Перейти до публікації

Автозапчастини і СТО на Волині (Lanos&Sens)


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Хто підскаже де можна в Луцьку купити нормальні ПТФ(бажано Весем) і за нормальні гроші.Буду дуже вдячний за пораду, хочу до Нового року своїй Маленькій подарунок влаштувати.

Глянь на autoparts.lutsk.ua , там є прайсик і гуртова ціна для клубу. У них все привезено з Польші.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згнила вихлопна , вірніше кусок труби з каталізатором, вварювати нічого не вварював - бо варити нема що :verysad: і шо робити-купив кусочок труби правда без каталізатора , поставив і катаюсь :joking: , добре що найшов у Ковелі, правда облазив всі магазини і ринки Ковеля , купив у магазині "Форсаж" там багато речей суто для ДЕУ.Спасибі продавцю - допоміг добре.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згнила вихлопна , вірніше кусок труби з каталізатором, вварювати нічого не вварював - бо варити нема що :verysad: і шо робити-купив кусочок труби правда без каталізатора , поставив і катаюсь :joking: , добре що найшов у Ковелі, правда облазив всі магазини і ринки Ковеля , купив у магазині "Форсаж" там багато речей суто для ДЕУ.Спасибі продавцю - допоміг добре.

Непоганий по асортименту магазин, але в Луцьку, а тим більше у наших партнерів ціни однозначно нижчі. По цінам Форсаж наближається до Ольги. Я коли у Ковелі буваю завжди стараюсь зайти подивитись.

Змінено користувачем petronik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні закупився для планового ТО. Мастило в двигун арал 5в40 синтетика 4л + фільтри (масло, бенз, повітря, фільтр салона) і все разом потягнуло 400грн. Брав на формулі в контейнері 10а "АвтоДок", для клуба робить знижку і видає картку на 5% знижки. Крім того що і без знижок ціни дещо нижчі ніж у інших. Продає в основному мастила і фільтри... ну і незамерзайка у нього теж є :).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Поламалися фіксатори на кільці прикурювача, тепер прикурювач не фіксується, так не удобно. Звертався до Сергія, що на проти автозаводу. Спочатку обіцяв привести, навідь був привіз якесь кільце, але воно мені не підійшло. От у мене питання, куди ще можна звернутись за такою штучкою? Знаю, як вихід можна втулити туди прикурювач від ТАЗа, але воно ніби гірше тримає всілякі там зарядки ... .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Поламалися фіксатори на кільці прикурювача, тепер прикурювач не фіксується, так не удобно. Звертався до Сергія, що на проти автозаводу. Спочатку обіцяв привести, навідь був привіз якесь кільце, але воно мені не підійшло. От у мене питання, куди ще можна звернутись за такою штучкою? Знаю, як вихід можна втулити туди прикурювач від ТАЗа, але воно ніби гірше тримає всілякі там зарядки ... .

Якщо віра не дозволяє повністю замінити прикурювач то на Формулі до Михайлівни... у неї є все ;), а по якій ціні то вже інше питання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Або пошукай розборку чи битого ланоса, там хоть оригінальну річ візьмеш. Рік тому був хетч на розборці, подивись в темі куплі-продажу, перезвониш, може ще щось є...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Непогана ідея на рахунок розборки. Спробуй зв"язатись з

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Був у Михайлівної, прикурювач до Ланоса у неї коштує 68 грн., каже разом з кільцем. Мабудь прийдеться пристати на цей варіант

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Коллеги! Порадьте СТО або майстра де можна за адекватні гроші і з нормальною якістю підфарбувати свою ласточку.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На 40-ковому якщо проїхати кільце та рухатись у напрямку ОККО, зразу за зупинкою перед заправкою поверни на право. Перед "шиномонтажом" вправо та різко вліво... далі метрів 50-т понад гаражами і у самому кінці з правої сторони буде майстерня. Запитай Юру. Думаю тобі там допоможуть. Роблять не погано... хоч на вигляд та майстерня страшнувата але йде будівництво... Може домовитесь. А на рахунок ціни <_< сьогодні вони на все високі

Змінено користувачем Alto®
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коллеги! Порадьте СТО або майстра де можна за адекватні гроші і з нормальною якістю підфарбувати свою ласточку.

Найдешевший спосіб: ідеш на базар, купуєш кісточку, або балончика, або олівця - спосіб за самі адекватні гроші. Все інше, щоб ти не робив і де б ти не робив, починається від ста американських тугриків

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згіден з Alto®, хлопці хороші, і беруть менше ніж остальні зашкурюють. Їхніми послугами користувався, щоправда не покраскою, а коли в мене двіжок з подушок злетів, вони його мені ставили на місце, хоча вони займаються чисто покраскою-рихтовкою.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Найдешевший спосіб: ідеш на базар, купуєш кісточку, або балончика, або олівця - спосіб за самі адекватні гроші. Все інше, щоб ти не робив і де б ти не робив, починається від ста американських тугриків

Обрадував на рахунок цін. Бачу прийдеться вчити технологію підготовки і покраски і робити саменькому.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мені тиждень тому сусід поцарапав бампер, п"яним сів за кермо. Знайомий майстер оцінив покраску бампера в 100 баксів, як для мене то за 80 зробить. Друзі кажуть такса скрізь така: покрасити деталь - сотка зелених.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ще підкажіть де можна купити фарбу у балончиках і олівець в колір кузова (в мене 87U)? На розлив - не питання. На формулі чуть не в кожному контейнері мішають. А от в балонах і олівців саме мого кольору нівкого немає. Кажуть що рідкий колір.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ще підкажіть де можна купити фарбу у балончиках і олівець в колір кузова (в мене 87U)? На розлив - не питання. На формулі чуть не в кожному контейнері мішають. А от в балонах і олівців саме мого кольору нівкого немає. Кажуть що рідкий колір.

На новій формулі собі брав, як зайти, зліва новий магазинчик по фарбам, там деу-вські фарби є. Більш детально якщо хочеш, подзвониш.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Там фарби на розлив точно підберуть, а в балоні дуже важко знайти точну відповідність. Потрібно шукати. Обійди формулу і можеш заїхати в рованцях біля дороги магазин, "Оланд" здається називається. Там великий вибір має бути, власник магазину крупним оптом фарби з польщі возить. І можу відразу попередити, що з балона непомітно не зафарбуєш 100% знаю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На новій формулі собі брав, як зайти, зліва новий магазинчик по фарбам, там деу-вські фарби є. Більш детально якщо хочеш, подзвониш.

Формулу і Нову Формулу обійшов всю. В одному магазині обіцяли може на кінець тижня.

Там фарби на розлив точно підберуть, а в балоні дуже важко знайти точну відповідність. Потрібно шукати. Обійди формулу і можеш заїхати в рованцях біля дороги магазин, "Оланд" здається називається. Там великий вибір має бути, власник магазину крупним оптом фарби з польщі возить. І можу відразу попередити, що з балона непомітно не зафарбуєш 100% знаю.

Дякую за орієнтир. Мені підфарбувати треба дверку пасажирську знизу біля кромки. Зимою невдало двері об бордюор відкрили. Тому думав задути з балона. Місце там неприглядне і думаю буде не помітно. А купити фарбу на підборі можна, але вивалювати круглу суму за то щоб задули щось не дуже хочеться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

.... Мені підфарбувати треба дверку пасажирську знизу біля кромки. Зимою невдало двері об бордюор відкрили. Тому думав задути з балона. Місце там неприглядне і думаю буде не помітно. А купити фарбу на підборі можна, але вивалювати круглу суму за то щоб задули щось не дуже хочеться.

Раджу зараз придбати "преобразователь ржавчины" і обробити ним, якщо є царапина до металу. Я собі придбав в Троянді в магазині, ніби, Майстер. В жовтій баночці якусь польську фігню, яка іржу прибирає і утворює захисне покриття, по якому можна відразу фарбувати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Раджу зараз придбати "преобразователь ржавчины" і обробити ним, якщо є царапина до металу. Я собі придбав в Троянді в магазині, ніби, Майстер. В жовтій баночці якусь польську фігню, яка іржу прибирає і утворює захисне покриття, по якому можна відразу фарбувати.

Так і планую зробити. Але то до першої мийки. Тому думав зробити все одразу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так і планую зробити. Але то до першої мийки. Тому думав зробити все одразу.

Так воно не змивається. Я собі поналяпував у деяких місцях і лишнє приходилось самостійно відмивати. А на металі, там де була іржа, воно утворює стійке покриття темного кольору (чорний з відтінком фіолетового).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так воно не змивається. Я собі поналяпував у деяких місцях і лишнє приходилось самостійно відмивати. А на металі, там де була іржа, воно утворює стійке покриття темного кольору (чорний з відтінком фіолетового).

Опа. а ту бадягу яку маю я взагалі легко змити. Напиши при нагоді як називається та що в тебе.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мені підфарбувати треба дверку пасажирську знизу біля кромки. Зимою невдало двері об бордюор відкрили. Тому думав задути з балона...

О така дрібниця робиться і без аерозольного розпилювання. Роби так: Тобі потрібна грунтовка, фарба і лак (лак - якщо фрба металік). Очищуєш подерте місце щоб не було іржі, можна самою дрібною наждачкою, якщо вже з"явилась рижа. Обезжирюєш. Далі наносиш грунтовку за допомогою дрібнопористої губки, тільки не тягнути як кісточкою а промокати. Після висихання таксамо наносиш фарбу... підсихає... лак. І ВСЬО! Не потрібно морочити собі :ass: пошуком балончиків. По коду фарби купи мінімальний обє"м (50 чи 100грам, як де) і не переживай - місце не помітне. Я собі таким макаром підфарбовував фарбою з темнішим відтінком. Помітно тільки при уважному розгляді з відстані "в упор".

Змінено користувачем kelo
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

О така дрібниця робиться і без аерозольного розпилювання. Роби так: Тобі потрібна грунтовка, фарба і лак (лак - якщо фрба металік). Очищуєш подерте місце щоб не було іржі, можна самою дрібною наждачкою, якщо вже з"явилась рижа. Обезжирюєш. Далі наносиш грунтовку за допомогою дрібнопористої губки, тільки не тягнути як кісточкою а промокати. Після висихання таксамо наносиш фарбу... підсихає... лак. І ВСЬО! Не потрібно морочити собі :ass: пошуком балончиків. По коду фарби купи мінімальний обє"м (50 чи 100грам, як де) і не переживай - місце не помітне. Я собі таким макаром підфарбовував фарбою з темнішим відтінком. Помітно тільки при уважному розгляді з відстані "в упор".

Варіант цікавий і саме головне простий. Навіть мала залишитись краска з підбору після фарбування порога. але то було 2 роки назад, то можливо їй капець.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.