсик?!

Буду вдячний за допомогу.

Можу порадити

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Порадьте гарного майстра по підвісці, потрібно зробити реставрацію супортів та замінити пильники шруса.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Подскажите - где в Луцке могут быть в наличии галогенки H4 OSRAM Night breaker Plus. Желательно в розничной упаковке (Не ОЕМ коробки).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.