Перейти до публікації

СТО и магазины (отзывы положительные и отрицательные)


Crac0dile

Рекомендовані повідомлення

Якщо 1-ТО то краще пройти в них. Потім краще від гарантійного ТО відмовитись. Всерівно вони знаходять тисячу причин щоб нічого не міняти по гарантії.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

Якщо 1-ТО то краще пройти в них. Потім краще від гарантійного ТО відмовитись. Всерівно вони знаходять тисячу причин щоб нічого не міняти по гарантії.

Після першого ТО у них зявляються проблеми... не рекомендую туди взагалі йти. А на рахунок гарантії - мені міняли без проблем, але як там далі не знаю...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скоро буду проходити своє перше ТО на УкрАвто, але вже стільки всього наслухався про них... Але піду, бо задні колонки не працюють, і обігрів заднього скала не працює. Із колонками то взагалі окрема історія була, магнітофон підключили а задні колонки не роблять, я до менеджера а він каже, що їх там немає, я підняв кіпіш, пішов до директора і т д. Мали звонити на завод дізнаватись, чому їх там немає, я навіть написав листа у службу підтримки УкрАвто, вони відповіли, що вони там повинні бути згідно комплектації і т д. Але тут у нас ніяких кроків не було прийнято, бо в мене не було часу ходити їх діставати. А закінчилось тим, що я все таки вирішив подивитись, які повинні бути там колонки, розібрав, дивлюсь вони там Є!!!!)))

Але всім тепер раджу, що з ними діла краще не мати. Бо ще мені підсунили старі щітки, але їх поміняли відразу, коли я приїхав розбиратись.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Але всім тепер раджу, що з ними діла краще не мати. Бо ще мені підсунили старі щітки, але їх поміняли відразу, коли я приїхав розбиратись.

Ось тут і ключове речення:) Міняти то міняють, але спочатку роблять через одне місце...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

Питання по ходовій - хто знає де можуть нормально подивитися і зробити? Завівся у мене ззаду зліва досить злий свірчок, думаю поміняти амортизатори, але не впевнений на 100%, що проблема в них.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Питання по ходовій - хто знає де можуть нормально подивитися і зробити? Завівся у мене ззаду зліва досить злий свірчок, думаю поміняти амортизатори, але не впевнений на 100%, що проблема в них.

Заїдь на кію там більш-менш толкові пацани роблять . Почти всі колись починали на закарпаття авто, такщо наші машинки добре знають:wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Питання по ходовій - хто знає де можуть нормально подивитися і зробити? Завівся у мене ззаду зліва досить злий свірчок, думаю поміняти амортизатори, але не впевнений на 100%, що проблема в них.

Заїдь на кію там більш-менш толкові пацани роблять . Почти всі колись починали на закарпаття авто, такщо наші машинки добре знають:wink:

А де воно знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Питання по ходовій - хто знає де можуть нормально подивитися і зробити? Завівся у мене ззаду зліва досить злий свірчок, думаю поміняти амортизатори, але не впевнений на 100%, що проблема в них.

Заїдь на кію там більш-менш толкові пацани роблять . Почти всі колись починали на закарпаття авто, такщо наші машинки добре знають:wink:

А де воно знаходиться?

По ул. Гагарина после заправки ТНК если ехать из города

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 7 місяців потому...

Решил я в этом сезоне переобуть резину в АТЛ на Капушанской (через дорогу от работы). Вобщем, уважаемые коллеги, не советую там этого делать - колеса отбалансировали просто ужасно (начинал дрожать руль уже 70 км/ч:( пришлось ехать на другой шиномонтаж и повторять процедуру. Вобщем замена резины на зиму мне обошлась в 160 грн.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Недавно біля ФМК на Шумній відкрив магазинчик один із продавців з магазинчика в Барвінку. Якщо їхати від "Спартака", то другий поворот наліво, заїзд у двір багатоповерхівки. Ціни дуже порадували, десь нарівні з Барвінком, але їхати так далеко не потрібно.

Ну ще до списку хороших магазинів додам "Гран", що на Мукачівській (навпроти Будинку побуту). Ціни адекватні, і продавці хороші: порадять, підскажуть і навіть якщо треба то допоможуть встановити запчастину на місце...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Недавно біля ФМК на Шумній відкрив магазинчик один із продавців з магазинчика в Барвінку. Якщо їхати від "Спартака", то другий поворот наліво, заїзд у двір багатоповерхівки. Ціни дуже порадували, десь нарівні з Барвінком, але їхати так далеко не потрібно.

Ну ще до списку хороших магазинів додам "Гран", що на Мукачівській (навпроти Будинку побуту). Ціни адекватні, і продавці хороші: порадять, підскажуть і навіть якщо треба то допоможуть встановити запчастину на місце...

а як той магазинчик на шумній називається? цікаво зайти подивитися і головне він у центрі, що дуже важливо!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а як той магазинчик на шумній називається? цікаво зайти подивитися і головне він у центрі, що дуже важливо!

Назви здається і нема, просто Автозапчастини....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 8 місяців потому...

"Помер" в мене нещодавно один брелок від сигналізації. До хлопця, який мені її ставив додзвонитися не змогла, то ж стала шукати якогось розумного електрика, що зміг би усунути пробему. Порадили звернутися в "Бумер" на Берчені, що я з радістю і зробила, бо на роботу мені по дорозі. Так от, враження в мене залишилися не з кращих, м’яко кажучи. Довго мені потрібно було "виловлювати" електрика. Ну, думаю, компетентна людина завжди зайнята, не біда. Нарешті мені пощастило з ним зустрітися. Описала свою проблему, сказав все можна вирішити. Пройшов тиждень, до брелка руки електрика ще не дійшли. Другий тиждень - сказав що нічого не можна зробити, треба ставити нову сигналку. В принципі, я була готова до цього, тож погодилася. Ще через тиждень нарешті в нього з’явився час щоб зайнятися моєю машиною. Підігнала авто, залишила на півдня. Дзвоню, питаю, ну як там справи? Мені відповідають, а ви знаєте, я зробив ваш старий брелок. Чудово! Заплатила як мені було сказано 150 грн і рада поїхала додому. На другий день брелок...помер. Ще тиждень видзвонюю електрика знову. Принесіть брелок, я подивлюся - така відповідь. Принесла. Тиждень знову його виловлюю. На роботі нема, на дзвінки не відповідає. Нарешті абонент на проводі. Ви знаєте, все таки треба міняти сигналку, говорить він мені. Добре, вартість за мінусом 150грн? Ні, ви що, каже він мені. А за що я заплатила 150 грн? Ну, ми батарейки поміняли, ремонтували, бігали і т.д. Коротше, поїхала я і забрала брелок в такому вигляді як і віддавала. Результат - місяць втраченого часу, 150 грн на вітер і неробочий брелок. Більше ноги моєї не буде на тому СТО. Не люблю погано відзиватися про людей, бо до останнього вірю в їх порядність і чесність. Але наболіло...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Мой древний брелок, за который никто не хотел браться с успехом отремонтировал мастер из медтехники, который ремонтирует слуховые аппараты, тонометры и тому подобное. Сидел он на Корятовича прямо в магазине "Медтехника". Если будете в том районе можете попробовать спросить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 роки потому...

Підкажіть будь ласка розборки по Ланосу в Ужгороді. На скільки зрозумів, то оспеціалізованих по ланос немає.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.