• Объявления

• james

Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
bonZzz

Автозапчастини і СТО на Волині (Lanos&Sens)

В теме 169 сообщений

Я міняв на минулому тижні, купував на Волиньладі що по вул. Трункіна. там у них окрім бошовських свічок ще всякої фігні є. За комплект 80грн відав. Двірники тієїж фірми 100 грн.....

Поделиться сообщением

Такі речі як свічки часто купую в "Ользі" біля 5 школи, в них асортимент є від самих дешевих та й ціни непогані

Поделиться сообщением

......там у них окрім бошовських свічок ще всякої фігні є. За комплект 80грн відав. Двірники тієїж фірми 100 грн.....

Двірники twin aero чи звичайні?

Поделиться сообщением

Що ти маєш на увазі "звичайні", це ті що ходять по дворам та по під дороги замітають без уніформи, а спеціальні - то ті що ще й в спецовках??? :blink:

Поделиться сообщением

Що ти маєш на увазі "звичайні", це ті що ходять по дворам та по під дороги замітають без уніформи, а спеціальні - то ті що ще й в спецовках??? :blink:

Ті що на склі.

Поделиться сообщением

а що вони на склі роблять, чи то може за окрему плату як на заправках, даєш копійку і вони тобі "тіпо" миють скло, що після них з годину потім відтираєш?

Поделиться сообщением

Nemo! Усне попередження за флуд, для цього у нас є відповідна тема.

Поделиться сообщением

<_< Посміхнуло на рахунок щіток. Я купував щітки різних виробників, за 15(паперів) та за 40 гр., всі працюють однаково. Єдине чим не перестаю користуватися так хімічним засобом ХАДО "Антидождь", не дурний придумав.

Поделиться сообщением

Коженому із нас приходиться обслуговувати свою автівку. часто роботою майстрів ми залишаємось задоволені, якщо у когось є бажання можете поділитися своїми враженнями і дати адресу хорошого СТО.

Може хтось порекомендує де можна у Луцьку відрегулювати фари, а то при проходженні тех.огляду 2012 мені на волиньавто підкрутили фари так, що тепер вони мені свтлять у багажник і я нічого не бачу. Хотілося б знати де регулюють на стенді, а то на волинь авто регулюють якимсь ящиком, я так зрозумів що виставляють верхню межу, а у фарах регулюється ще і вправо і в ліво, цього вони звісно не зроблять.

Ще, де можна відркегулювати розвал?

Буду вдячний за відповіді.

Поделиться сообщением

Коженому із нас приходиться обслуговувати свою автівку. часто роботою майстрів ми залишаємось задоволені, якщо у когось є бажання можете поділитися своїми враженнями і дати адресу хорошого СТО.

Може хтось порекомендує де можна у Луцьку відрегулювати фари, а то при проходженні тех.огляду 2012 мені на волиньавто підкрутили фари так, що тепер вони мені свтлять у багажник і я нічого не бачу. Хотілося б знати де регулюють на стенді, а то на волинь авто регулюють якимсь ящиком, я так зрозумів що виставляють верхню межу, а у фарах регулюється ще і вправо і в ліво, цього вони звісно не зроблять.

Ще, де можна відркегулювати розвал?

Буду вдячний за відповіді.

Розвал-сходження з хорошим обладнанням регулюють на двох СТО в Луцьку: на Сафроні що на Карпенка-Карого та в Женіка що на Мамсурова, постіно там роблю, останнім часом більше довіряю на мамсурова, діагностику підвіски там хлопці чітко роблять, бо на сафроні аби грошики здерти. Ціни на розв.-сходж. 90 та 70 грн відповідно. На рахунок регулювання фар сто не підкажу, сам регулював собі, як по висоті, так і по ширині, дуже легко та просто робиться, за допомогою звичайної довгої викрутки зірочкою, вночі перед гаражем чи стіною. Бо пред тим як сам регулював один "вумник" мені накрутив так, що ліва фара освітлювала замість дороги, тобто моєї полоси, всю зустрічну та зусьічне узбіччя, згодом розібравши фару знайшов причину, він мені так дорегулював, що аж з різьби регулювальної зускочив механізм, ледве назад поставив.

Поделиться сообщением

На рахунок розвалу то ще +1 на користь "Сафрона" як на Карпенка, так і на Львівській.

Поделиться сообщением

Сьогодні займався своїм питанням. Розпитав у своїх знайомих водіїв і мені було запропоновано зробити розвал-сходження на Сафроні та по вул.  Теремнівській, 99. На Сафрон заїхав, там сказали зачекти бо у них черга. Вирішив рванути на Теремнівську, дубре дали візитку з телефонами, зізвонився, домовився на яку годину під'їхати. Під'їхав туди, зробили ніби нормально, така послуга на Ланос у них коштує 60 грн.

Далі мотався, шукав стенд для регуліровки фар. Порекомендували заїхати в ДОСАФовські гаражі, той же Сафрон та Волиньавто. Вияснив: в ДОСАФовських гаражах та на Сафроні фари не реголюють - нема стенда. На Волиньавто регулюють (мабудь єдине місце в Луцьку) і регулюють непогано. Мені відрегулювали як по висоті так і в право-ліво. Така послуга у них коштує 27 грн. Я рахую це не великі кошти для того щоб мати нормальне освітлення дороги та нікого не сліпити.

Тому добавлю, на мою думку, хороші СТО:

Регуліровка фар - Волиньавто. 2 бокс зліва, за боксом по заміні масел.

Розвал сходження - Теремнівська, 99 називається СТОХ100 тел. 717402, 050-906-60-40, 050-102-76-23

Поделиться сообщением

А для чого створювати нову тему? То ж уже така є тут Автозапчастини і СТО на Волині (Lanos&Sens)

Хоча назва "Рекомендую СТО" мені більш подобається ;).

Поделиться сообщением

А для чого створювати нову тему?

об'єднав теми

Поделиться сообщением

Щось не вкурив: спочатку vollan пише що на волиньавто накрутили погано, а потім, що добре. :blink: Чи це різні волиньавто на Рівненьській та на Д.Галицького?

Мені сходження регулювали на сто по Зої Космодемянської, біля переїзду. ПОВНИЙ АЦТОЙ, :angry: перший раз зробили добре, але руль вправо повернутий, приїхав другий раз - руль вирівняли, сход збили - машина по трасі в ліво втікала, роботяги - алкашня, ще до закінчення роботи приймають по кілька крапель - видно було очі мутні. Третій раз їхати не захотів - боюсь заліпкам довіряти і час гаяти не хотів. Посидів вечір в інеті нагуглив купу статей по регулюванню, потім було ще кілька практичних спроб, поки зрозумів як воно правильно має бути... І тепер я вмію регулювати сход та розвал без стенду. :yahoo: Доказом слугує моя ластівка, тепер пускаю руль на трасі - а вона як і положено котиться рівненько. На рахунок фар, якщо розібратись що куди крутити - там все дуже просто. Також регулюю сам. :rolleyes:

Минулого разу регулював на Сафроні, К.Карого, сподобалось. І діагностику ходової хлопці роблять гарно, вже два рази діагностувавсь, молодці.

Изменено пользователем kelo

Поделиться сообщением

Щось не вкурив: спочатку vollan пише що на волиньавто накрутили погано, а потім, що добре. :blink: Чи це різні волиньавто на Рівненьській та на Д.Галицького?

Коли я проходив техогляд, то проходив його біля реєстраційного міліції, там мені і накрутили хлопці, а тепер я поїхав вже на саму станцію Волиньавто, там той дядько окрім фар регулює ще СО, ХХ карбюраторів. Колись він мені регулював крбюратора на моїй славуті, його роботою я був задоволений.

Посидів вечір в інеті нагуглив купу статей по регулюванню, потім було ще кілька практичних спроб, поки зрозумів як воно правильно має бути... І тепер я вмію регулювати сход та розвал без стенду. :yahoo: Доказом слугує моя ластівка, тепер пускаю руль на трасі - а вона як і положено котиться рівненько. На рахунок фар, якщо розібратись що куди крутити - там все дуже просто. Також регулюю сам. :rolleyes:

Минулого разу регулював на Сафроні, К.Карого, сподобалось. І діагностику ходової хлопці роблять гарно, вже два рази діагностувавсь, молодці.

Я колись теж сам регулював у своєму ЗАЗ-968 і фари, і розвал-сходження. Вмію я це робити, але так точно як це роблять на СТО я не зроблю це точно. Мені коли в славуті після регуліровки на СТО прийшлось замінити регуліровочного болта і я збив регуліровку розвалу лівого колеса. Спробував відрегулювати самотушки: взяв на пластиліні до крила приліпив відвіс і заміряв на правому колесі відстань від нитки до диска зверху і знизу, отримав одинакову відстань міліметр в міліметр, а коли почав регулювати ліве колесо то намучився я добряче поки не зловив такий самий розмір.

В Ланосі не так часто приходиться регулювати фари і сходження коліс (розвал в ланосах не регулюється), тому краще це зробити на СТО і не парити собі мозги.

Поделиться сообщением

...тому краще це зробити на СТО і не парити собі мозги.

Поправка - на добре зарекомедувавшому себе СТО. Бо криворука алкашня нарегулює на стенді набагато гірше ніж я з рулеткою :rolleyes:

Поделиться сообщением

Поправка - на добре зарекомедувавшому себе СТО. Бо криворука алкашня нарегулює на стенді набагато гірше ніж я з рулеткою  :rolleyes:

Якраз для цього і створена ця тема, читайте і регулюйте краще на СТО. На правильно відрегульованому авто і приємно за кермо сісти.

Поделиться сообщением

+1

Поделиться сообщением

В суботу що минула замінив передні амортизатори, всі можливі втулочки, верхню праву опорну подумку амортизатора.

Із запчастинами як завжди підсобив Сергій (магазинчик біля АТП навпроти автозаводу. Амортизатори взяв KYB, опорну подушку польську оригінальну, втулочки в мішку на вагу - жарт :rolleyes: . Всю заміну робив на Трункіна, молоді перспективні хлопці, роблять добре і дешево, уже дружать з нашим клубом.

Поделиться сообщением

Любі друзі. А хто скаже чи можна десь знайти металефі фіксатори ручок склопідйомників? Вчора один зник у невідомому напрямку...

Поделиться сообщением

Любі друзі. А хто скаже чи можна десь знайти металефі фіксатори ручок склопідйомників? Вчора один зник у невідомому напрямку...

Що ти маєш на увазі "фіксатор"? Металева маленька скоба яка не дає ручці зніматись? Якщо вона то на Варшавці в Михайлівни подивись, в неї маленьких дрібних речей завжди повно, маг.наз. "Тисячу дрібниць", або запитати на формулі Михайлівну, вони підкажуть де її шукати. В крайньому випадку можу тобі зичнути одну, я собі познімав всі ручки склопідйомників, а зараз шукаю заглушки, хто де знає де можна знайти? Потрібно на задні двері з опуклостю, під стержень як на катрани.

Изменено пользователем Nemo

Поделиться сообщением

Знаю де Михайлівна, запитаю. Якщо ніде не знайду - звернусь до тебе. Дякую.

Поделиться сообщением

Хто підскаже де можна в Луцьку купити нормальні ПТФ(бажано Весем) і за нормальні гроші.Буду дуже вдячний за пораду, хочу до Нового року своїй Маленькій подарунок влаштувати.

Поделиться сообщением

Хто підскаже де можна в Луцьку купити нормальні ПТФ(бажано Весем) і за нормальні гроші.Буду дуже вдячний за пораду, хочу до Нового року своїй Маленькій подарунок влаштувати.

Як завжди заглянь до Сергія, маг. навпроти автозаводу.

Поделиться сообщением

Убедительная просьба, все изображения и файлы загружать только на наш ресурс!

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор