Перейти до публікації

Автозапчастини і СТО на Волині (Lanos&Sens)


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Я міняв на минулому тижні, купував на Волиньладі що по вул. Трункіна. там у них окрім бошовських свічок ще всякої фігні є. За комплект 80грн відав. Двірники тієїж фірми 100 грн.....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Такі речі як свічки часто купую в "Ользі" біля 5 школи, в них асортимент є від самих дешевих та й ціни непогані

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

......там у них окрім бошовських свічок ще всякої фігні є. За комплект 80грн відав. Двірники тієїж фірми 100 грн.....

Двірники twin aero чи звичайні?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Що ти маєш на увазі "звичайні", це ті що ходять по дворам та по під дороги замітають без уніформи, а спеціальні - то ті що ще й в спецовках??? :blink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Що ти маєш на увазі "звичайні", це ті що ходять по дворам та по під дороги замітають без уніформи, а спеціальні - то ті що ще й в спецовках??? :blink:

Ті що на склі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а що вони на склі роблять, чи то може за окрему плату як на заправках, даєш копійку і вони тобі "тіпо" миють скло, що після них з годину потім відтираєш?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Nemo! Усне попередження за флуд, для цього у нас є відповідна тема.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

<_< Посміхнуло на рахунок щіток. Я купував щітки різних виробників, за 15(паперів) та за 40 гр., всі працюють однаково. Єдине чим не перестаю користуватися так хімічним засобом ХАДО "Антидождь", не дурний придумав.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Коженому із нас приходиться обслуговувати свою автівку. часто роботою майстрів ми залишаємось задоволені, якщо у когось є бажання можете поділитися своїми враженнями і дати адресу хорошого СТО.

Може хтось порекомендує де можна у Луцьку відрегулювати фари, а то при проходженні тех.огляду 2012 мені на волиньавто підкрутили фари так, що тепер вони мені свтлять у багажник і я нічого не бачу. Хотілося б знати де регулюють на стенді, а то на волинь авто регулюють якимсь ящиком, я так зрозумів що виставляють верхню межу, а у фарах регулюється ще і вправо і в ліво, цього вони звісно не зроблять.

Ще, де можна відркегулювати розвал?

Буду вдячний за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коженому із нас приходиться обслуговувати свою автівку. часто роботою майстрів ми залишаємось задоволені, якщо у когось є бажання можете поділитися своїми враженнями і дати адресу хорошого СТО.

Може хтось порекомендує де можна у Луцьку відрегулювати фари, а то при проходженні тех.огляду 2012 мені на волиньавто підкрутили фари так, що тепер вони мені свтлять у багажник і я нічого не бачу. Хотілося б знати де регулюють на стенді, а то на волинь авто регулюють якимсь ящиком, я так зрозумів що виставляють верхню межу, а у фарах регулюється ще і вправо і в ліво, цього вони звісно не зроблять.

Ще, де можна відркегулювати розвал?

Буду вдячний за відповіді.

Розвал-сходження з хорошим обладнанням регулюють на двох СТО в Луцьку: на Сафроні що на Карпенка-Карого та в Женіка що на Мамсурова, постіно там роблю, останнім часом більше довіряю на мамсурова, діагностику підвіски там хлопці чітко роблять, бо на сафроні аби грошики здерти. Ціни на розв.-сходж. 90 та 70 грн відповідно. На рахунок регулювання фар сто не підкажу, сам регулював собі, як по висоті, так і по ширині, дуже легко та просто робиться, за допомогою звичайної довгої викрутки зірочкою, вночі перед гаражем чи стіною. Бо пред тим як сам регулював один "вумник" мені накрутив так, що ліва фара освітлювала замість дороги, тобто моєї полоси, всю зустрічну та зусьічне узбіччя, згодом розібравши фару знайшов причину, він мені так дорегулював, що аж з різьби регулювальної зускочив механізм, ледве назад поставив.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На рахунок розвалу то ще +1 на користь "Сафрона" як на Карпенка, так і на Львівській.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні займався своїм питанням. Розпитав у своїх знайомих водіїв і мені було запропоновано зробити розвал-сходження на Сафроні та по вул.  Теремнівській, 99. На Сафрон заїхав, там сказали зачекти бо у них черга. Вирішив рванути на Теремнівську, дубре дали візитку з телефонами, зізвонився, домовився на яку годину під'їхати. Під'їхав туди, зробили ніби нормально, така послуга на Ланос у них коштує 60 грн.

Далі мотався, шукав стенд для регуліровки фар. Порекомендували заїхати в ДОСАФовські гаражі, той же Сафрон та Волиньавто. Вияснив: в ДОСАФовських гаражах та на Сафроні фари не реголюють - нема стенда. На Волиньавто регулюють (мабудь єдине місце в Луцьку) і регулюють непогано. Мені відрегулювали як по висоті так і в право-ліво. Така послуга у них коштує 27 грн. Я рахую це не великі кошти для того щоб мати нормальне освітлення дороги та нікого не сліпити.

Тому добавлю, на мою думку, хороші СТО:

Регуліровка фар - Волиньавто. 2 бокс зліва, за боксом по заміні масел.

Розвал сходження - Теремнівська, 99 називається СТОХ100 тел. 717402, 050-906-60-40, 050-102-76-23

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А для чого створювати нову тему? То ж уже така є тут

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Хоча назва "Рекомендую СТО" мені більш подобається ;).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А для чого створювати нову тему?

об'єднав теми

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щось не вкурив: спочатку vollan пише що на волиньавто накрутили погано, а потім, що добре. :blink: Чи це різні волиньавто на Рівненьській та на Д.Галицького?

Мені сходження регулювали на сто по Зої Космодемянської, біля переїзду. ПОВНИЙ АЦТОЙ, :angry: перший раз зробили добре, але руль вправо повернутий, приїхав другий раз - руль вирівняли, сход збили - машина по трасі в ліво втікала, роботяги - алкашня, ще до закінчення роботи приймають по кілька крапель - видно було очі мутні. Третій раз їхати не захотів - боюсь заліпкам довіряти і час гаяти не хотів. Посидів вечір в інеті нагуглив купу статей по регулюванню, потім було ще кілька практичних спроб, поки зрозумів як воно правильно має бути... І тепер я вмію регулювати сход та розвал без стенду. :yahoo: Доказом слугує моя ластівка, тепер пускаю руль на трасі - а вона як і положено котиться рівненько. На рахунок фар, якщо розібратись що куди крутити - там все дуже просто. Також регулюю сам. :rolleyes:

Минулого разу регулював на Сафроні, К.Карого, сподобалось. І діагностику ходової хлопці роблять гарно, вже два рази діагностувавсь, молодці.

Змінено користувачем kelo
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

Щось не вкурив: спочатку vollan пише що на волиньавто накрутили погано, а потім, що добре. :blink: Чи це різні волиньавто на Рівненьській та на Д.Галицького?

Коли я проходив техогляд, то проходив його біля реєстраційного міліції, там мені і накрутили хлопці, а тепер я поїхав вже на саму станцію Волиньавто, там той дядько окрім фар регулює ще СО, ХХ карбюраторів. Колись він мені регулював крбюратора на моїй славуті, його роботою я був задоволений.

Посидів вечір в інеті нагуглив купу статей по регулюванню, потім було ще кілька практичних спроб, поки зрозумів як воно правильно має бути... І тепер я вмію регулювати сход та розвал без стенду. :yahoo: Доказом слугує моя ластівка, тепер пускаю руль на трасі - а вона як і положено котиться рівненько. На рахунок фар, якщо розібратись що куди крутити - там все дуже просто. Також регулюю сам. :rolleyes:

Минулого разу регулював на Сафроні, К.Карого, сподобалось. І діагностику ходової хлопці роблять гарно, вже два рази діагностувавсь, молодці.

Я колись теж сам регулював у своєму ЗАЗ-968 і фари, і розвал-сходження. Вмію я це робити, але так точно як це роблять на СТО я не зроблю це точно. Мені коли в славуті після регуліровки на СТО прийшлось замінити регуліровочного болта і я збив регуліровку розвалу лівого колеса. Спробував відрегулювати самотушки: взяв на пластиліні до крила приліпив відвіс і заміряв на правому колесі відстань від нитки до диска зверху і знизу, отримав одинакову відстань міліметр в міліметр, а коли почав регулювати ліве колесо то намучився я добряче поки не зловив такий самий розмір.

В Ланосі не так часто приходиться регулювати фари і сходження коліс (розвал в ланосах не регулюється), тому краще це зробити на СТО і не парити собі мозги.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

...тому краще це зробити на СТО і не парити собі мозги.

Поправка - на добре зарекомедувавшому себе СТО. Бо криворука алкашня нарегулює на стенді набагато гірше ніж я з рулеткою :rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Поправка - на добре зарекомедувавшому себе СТО. Бо криворука алкашня нарегулює на стенді набагато гірше ніж я з рулеткою  :rolleyes:

Якраз для цього і створена ця тема, читайте і регулюйте краще на СТО. На правильно відрегульованому авто і приємно за кермо сісти.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В суботу що минула замінив передні амортизатори, всі можливі втулочки, верхню праву опорну подумку амортизатора.

Із запчастинами як завжди підсобив Сергій (магазинчик біля АТП навпроти автозаводу. Амортизатори взяв KYB, опорну подушку польську оригінальну, втулочки в мішку на вагу - жарт :rolleyes: . Всю заміну робив на Трункіна, молоді перспективні хлопці, роблять добре і дешево, уже дружать з нашим клубом.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Любі друзі. А хто скаже чи можна десь знайти металефі фіксатори ручок склопідйомників? Вчора один зник у невідомому напрямку...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Любі друзі. А хто скаже чи можна десь знайти металефі фіксатори ручок склопідйомників? Вчора один зник у невідомому напрямку...

Що ти маєш на увазі "фіксатор"? Металева маленька скоба яка не дає ручці зніматись? Якщо вона то на Варшавці в Михайлівни подивись, в неї маленьких дрібних речей завжди повно, маг.наз. "Тисячу дрібниць", або запитати на формулі Михайлівну, вони підкажуть де її шукати. В крайньому випадку можу тобі зичнути одну, я собі познімав всі ручки склопідйомників, а зараз шукаю заглушки, хто де знає де можна знайти? Потрібно на задні двері з опуклостю, під стержень як на катрани.

Змінено користувачем Nemo
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Знаю де Михайлівна, запитаю. Якщо ніде не знайду - звернусь до тебе. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Хто підскаже де можна в Луцьку купити нормальні ПТФ(бажано Весем) і за нормальні гроші.Буду дуже вдячний за пораду, хочу до Нового року своїй Маленькій подарунок влаштувати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хто підскаже де можна в Луцьку купити нормальні ПТФ(бажано Весем) і за нормальні гроші.Буду дуже вдячний за пораду, хочу до Нового року своїй Маленькій подарунок влаштувати.

Як завжди заглянь до Сергія, маг. навпроти автозаводу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.