Перейти до публікації

Автозапчастини і СТО на Волині (Lanos&Sens)


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Подскажите - где в Луцке могут быть в наличии галогенки H4 OSRAM Night breaker Plus. Желательно в розничной упаковке (Не ОЕМ коробки).

Брав на "Формулі" кілька місяців тому по 100 грв. Ряд той, що паралельно вулиці Кравчука.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В Епіцентрі, місяць тому була по 106 грн./шт.

Але я порадив би "філіпс екстрім пауер +90". В мене в одній фарі брекер, в іншій - екстрім пауер, маю до чого порівняти. Філіпс рулить!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В Епіцентрі, місяць тому була по 106 грн./шт.

В епицентре, который при выезде из Луцка в сторону Ровно?

Але я порадив би "філіпс екстрім пауер +90". В мене в одній фарі брекер, в іншій - екстрім пауер, маю до чого порівняти. Філіпс рулить!

Ну зачем вы так? Я неделю решался на НБ. А вы так нещадно. :ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так, на обїздній в сторону Рівного.

Ну, тепер відважуйтесь на філіпс ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заезжал вчера в Епицентр - действительно есть. Мало того, что есть - такое ощущение, что именно этих НБ там больше всего! Одна штука - 106 грн, комплект из двух - 206. Philips X-tream Power отсутствовал (по крайне мере в корпусе Н4).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Блін, тільки щойно помітив, що написав пауер замість віжн, був неуважний. :unsure: В мене стоїть "екстрім віжн +90". А переплутав тому, що першопочатково я приїхав також за "екстрім пауер", але із-за того, що їх не було купив "екстрім віжн", і не пошкодував. Але я переконаний що і пауер і віжн будуть однаково добре світити. На цих лампах нема такої великої площі покриття синім напиленням як на НБ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Кому потрібно буде щось підварити, підготувати до покраски, зробити антикор обробку - підскажу недорогих майстрів в районі теремно. Пишіть в особисте.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

Потрібен маляр по покрасці (заднє крило). Хтось когось порадити може?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Район автобазару. точніше біля кільця де раніше Ліфтова служба була. Звати Іван 0950316992.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Потрібен маляр по покрасці (заднє крило). Хтось когось порадити може?

на конякіна від кільця з гордіюк за тролейбусною зупинкою перед ОККО поворот направо до шиномонтажа. шиномонтаж об"їжджаєш справа і валиш в кінець біля гаражів. В самому кінці з правої сторони побачиш бокси і машини які готуються до покраски. Дешевшого і якіснішого фарбування я не бачив. Телефонів не маю, туди треба їхати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А ти собі крило там фарбував?

Останній раз саме там. Вони за додатково 50грн покрасили ржавий фрагмент кришки багажника під логотипом daewoo. Переходів не видно ніде.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Підскажіть де можна відремонтувати стартер, так щоб зняли-зробили-поставили-поїхав?

Отправлено с моего A1_07 через Tapatalk_HTCRUSIIA.COM_edition

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А які признаки несправності?

Змінено користувачем kelo
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А які признаки несправності?

Час від часу просто кляцає і навіть не думає крутити. Особливо в мокру погоду. Ну і як положено в самий не потрібний момент.

Отправлено с моего GT-I9001 через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Час від часу просто кляцає і навіть не думає крутити. Особливо в мокру погоду. Ну і як положено в самий не потрібний момент.

Отправлено с моего GT-I9001 через Tapatalk

Щось схоже клацало місяців три в службовій "Ниві".Буквально вчора не зміг завести зовсім. Як виявилось плюсовий провід соплями тримавсь на клемнику а потім зовсім злетів.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тобто інколи крутить, а інколи просто кляцає? Якщо так, то першу чергу потрібно почистити контакти як плюсові так і на масу. Думаю, що все пройде... Хоча обрив і можливий в корпусі стартера, але це менш вірогідно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Підскажіть де можна відремонтувати стартер, так щоб зняли-зробили-поставили-поїхав?

Отправлено с моего A1_07 через Tapatalk_HTCRUSIIA.COM_edition

А по суті, подзвони до Ромки - Nemo, він з стартером їздив на ДПЗ, десь недалеко від самого заводу ДПЗ. Туди ж і кришечка їздив.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А по суті, подзвони до Ромки - Nemo, він з стартером їздив на ДПЗ, десь недалеко від самого заводу ДПЗ. Туди ж і кришечка їздив.

Якщо на ДПЗ то я вже знаю де.

Отправлено с моего GT-I9001 через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Підкажіть де можна зробити холостий хід ті плавання холостого вже мене задовбали!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Для початку почисть РХХ, якщо не допоможе - тоді на діагностику до інжекторщика. В Бонза має бути телефон до Андрія.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

датчик чистив міняв не помагає! На газі менше плавають на бензині взагалі ужас!Зарпаз зима треба гріти на бензині і плавання конкретні !

Змінено користувачем VictorBorys
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

датчик чистив міняв не помагає! На газі менше плавають на бензині взагалі ужас!Зарпаз зима треба гріти на бензині і плавання конкретні !

Паяти масу ДПДЗ. Перевірити свічки/дроти/напругу генератора. Якщо є натхнення, то все можна зробити самостійно, інформація на форумі є.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за пораду буду пробувати

Змінено користувачем VictorBorys
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за пораду буду пробувати

І ще питання: прошивка дворежимна чи універсальна?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.